Ұзынкөл ауданында 2013 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 12 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 ақпанда № 4016 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабына, 7-бабының 2) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Ұзынкөл ауданында 2013 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тiзбесi белгіленсін.
2. "Ұзынкөл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі халықтың нысаналы топтарын жұмыспен қамтуға жәрдемдесу жөнiндегі шараларды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғанан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімi                                Т. Ташмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ
"Ұзынкөл ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ Г. Асқарова
Әкімдіктің
2013 жылғы 22 қаңтардағы
№ 12 қаулысына қосымша
Ұзынкөл ауданында 2013 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тiзбесі
1. "Ұзынкөл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде лайықты жұмысы жоқ жұмыссыздар ретінде тіркелген тұлғалар.
2. Жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастағы жастар.
3. Елу жастан асқан адамдар.
4. Ұзақ уақыт жұмыс істемейтін азаматтар (он екі және оданда артық айлар).

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения в Узункольском районе на 2013 год
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 22 января 2013 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 февраля 2013 года № 4016
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьей 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения в Узункольском районе на 2013 год согласно приложения.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Узункольского района" обеспечить меры по содействию занятости целевым группам населения.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Т. Ташмагамбетов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Узункольского района"
___________ Г. Аскарова
Приложение
к постановлению акимата
от 22 января 2013 года № 12
Дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения в Узункольском районе на 2013 год
1. Лица, зарегистрированные в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ Узункольского района" в качестве безработных, не имеющие подходящей работы.
2. Молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет.
3. Лица, старше пятидесяти лет.
4. Длительно не работающие граждане (двенадцать и более месяцев).