Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 80 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2013 жылғы 11 қазандағы № 149 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қазанда № 4260 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 80 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3976 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Маяк" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2326928,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1294690,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4850,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 900,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1026488,7 мың теңге;
2) шығындар – 2329597,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 49767,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 57123,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7356,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3024,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -55459,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 55459,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жиырма сегізінші, кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       А. Мәдибаев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        С. Жолдыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ В. Ересько
Мәслихаттың

О внесении изменения в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 80 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 11 октября 2013 года № 149. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 октября 2013 года № 4260
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 80 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3976, опубликовано 10 января 2013 года в газете "Маяк") следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2326928,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1294690,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4850,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 900,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1026488,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2329597,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 49767,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57123,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7356,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3024,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -55459,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 55459,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель двадцать восьмой,
внеочередной сессии                        А. Мадибаев
Секретарь
районного маслихата                        С. Жолдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
________________ В. Ересько
Приложение
к решению маслихата