Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 80 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2013 жылғы 18 наурыздағы № 117 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 сәуірде № 4087 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2013 жылғы 3 қазандағы № 161 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 03.10.2013 № 161 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы Заңының 13-бабының 3-тармағына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 80 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3992 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 31 қаңтарда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіміне қосымшаның 1-тармағының 3) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы                         Е. Жданова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Б. Бекенов
КЕЛІСІЛДІ:
"Федоров аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________ Т. Волоткевич
"Федоров ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________ В. Гринак

О внесении изменения в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 80 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 18 марта 2013 года № 117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 апреля 2013 года № 4087. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 3 октября 2013 года № 161
Сноска. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 03.10.2013 № 161 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О национальных реестрах идентификационных номеров", Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 80 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3992, опубликовано 31 января 2013 года в районной газете "Федоровские новости") следующее изменение:
подпункт 3) пункта 1 приложения к указанному решению исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии                        Е. Жданова
Секретарь
районного маслихата                        Б. Бекенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Федоровский
районный отдел занятости
и социальных программ"
____________ Т. Волоткевич
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Федоровского района"
____________ В. Гринак