"Дін қызметі саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облысының әкімдігінің 2013 жылғы 05 сәуірдегі N 100/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 03 мамырда N 3525 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі N 124/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 24.04.2014 N 124/4 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 қазандағы "Діни қызмет саласында мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы" N 1311 қаулысына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Дін қызметі саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Д. Әбдіқалықовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Е. Арын
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар облысы Дін істері
департаментінің бастығы                    Е. Рахымжанов
2013 жылғы 03 сәуір
Павлодар облысы әкімдігінің
2013 жылғы 5 сәуірдегі
N 100/4 қаулысымен
бекітілді
"Дін қызметі саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша
ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын
жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері
ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын
өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы регламентте келесі түсініктер қолданылады:
басқарма – "Павлодар облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі;
ғибадат үйі (ғимарат) – құдайға құлшылық етуге, намаз оқуға және діни жиналыстарға, діни құрмет көрсетуге (қажыға бару) арналған орын;
алушы – мемлекеттік қызмет көрсетілетін жеке тұлғалар, заңды тұлғалар;
регламент – "Дін қызметі саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет бойынша ішкі тәртіпті реттейтін нормативтік-құқықтық акті;
құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – Бірліктер) – мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын лауазымды тұлғалар.

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) по согласованию с уполномоченным органом в сфере религиозной деятельности"
Постановление акимата Павлодарской области от 05 апреля 2013 года N 100/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 мая 2013 года N 3525. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 24 апреля 2014 года N 124/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 24.04.2014 N 124/4.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2012 года N 1311 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере религиозной деятельности", акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) по согласованию с уполномоченным органом в сфере религиозной деятельности".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Абдыкалыкова А.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Е. Арын
"СОГЛАСОВАНО"
Директор департамента по делам
религии Павлодарской области               Е. Рахимжанов
03 апреля 2013 года
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 05 апреля 2013 года N 100/4
Регламент государственной услуги "Выдача решения о
строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их
месторасположения, а также перепрофилировании (изменении
функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые
здания (сооружения) по согласованию с уполномоченным
органом в сфере религиозной деятельности"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие понятия:
управление – государственное учреждение "Управление архитектуры и градостроительства Павлодарской области";
культовое здание (сооружение) – место, предназначенное для богослужений, молитвенных и религиозных собраний, религиозного почитания (паломничества);
получатель – физические лица, юридические лица, которым оказывается государственная услуга;
регламент – нормативный правовой акт, регулирующий внутренний порядок по государственной услуге "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) по согласованию с уполномоченным органом в сфере религиозной деятельности";
структурно-функциональные единицы (далее – Единицы) – должностные лица, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги.

2. Жалпы ережелер
2. "Дін қызметі саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысының жергілікті атқарушы органымен, Павлодар облысының дін істері департаментінің келісімі бойынша басқарма атынан көрсетіледі.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 11 қазандағы "Діни қызмет және діни бірлестіктер туралы" Заңының 5-бабының 5)-тармақшасы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 қазандағы "Діни қызмет саласында мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы" N 1311 қаулысымен бекітілген "Дін қызметі саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат басқарманың интернет-ресурсында орналасқан.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесінде алушыға ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім (бұдан әрі – шешім) не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз тасымалдағышта уәжделген жауап (бұдан әрі – бас тарту) беріледі.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызмет басқарма ғимаратында көрсетіледі, басқарманың мекенжайы және жұмыс кестесі Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген, Павлодар облысының дін істері департаментінің мекенжайы және жұмыс кестесі Стандарттың 2-қосымшасында көрсетілген.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 7-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
10. Алушыдан өтініш алған кезден бастап мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру кезіне дейінгі мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
1–кезең – басқарманың құжаттамалық қамтамасыз ету қызметі қызметкерімен өтініштерді және құжаттарды қабылдау, журналда өтініштерді тіркеу және оларды басқарма басшысына қарауға беру;
2–кезең – басқарма басшысымен өтінішті және құжаттарды қарау, қабылданған өтініштерді және құжаттарды қарау үшін басқарманың жауапты маманын анықтау;
3–кезең – басқарманың жауапты маманымен құжаттарды зерделеу және оларды Павлодар облысының дін істері департаментінің жауапты маманына келісу үшін жолдау;
4–кезең – Павлодар облысының дін істері департаментінің жауапты маманымен құжаттарды зерделеу және басқармаға қорытынды жіберу;
5–кезең – басқарманың жауапты маманымен Павлодар облысының дін істері департаментінің қорытындысы негізінде шешімнің жобасын не бас тартуды дайындау;
6–кезең – басқарма басшысымен шешімге немесе бас тартуға қол қою;
7–кезең – басқарманың жауапты маманымен алушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін беру.

2. Общие положения
2. Государственная услуга "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) по согласованию с уполномоченным органом в сфере религиозной деятельности" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом Павлодарской области, в лице управления, по согласованию с департаментом по делам религий Павлодарской области.
3. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
4. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 5) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 11 октября 2011 года "О религиозной деятельности и религиозных объединениях" и стандарта государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) по согласованию с уполномоченным органом в сфере религиозной деятельности", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2012 года N 1311 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" (далее – Стандарт).
5. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на интернет - ресурсе управления.
6. В результате оказываемой государственной услуги получателю выдается решение о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) (далее – решение), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе (далее – отказ).
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Государственная услуга оказывается в здании управления, адрес и график работы управления указаны в приложении 1 к Стандарту, адреса и график работы департамента по делам религий Павлодарской области указаны в приложении 2 к Стандарту.
8. Сроки оказания государственной услуги указаны в пункте 7 Стандарта.
9. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
10. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя до момента выдачи результата государственной услуги:
1–й этап – прием заявления и документов, регистрация заявления в журнале сотрудником службы документационного обеспечения управления и передача их на рассмотрение руководителю управления;
2–й этап – рассмотрение заявления и документов руководителем управления, определение ответственного специалиста управления для рассмотрения принятых заявления и документов;
3–й этап – изучение документов ответственным специалистом управления и направление их для согласования ответственному специалисту департамента по делам религий Павлодарской области;
4–й этап – изучение документов ответственным специалистом департамента по делам религий Павлодарской области и направление заключения в управление;
5–й этап – подготовка ответственным специалистом управления проекта решения, либо отказа на основании заключения департамента по делам религий Павлодарской области;
6–й этап – подписание руководителем управления решения либо отказа;
7–й этап – выдача ответственным специалистом управления получателю результата государственной услуги.

4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде
іс-қимыл (өзара іс-қимыл) тәртібінің сипаттамасы
11. Шешім алу үшін алушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
12. Алушының өтініші жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін есепке алу журналында тіркеледі. Басқарманың құжаттамалық қамтамасыз ету қызметінің тіркеу мөртабаны (кіріс нөмірі, күні) қойылған алушы өтінішінің көшірмесі Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың өткізілгендігін растау болып табылады.
13. Алушыға (не сенімхат бойынша өкілге) шешім Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген мекенжайға жеке өзі келгенде беріледі немесе алушымен көрсетілген мекенжайға пошта арқылы жіберіледі.
14. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға негіздемелер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде келесі Бірліктер қатысады:
1) басқарманың құжаттамалық қамтамасыз ету қызметінің қызметкері;
2) басқарма басшысы;

4. Описание порядка действий (взаимодействия) в
процессе оказания государственной услуги
11. Для получения решения получатель представляет документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
12. Заявление получателя регистрируется в журнале учета обращений физических и юридических лиц. Подтверждением сдачи документов, указанных в пункте 11 Стандарта, является копия заявления получателя со штампом регистрации (входящий номер, дата) службы документационного обеспечения управления.
13. Решение выдается получателю (либо представителю по доверенности) при личном посещении по адресу, указанному в приложении 1 к Стандарту, либо направляется почтой по адресу, указанному получателем.
14. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
15. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие Единицы:
1) сотрудник службы документационного обеспечения управления;
2) руководитель управления;

3) басқарманың жауапты маманы;
4) Павлодар облысының дін істері департаментінің жауапты маманы.
16. Әрбір әкімшілік әрекетті (рәсімді) орындау мерзімін көрсетумен әрбір Бірліктің әкімшілік әрекетінің реттілігінің кестелік сипаттамасы мен өзара әрекеті осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әкімшілік әрекеттің логикалық реттілігі мен Бірлік арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызбалар осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.

3) ответственный специалист управления;
4) ответственный специалист департамента по делам религий Павлодарской области.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой Единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) указано в приложении 1 к настоящему регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и Единицей, указаны в приложении 2 к настоящему регламенту.

5. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
18. Қабылданатын шешімдерге, әрекеттерге (әрекетсіздіктерге) немесе мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдерінің бұзылуына жауапты басқарма басшысы болып табылады.
19. Басқарма басшысы, басқарманың бас маманы, басқарманың құжаттамалық қамтамасыз ету қызметі қызметкері Қазақстан Республикасының заңнамасымен қарастырылған тәртіпте алушының ұсынған құжаттарының (олардың жоғалуы немесе бұзылуы жағдайында) сақталуына жауапты.
Дін қызметі саласындағы уәкілетті
органмен келісім бойынша ғибадат
үйлерін (ғимараттарын) салу және
олардың орналасатын жерін айқындау,
сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды)
ғибадат үйлері ғимараттары) етіп
қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын
өзгерту) туралы шешім беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Бірліктердің реттілігінің әрекеттері
Үдерістің әрекеттері
1
2
3
4
5
6
7
8
Әрекеттің (жұмыстар барысының, ағынының) N
1
2
3
4
5
6
7
Бірліктің атауы
Басқарманың құжаттамалық қамтамасыз ету қызметінің қызметкері
Басқарма басшысы
Басқарманың жауапты маманы
Павлодар облысының дін істері департаментінің жауапты маманы
Басқарманың жауапты маманы
Басқарма басшысы
Басқарманың жауапты маманы
Әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Өтініштерді және құжаттарды қабылдау, журналда өтініштерді тіркеу және оларды басқарма басшысына қарауға беру
Өтініштерді және құжаттарды қарау, қабылданған өтініштерді және құжаттарды қарау үшін басқарманың жауапты маманын анықтау
Құжаттарды зерделеу және оларды Павлодар облысының дін істері департаментінің жауапты маманына келісу үшін жолдау
Құжаттарды зерделеу және басқармаға қорытынды жіберу
Павлодар облысының дін істері департаментінің қорытындысы негізінде шешімнің жобасын не бас тартуды дайындау
Шешімге немесе бас тартуға қол қою
Алушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін беру
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-басшылық ету шешімі)
Басқарманың тіркеу мөртабаны бар алушының өтініш көшірмесі
Бұрыштама жазу
Павлодар облысының дін істері департаментіне құжаттарды келісуге жолдау туралы жолдама хат
Қорытынды
Шешімнің жобасы немесе бас тарту
Бұрыштама жазу
Шешім немесе бас тарту
Орындау мерзімдері
30 минут ішінде
Күнтізбелік 1 күн ішінде
Күнтізбелік 1 күн ішінде
Күнтізбелік 15 күн ішінде
Күнтізбелік 1 күн ішінде
Күнтізбелік 1 күн ішінде
Күнтізбелік 1 күн ішінде
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
7
2-кесте. Қолдану нұсқалары. Негізгі үдеріс
1-бірлік 2-бірлік 3-бірлік 4-бірлік
Н-1-әрекет Өтініштерді және құжаттарды қабылдау, өтініштерді журналда тіркеу және оларды басқарма басшысына қарауға беру
Н-2-әрекет Өтінішті және құжаттарды қарау, қабылданған өтінішті және құжаттарды қарау үшін басқарманың жауапты маманын анықтау
Н-3-әрекет Құжаттарды зерделеу және оларды Павлодар облысының дін істері департаментінің жауапты маманына келісу үшін жолдау
Н-4-әрекет Құжаттарды зерделеу және басқармаға қорытынды жіберу
Н-5-Әрекет Павлодар облысының дін істері департаментінің қорытындысы негізінде шешімнің жобасын дайындау
Н-6-әрекет Шешімге қол қою
Н-7-әрекет Алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру
3-Кесте. Қолдану нұсқалары. Баламалы үдеріс
1-бірлік 2-бірлік 3-бірлік 4-бірлік
Б-1-әрекет Өтінішті және құжаттарды қабылдау, басқарманың журналда өтініштерді тіркеу және оларды басқарма басшысына қарауға беру
Б-2-әрекет Өтінішті және құжаттарды қарау, қабылданған өтініштерді және құжаттарды қарау үшін басқарманың жауапты маманын анықтау
Б-3-әрекет Құжаттарды зерделеу және оларды Павлодар облысының дін істері департаментінің жауапты маманына келісу үшін жолдау
Б-4-әрекет Құжаттарды зерделеу және басқармаға қорытынды жіберу
Б-5-әрекет Павлодар облысының дін істері департаментінің қорытындысы негізінде бас тартуды дайындау
Б-6-әрекет Бас тартуға қол қою
Б-7-әрекет Алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру
Дін қызметі саласындағы уәкілетті
органмен келісім бойынша ғибадат
үйлерін (ғимараттарын) салу және
олардың орналасатын жерін айқындау,
сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды)
ғибадат үйлері ғимараттары) етіп
қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын
өзгерту) туралы шешім беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Функционалдық өзара әрекет сызбасы

5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
18. Ответственным за принимаемые решения, действия (бездействие) или срыв сроков предоставления государственной услуги является руководитель управления.
19. Руководитель управления, ответственный специалист управления, сотрудник службы документационного обеспечения управления несут ответственность за сохранность представленных документов получателя (на случай их утраты или порчи) в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача решения о строительстве
культовых зданий (сооружений) и
определении их месторасположения, а
также перепрофилировании (изменении
функционального назначения) зданий
(сооружений) в культовые здания
(сооружения) по согласованию с
уполномоченным органом в сфере
религиозной деятельности"
Таблица 1. Последовательные действия Единиц
Действия процесса
1
2
3
4
5
6
7
8
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
Наименование Единицы
Сотрудник службы документационного обеспечения управления
Руководитель управления
Ответственный специалист управления
Ответственный специалист департамента по делам религии Павлодарской области
Ответственный специалист управления
Руководитель управления
Ответственный специалист управления
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием заявления и документов, регистрация заявления в журнале и передача их на рассмотрение руководителю управления
Рассмотрение заявления и документов, определение ответственного специалиста управления для рассмотрения принятых заявлений и документов
Изучение документов и направление их для согласования ответственному специалисту департамента по делам религий Павлодарской области
Изучение документов и направление заключения в управление
Подготовка проекта решения либо отказа на основании заключения департамента по делам религии Павлодарской области
Подписание решения либо отказа
Выдача получателю результата государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Копия заявления получателя со штампом регистрации управления
Наложение резолюции
Сопроводительное письмо в департамент по делам религии Павлодарской области о направлении документов на согласование
Заключение
Проект решения либо отказ
Наложение резолюции
Решение либо отказ
Сроки исполнения
В течение 30 минут
В течение 1 календарного дня
В течение 1 календарного дня
В течение 15 календарных дней
В течение 1 календарного дня
В течение 1 календарного дня
В течение 1 календарного дня
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
Единица 1 Единица 2 Единица 3 Единица 4
Действие О-1 Прием заявления и документов, регистрация заявления в журнале и передача их на рассмотрение руководителю управления
Действие О-2 Рассмотрение заявления и документов, определение ответственного специалиста управления для рассмотрения принятых заявления и документов
Действие О-3 Изучение документов и направление их для согласования ответственному специалисту департамента по делам религий Павлодарской области
Действие О-4 Изучение документов и направление заключения в управление
Действие О-5 Подготовка проекта решения на основании заключения департамента по делам религий Павлодарской области
Действие О-6 Подписание решения
Действие О-7 Выдача получателю результата государственной услуги
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс
Единица 1 Единица 2 Единица 3 Единица 4
Действие А-1 Прием заявления и документов, регистрация заявления в журнале и передача их на рассмотрение руководителю управления
Действие А-2 Рассмотрение заявления и документов, определение ответственного специалиста управления для рассмотрения принятых заявления и документов
Действие А-3 Изучение документов и направление их для согласования ответственному специалисту департамента по делам религий Павлодарской области
Действие А-4 Изучение документов и направление заключения в управление
Действие А-5 Подготовка отказа на основании заключения департамента по делам религий Павлодарской области
Действие А-6 Подписание отказа
Действие А-7 Выдача получателю результата государственной услуги
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача решения о строительстве
культовых зданий (сооружений) и
определении их месторасположения, а
также перепрофилировании (изменении
функционального назначения) зданий
(сооружений) в культовые здания
(сооружения) по согласованию с
уполномоченным органом в сфере
религиозной деятельности"
Схема функционального взаимодействия