2013 жылы Федоров ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 мамырдағы № 186 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 маусымда № 4151 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7–бабы 5) тармақшасына, 20–бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу нақты орындалған жұмыстар үшін ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшерінде жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүргізілсін.
3. Еңбекақы төлеуге, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген мөлшерде Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік салық және әлеуметтік аударымдарды төлеуге, қоғамдық жұмыстарға қатысушыларға тиесілі жалақыны есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеуге арналған шығындар жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелетіні белгіленсін.
4. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Федоров аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және тізбеде белгіленген ұйымдар арасында, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шартта көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
5. Әкімдіктің 2013 жылғы 27 наурыздағы № 96 "2013 жылы Федоров ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4089 тіркелген, 2013 жылғы 11 сәуірдегі "Федоровские новости" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Н.Қ. Өтегеновке жүктелсін.
7. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоров
ауданының әкімі                            Қ. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
"Федоров аудандық жұмыспен қамту және
әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттiк мекемесінiң басшысы
______________ Т. Волоткевич
"Федоров ауданының қаржы
және экономика бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________ В. Гринак
Әкімдіктің

Об организации общественных работ в Федоровском районе в 2013 году
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 28 мая 2013 года № 186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 июня 2013 года № 4151
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах.
2. Оплату труда безработных, участвующих в общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненные работы в размере 1,5 минимальной месячной заработной платы.
3. Определить, что расходы на оплату труда, уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещать за счет средств местного бюджета.
4. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Федоровский районный отдел занятости и социальных программ" и организациями, определенными в перечне.
5. Признать утратившим силу постановление акимата от 27 марта 2013 года № 96 "Об организации общественных работ в Федоровском районе в 2013 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4089, опубликовано 11 апреля 2013 года в районной газете "Федоровские новости").
6. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Утегенова Н.К.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Федоровского района                        К. Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Федоровский районный
отдел занятости и социальных программ"
___________________ Т. Волоткевич
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Федоровского района"
___________________ В. Гринак
Утвержден
постановлением акимата

2013 жылғы 28 мамырдағы № 186
қаулысымен бекітілген
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың
түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, қоғамдық
жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне
төленетін ақының мөлшері
Ұйымның атауы
Жұмыс түрлері
Жұ-
мыс
кө-
лемі
(са-
ғат)
Еңбекақы
төлеу
Жұмыстардың нақты
жағдайлары
1.
"Федоров
ауданы Баннов
селолық округі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін,
аумақты жинауға
көмектесу, елді
мекендерді
аббаттандыруға
қатысу,
әлеуметтік-
мәдени
мақсатындағы
объектілердің,
тарихи-сәулеттік
ескерткіштердің,
кешендердің
ағымдағы жөндеу
жұмыстарына
қатысу
1504
Ең
төменгі
айлық
жалақы-
ның 1,5
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен көзделген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық емес,
екі демалыс күнімен,
бір сағаттан кем емес
түскі үзіліспен
2.
"Федоров
ауданы Воронеж
селолық округі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін,
аумақты жинауға
көмектесу, елді
мекендерді
аббаттандыруға
қатысу,
әлеуметтік-
мәдени
мақсатындағы
объектілердің,
тарихи-сәулеттік
ескерткіштердің,
кешендердің
ағымдағы жөндеу
жұмыстарына
қатысу
1152
Ең
төменгі
айлық
жалақы-
ның 1,5
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен көзделген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық емес,
екі демалыс күнімен,
бір сағаттан кем емес
түскі үзіліспен
3
"Федоров
ауданы
Вишневый
селолық округі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін,
аумақты жинауға
көмектесу, елді
мекендерді
аббаттандыруға
қатысу,
әлеуметтік-
мәдени
мақсатындағы
объектілердің,
тарихи-сәулеттік
ескерткіштердің,
кешендердің
ағымдағы жөндеу
жұмыстарына
қатысу
1064
Ең
төменгі
айлық
жалақы-
ның 1,5
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен көзделген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық емес,
екі демалыс күнімен,
бір сағаттан кем емес
түскі үзіліспен
4
"Федоров
ауданы Камышин
селолық округі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін,
аумақты жинауға
көмектесу, елді
мекендерді
аббаттандыруға
қатысу,
әлеуметтік-
мәдени
мақсатындағы
объектілердің,
тарихи-сәулеттік
ескерткіштердің,
кешендердің
ағымдағы жөндеу
жұмыстарына
қатысу
1552
Ең
төменгі
айлық
жалақы-
ның 1,5
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен көзделген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық емес,
екі демалыс күнімен,
бір сағаттан кем емес
түскі үзіліспен
5
"Федоров
ауданы
Қоржынкөл
селолық округі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін,
аумақты жинауға
көмектесу, елді
мекендерді
аббаттандыруға
қатысу,
әлеуметтік-
мәдени
мақсатындағы
объектілердің,
тарихи-сәулеттік
ескерткіштердің,
кешендердің
ағымдағы жөндеу
жұмыстарына
қатысу

от 28 мая 2013 года № 186
Перечень организаций, виды, объемы
и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда безработных, участвующих
в общественных работах
Наименование
организации
Виды работ
Объе-
мы
работ
(ча-
сы)
Оплата
труда
Конкретные условия
работ
1.
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Банновского
сельского
округа
Федоровского
района"
Помощь в уборке
территории, участие
в благоустройстве
населенных
пунктов, участие
в текущем ремонте
объектов социально-
культурного
назначения,
историко-
архитектурных
памятников,
комплексов,
не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
1504
1,5
мини-
мальной
месячной
заработ-
ной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов
в неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа
2.
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Воронежского
сельского
округа
Федоровского
района"
Помощь в уборке
территории, участие
в благоустройстве
населенных
пунктов, участие
в текущем ремонте
объектов социально-
культурного
назначения,
историко-
архитектурных
памятников,
комплексов,
не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
1152
1,5
мини-
мальной
месячной
заработ-
ной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов
в неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа
3
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Вишневого
сельского
округа
Федоровского
района"
Помощь в уборке
территории, участие
в благоустройстве
населенных
пунктов, участие
в текущем ремонте
объектов социально-
культурного
назначения,
историко-
архитектурных
памятников,
комплексов,
не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
1064
1,5
мини-
мальной
месячной
заработ-
ной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов
в неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа
4
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Камышинского
сельского
округа
Федоровского
района"
Помощь в уборке
территории, участие
в благоустройстве
населенных пунктов,
участие в текущем
ремонте объектов
социально-
культурного
назначения,
историко-
архитектурных
памятников,
комплексов,
не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
1552
1,5
мини-
мальной
месячной
заработ-
ной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов
в неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа
5
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Коржинкольского
сельского
округа
Федоровского
района"
Помощь в уборке
территории, участие
в благоустройстве
населенных пунктов,
участие в текущем
ремонте объектов
социально-
культурного
назначения,
историко-
архитектурных
памятников,
комплексов,
не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника