2013 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 1 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 ақпанда № 4005 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағының, 7-бабының 2) тармақшасына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
21 жастан 29 жасқа дейінгі жастар;
орта арнайы және кәсіптік білім беру ұйымдарын, сондай-ақ кәсіптік қайта даярлау курстарын бітірушілер;
жасқа байланысты еңбекке жарамсыз тұлғалар (елу жастан жоғары);
"Федоров аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде жұмыссыз ретінде тіркелген адамдар, олар үшін лайықты жұмыс болмаған жағдайда.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Н.Қ. Өтегеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
"Федоров аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттiк мекемесінiң бастығы
_________________ Т. Волоткевич

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения, на 2013 год
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 9 января 2013 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 февраля 2013 года № 4005
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения:
молодежь в возрасте от 21 до 29 лет;
выпускники организаций среднего специального и профессионального образования, а также курсов профессиональной переподготовки;
лица, неперспективного для трудоустройства возраста (старше пятидесяти лет);
лица, зарегистрированные в государственном учреждении "Федоровский районный отдел занятости и социальных программ" в качестве безработных, в случае отсутствия подходящей для них работы.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Утегенова Н.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Федоровский
районный отдел занятости
и социальных программ"
_______________ Т. Волоткевич