2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 166 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 желтоқсанда № 4375 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 5 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 09.01.2015 № 5 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұзынкөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1803855,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 430758,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4481,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 12761,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1355855,4 мың теңге;
2) шығындар – 1827251,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 15053,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 20772,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 5718,5 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -38449,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 38449,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 28.11.2014 № 246 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 1230477,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Облыстық бюджетке аудандық бюджеттен бюджеттік алып қоюлар қарастырылмаған.
2-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 17,7 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 4 572,1 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 18.02.2014 № 173 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 28.11.2014 № 246 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту – 2020 жол картасын іске асыруға облыстық бюджеттен 23459,7 мың теңге сомасында қаражат түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.

О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 27 декабря 2013 года № 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 декабря 2013 года № 4375. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 9 января 2015 года № 5)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 09.01.2015 № 5).
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1803855,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 430758,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4481,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12761,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 1355855,4 тысячи тенге;
2) затраты – 1827251,2 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15053,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20772,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5718,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -38449,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38449,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 28.11.2014 № 246 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1230477,0 тысяч тенге.
Бюджетные изъятия из районного бюджета в областной бюджет не предусмотрены.
2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 17,7 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 4 572,1 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 18.02.2014 № 173 (вводится в действие с 01.01.2014); в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 28.11.2014 № 246 (вводится в действие с 01.01.2014).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление средств из областного бюджета на реализацию Дорожной карты занятости - 2020 в сумме 23459,7 тысяч тенге.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 06.08.2014 № 214 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 15 302,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 7454,8 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 14 350,0 мың теңге сомасында;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге 1779,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге 80,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстеме төлеуге 55374,5 мың теңге сомасында.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 28.11.2014 № 246 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға қаражаттар түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде республикалық бюджеттен – 528,0 мың теңге және облыстық бюджеттен – 132,0 мың теңге.
5-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте 2014 жылдың 1 мамырынан Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін ұлғайтуға 244,4 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 25.04.2014 № 195 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 28.11.2014 № 246 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен қаражаттар түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
жергілікті атқарушы органдарға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 20 772,0 мың теңге сомасында;
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға нысаналы трансферт 6674,0 мың теңге сомасында.

Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 06.08.2014 № 214 (вводится в действие с 01.01.2014).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 15 302,0 тысячи тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011 – 2020 годы в сумме 7454,8 тысячи тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 14 350,0 тысяч тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет в сумме 1779,0 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 80,0 тысяч тенге;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в сумме 55374,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 28.11.2014 № 246 (вводится в действие с 01.01.2014).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление средств на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, в том числе из республиканского бюджета – 528,0 тысяч тенге и из областного бюджета – 132,0 тысячи тенге.
5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 1 мая 2014 года в сумме 244,4 тысячи тенге..
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 25.04.2014 № 195 (вводится в действие с 01.01.2014); в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 28.11.2014 № 246 (вводится в действие с 01.01.2014).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета, в том числе:
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 20 772,0 тысячи тенге;
целевого трансферта на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах в сумме 6674,0 тысячи тенге.

Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 28.11.2014 № 246 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Ұзынкөл ауданы жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 2480,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
8. 2014 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2014 жылға арналған кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының
кезекті сессиясының төрайымы               С. Руденко
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ У. Наурузбаева
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Н. Абдрахманова
Мәслихаттың 2013 жылғы
27 желтоқсандағы № 166 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджеті

Сноска. Пункт 6 - в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 28.11.2014 № 246 (вводится в действие с 01.01.2014).
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа Узункольского района на 2014 год в сумме 2480,0 тысяч тенге.
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год, согласно приложению 4.
9. Утвердить бюджетные программы поселка, села, сельского округа на 2014 год, согласно приложению 5.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной
сессии Узункольского
районного маслихата                        С. Руденко
Секретарь Узункольского
районного маслихата                        В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Узункольского района"
___________________ У. Наурузбаева
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Узункольского района"
___________________ Н. Абдрахманова
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 166
Районный бюджет на 2014 год

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Мәслихаттың 2013 жылғы
27 желтоқсандағы № 166 шешіміне
5-қосымша
2014 жылға арналған кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 06.08.2014 № 214 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атқарушы орган бағдарламалар әкімшісі, лимиттер таратушылар
Код
Бюджеттік бағдарлама
1
2
3
4
1
"Ұзынкөл ауданы Бауман ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2
"Ұзынкөл ауданы Ершов ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3
"Ұзынкөл ауданы Киев ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4
"Ұзынкөл ауданы Карл Маркс ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5
"Ұзынкөл ауданы Киров ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6
"Ұзынкөл ауданы Суворов ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7
"Ұзынкөл ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04-2-123-005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07-3-123-011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 166
Бюджетные программы поселка, села, сельского округа на 2014 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 06.08.2014 № 214 (вводится в действие с 01.01.2014).
Исполнительный орган - администратор программ, распределитель лимитов
Код
Бюджетная программа
1
2
3
4
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Бауманского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Ершовского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Киевского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Карлмаркского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Кировского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка,села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Суворовского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Узункольского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка,села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
04-2-123-005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07-3-123-011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов

12-1-123-013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13-9-123-040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
8
"Ұзынкөл ауданы Федоров ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9
"Ұзынкөл ауданы Чапаев ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10
"Ұзынкөл ауданы Троебратское ауылының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13-9-123-040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
11
"Ұзынкөл ауданы Варваровка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
"Ұзынкөл ауданы Новопокров ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04-2-123-005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
13
"Ұзынкөл ауданы Петропавл ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14
"Ұзынкөл ауданы Пресногорьков ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04-2-123-005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
15
"Ұзынкөл ауданы Россия ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16
"Ұзынкөл ауданының Ряжское ауылы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

12-1-123-013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13-9-123-040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Федоровского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Чапаевского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
10
Государственное учреждение "Аппарат акима села Троебратское Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
13-9-123-040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
11
Государственное учреждение "Аппарат акима села Варваровка Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Новопокровского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
04-2-123-005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Петропавловского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Пресногорьковского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
04-2-123-005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Российского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
16
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ряжское Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа