2013 жылға арналған ақы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 1 ақпандағы № 54 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 наурызда № 4053 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 720-баптарына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) қоса беріліп отырған ұйымдардың тізбесі 2013 жылы, жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары;
2) аудандық бюджет қаражаты есебінен айына ең төменгі айлық жалақының екі мөлшерінде қоғамдық жұмыстармен қамтылған азаматтардың еңбегіне төленетін ақысының мөлшері.
2. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруда анықталсын:
1) Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар, әлеуметтік салық және қосылған құн салығы аудандық бюджеттен өтеледі және жұмыс берушінің есеп айырысу шотына аударылады;
2) жалақыны есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банк қызметтері үшін комиссиялық сыйақы төлеу шығындары шартпен белгіленген мөлшерде аудандық бюджеттен жұмыс берушінің есеп айырысу шотына өтеледі.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Өтеулин
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" ММ бастығы
_____________________ Л. Өтешева
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
ММ бастығы
________________ В. Ересько
Таран ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 1 ақпандағы
№ 54 қаулысымен бекітілді
Ұйымдардың тізбесі 2013 жылы, жұмыссыздар
үшін ұйымдастырылатын қоғамдық жұмыстардың
түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары
Кәсіпорын
атауы
Жұмыстардың
түрлері
Жұмыстардың
көлемі
(сағат)
Жұмыстардың
нақты
жағдайлары
1
"Содружество
2008"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан
өтуін талап етпейтін,
Таран селолық округінің
аймағын жинауда және
абаттандыруда көмек
көрсету.
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан
өтуін талап етпейтін,
Асенкритов селолық
округінің аймағын
жинауда және
абаттандыруда көмек
көрсету.
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан
өтуін талап етпейтін,
Евгенов селосының
аймағын жинауда және
абаттандыруда көмек
көрсету.
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан
өтуін талап етпейтін,
Павлов селолық
округінің аймағын
жинауда және
абаттандыруда көмек
көрсету.
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан
өтуін талап етпейтін,
Нелюбин селолық
округінің аймағын
жинауда және
абаттандыруда көмек
көрсету.
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан
өтуін талап етпейтін,
Приозерное селосының
аймағын жинауда және
абаттандыруда көмек
көрсету.
Қызметкердің алдын-ала
кәсіби даярлығын талап
етпейтін, Новоильинов
селолық округінің
аймағын жинауда және
абаттандыруда көмек
көрсету.
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан
өтуін талап етпейтін,
Красносельск селолық
округінің аймағын
жинауда және
абаттандыруда көмек
көрсету.
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан
өтуін талап етпейтін,
Май селолық округінің
аймағын жинауда және
абаттандыруда көмек
көрсету.
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан
өтуін талап етпейтін,
Қайранкөл селолық
округінің аймағын
жинауда және
абаттандыруда көмек
көрсету.
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан
өтуін талап етпейтін,
Белинск селолық
округінің аймағын
жинауда және
абаттандыруда көмек
көрсету.
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан
өтуін талап етпейтін,
Юбелейный селосының
аймағын жинауда және
абаттандыруда көмек
көрсету.
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан
өтуін талап етпейтін,
Набережный селолық
округінің аймағын
жинауда және
абаттандыруда көмек
көрсету.
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан
өтуін талап етпейтін,
Калинин селолық
округінің аймағын
жинауда және
абаттандыруда көмек
көрсету.
Қызметкердің алдын ала
кәсіптік даярлаудан
өтуін талап етпейтін,
Тобыл кентінің аймағын
жинауда және
абаттандыруда көмек
көрсету.

Об организации оплачиваемых общественных работ на 2013 год
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 1 февраля 2013 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 марта 2013 года № 4053
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, организуемых для безработных в 2013 году;
2) размер оплаты труда граждан, занятых на общественных работах, в размере двух месячных минимальных заработных плат в месяц за счет средств районного бюджета.
2. Определить, что при организации общественных работ:
1) социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования, социальный налог и налог на добавленную стоимость возмещаются из районного бюджета и перечисляются на расчетный счет работодателя;
2) расходы на оплату комиссионного вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы в размерах, установленных договором, возмещаются из районного бюджета на расчетный счет работодателя.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Утеулин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел занятости
и социальных программ акимата
Тарановского района"
__________________ Л. Утешева
Начальник ГУ "Отдел экономики
и финансов акимата Тарановского
района"
____________________ В. Ересько
Утвержден
постановлением акимата
Тарановского района
от 1 февраля 2013 года № 54
Перечень организаций, виды, объемы и
конкретные условия общественных работ,
организуемых для безработных в 2013 году
п/п
Наименование
предприятия
Виды работ
Объемы
работ
(часы)
Конкретные
условия
работ
1
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Содружество
2008"
Помощь в уборке
территории и
благоустройстве
Тарановского
сельского округа,
не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника.
Помощь в уборке
территории и
благоустройстве
Асенкритовского
сельского округа,
не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника.
Помощь в уборке
территории и
благоустройстве
села Евгеновка, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника.
Помощь в уборке
территории и
благоустройстве
Павловского
сельского округа,
не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника.
Помощь в уборке
территории и
благоустройстве
Нелюбинского
сельского округа,
не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника.
Помощь в уборке
территории и
благоустройстве
села приозерное, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника.
Помощь в уборке
территории и
благоустройстве
Новоильиновского
сельского округа,
не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника.
Помощь в уборке
территории и
благоустройстве
Красносельского
сельского округа,
не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника.
Помощь в уборке
территории и
благоустройстве
Майского сельского
округа, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника.
Помощь в уборке
территории и
благоустройстве
Кайранкольского
сельского округа,
не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника.
Помощь в уборке
территории и
благоустройстве
Белинского
сельского округа,
не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника.
Помощь в уборке
территории и
благоустройстве
села Юбилейное, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника.
Помощь в уборке
территории и
благоустройстве
Набережного
сельского округа,
не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника.
Помощь в уборке
территории и
благоустройстве
Калининского
сельского округа,
не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника.
Помощь в уборке
территории и
благоустройстве
поселка Тобол, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника.