Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 9 шілдедегі № 248 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 шілдеде № 4183 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 4 шілдедегі № 280 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 04.07.2014 № 280 қаулысымен (осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарыкөл аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп сайлау алдындағы үгіт жүргізуге барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Э. Күзенбаев
КЕЛIСIЛДI:
Сарыкөл аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
___________________ Ғ. Асқаров
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Салық комитеті
Қостанай облысы бойынша Салық
департаментінің Сарыкөл ауданы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттiк мекемесiнiң басшысы
_____________________ Қ. Өтебай
"Қостанай облысы әкімдігінің
денсаулық сақтау басқармасының
"Сарыкөл орталық аудандық
ауруханасы" коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорынның
бас дәрігері
_________________ Ж. Құсайынов
"Қостанай облысы Сарыкөл ауданы
әкімдігінің өнер мектебі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорынның директоры
___________________ Г. Айғұлақова
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
білім бөлімі" ММ басшысының
міндетін атқарушы
_________________ Э. Жұмағұлова
Әкімдіктің
2013 жылғы 9 шілдедегі
№ 248 қаулысына қосымша
Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге барлық
кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орындар
Елді-мекеннің
атауы
Үгіттік баспа материалдарын
орналастыру орындары
1.
Барвиновка ауылы
Барвиновка ауылының орталығындағы
стенд
2.
Новобарвиновка
ауылы
медициналық пункт ғимаратының
жанындағы стенд
3.
Веселый Подол ауылы
ауылдық клуб ғимаратының
жанындағы стенд
4.
Ананьевка ауылы
ауылдық кітапхана ғимаратының
жанындағы стенд
5.
Златоуст ауылы
Златоуст ауылының орталығындағы
стенд
6.
Күнтимес ауылы
ауылдық клуб ғимаратының
жанындағы стенд
7.
Новое ауылы
"Сарыкөл ауданының Краснознамен
ауылдық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі (ММ)
ғимаратының жанындағы стенд
8.
Қараоба ауылы
медициналық пункт ғимаратының
жанындағы стенд
9.
Комсомольское ауылы
медициналық пункт ғимаратының
жанындағы стенд
10.
Чапаевка ауылы
ауылдық клуб ғимаратының
жанындағы стенд
11.
Қоскөл ауылы
Қоскөл ауылының орталығындағы
стенд
12.
Ленинское ауылы
ауылдық клуб ғимаратының
жанындағы стенд
13.
Ленинградское ауылы
медициналық пункт ғимаратының
жанындағы стенд
14.
Вишневка ауылы
ауылдық клуб ғимаратының
жанындағы стенд
15.
Қарашілік ауылы
ауылдық кітапхана ғимаратының
жанындағы стенд
16.
Большие Дубравы
ауылы
"Сарыкөл ауданының Лесной ауылдық
округі әкімінің аппараты" ММ
ғимаратының жанындағы стенд
17.
Маяк ауылы
"Сарыкөл ауданының Маяк ауылы
әкімінің аппараты" ММ ғимаратының
жанындағы стенд
18.
Севастополь ауылы
ауылдық клуб ғимаратының
жанындағы стенд
19.
Дубинка ауылы
Дубинка ауылының орталығындағы
стенд
20.
Крыловка ауылы
ауылдық клуб ғимаратының
жанындағы стенд
21.
Сорочин ауылы
ауылдық клуб ғимаратының
жанындағы стенд
22.
Мелитополь ауылы
Мелитополь ауылының орталығындағы
стенд
23.
Островное ауылы
"Урицкое орман шаруашылығы
мекемесі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесі (КММ) ғимаратының
жанындағы стенд
24.
Тағыл ауылы
"Сарыкөл ауданының Тағыл ауылдық
округі әкімінің аппараты" ММ
ғимаратының жанындағы стенд
25.
Дудаковка ауылы
Дудаковка ауылының орталығындағы
стенд
26.
Соналы ауылы
медициналық пункт ғимаратының
жанындағы стенд
27.
Ермаковка ауылы
Ермаковка ауылының орталығындағы
стенд
28.
Тимирязев ауылы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім
бөлімінің Тимирязев орта мектебі"
КММ ғимаратының жанындағы стенд
29.
Павлыш Спасское
ауылы
Павлыш Спасское ауылының
орталығындағы стенд
30.
Анновка ауылы
Анновка ауылының орталығындағы
стенд
31.
Урожайное ауылы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім
бөлімінің Чехов орта мектебі" КММ
ғимаратының жанындағы стенд
32.
Ақшакөл ауылы
Ақшакөл ауылының орталығындағы
стенд
33.
Сарыкөл кенті
"Сарыкөл ауданы бойынша салық
басқармасы" ММ ғимаратының
жанындағы стенд
34.
Сарыкөл кенті
"Қостанай облысы Сарыкөл ауданы
әкімдігінің өнер мектебі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорны ғимаратының жанындағы
стенд
35.
Сарыкөл кенті
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім
бөлімінің № 1 Урицкий орта
мектебі" КММ ғимаратының
жанындағы стенд
36.
Сарыкөл кенті
"Сарыкөл орталық аудандық
ауруханасы" коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының
жанындағы стенд
37.
Сарыкөл кенті
Жуков көшесіндегі стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 9 июля 2013 года № 248. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 июля 2013 года № 4183. Утратило силу постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 4 июля 2014 года № 280
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 04.07.2014 № 280 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Сарыкольской районной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 12.02.2014 № 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Э. Кузенбаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
Сарыкольской районной
избирательной комиссии
___________ Г. Аскаров
Руководитель государственного
учреждения "Налоговое управление
по Сарыкольскому району
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
______________________ К. Утебай
Главный врач коммунального
государственного предприятия
"Сарыкольская центральная
районная больница" Управления
здравоохранения акимата
Костанайской области"
_________________ Ж. Кусаинов
Директор государственного
коммунального казенного
предприятия "Школа искусств
акимата Сарыкольского района
Костанайской области"
_______________ Г. Айгулакова
Исполняющая обязанности
руководителя ГУ "Отдел
образования акимата
Сарыкольского района"
____________ Э. Джумагулова
Приложение
к постановлению акимата
от 9 июля 2013 года № 248
Места для размещения агитационных печатных
материалов для всех кандидатов на
проведение предвыборной агитации
Наименование
населенного
пункта
Места размещения агитационных
печатных материалов
1
село Барвиновка
стенд в центре села Барвиновка
2
село
Новобарвиновка
стенд у здания медицинского пункта
3
село Веселый Подол
стенд у здания сельского клуба
4
село Ананьевка
стенд у здания сельской библиотеки
5
село Златоуст
стенд в центре села Златоуст
6
село Кунтимес
стенд у здания сельского клуба
7
село Новое
стенд у здания государственного
учреждения (ГУ) "Аппарат акима
Краснознаменского сельского округа
Сарыкольского района"
8
село Караоба
стенд у здания медицинского пункта
9
село Комсомольское
стенд у здания медицинского пункта
10
село Чапаевка
стенд у здания сельского клуба
11
село Коскуль
стенд в центре села Коскуль
12
село Ленинское
стенд у здания сельского клуба
13
село Ленинградское
стенд у здания медицинского пункта
14
село Вишневка
стенд у здания сельского клуба
15
село Карашилик
стенд у здания сельской библиотеки
16
село Большие
Дубравы
стенд у здания ГУ "Аппарат акима
Лесного сельского округа
Сарыкольского района"
17
село Маяк
стенд у здания ГУ "Аппарат акима
села Маяк Сарыкольского района"
18
село Севастополь
стенд у здания сельского клуба
19
село Дубинка
стенд в центре села Дубинка
20
село Крыловка
стенд у здания сельского клуба
21
село Сорочинка
стенд у здания сельского клуба
22
село Мелитополь
стенд в центре села Мелитополь
23
село Островное
стенд у здания коммунального
государственного учреждения (КГУ)
"Урицкое учреждение лесного
хозяйства"
24
село Тагильское
стенд у здания ГУ "Аппарат акима
Тагильского сельского округа
Сарыкольского района"
25
село Дудаковка
стенд в центре села Дудаковка
26
село Соналы
стенд у здания медицинского пункта
27
село Ермаковка
стенд в центре села Ермаковка
28
село Тимирязевка
стенд у здания КГУ "Тимирязевская
средняя школа отдела образования
акимата Сарыкольского района"
29
село Павлыш
Спасское
стенд в центре села Павлыш Спасское
30
село Анновка
стенд в центре села Анновка
31
село Урожайное
стенд у здания КГУ "Чеховская
средняя школа отдела образования
акимата Сарыкольского района"
32
село Акчаколь
стенд в центре села Акчаколь
33
поселок Сарыколь
стенд у здания ГУ "Налоговое
управление по Сарыкольскому району"
34
поселок Сарыколь
стенд у здания государственного
коммунального казенного предприятия
"Школа искусств акимата
Сарыкольского района Костанайской
области"
35
поселок Сарыколь
стенд у здания КГУ "Урицкая средняя
школа № 1 отдела образования
акимата Сарыкольского района"
36
поселок Сарыколь
стенд у здания коммунального
государственного предприятия
"Сарыкольская центральная районная
больница"
37
поселок Сарыколь
стенд на улице Жукова