2013 - 2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 13 тамыздағы N 290/9 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 тамызда N 3595 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 09 қыркүйектегі № 8/1-11/2579 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 09.09.2014 № 8/1-11/2579 хатымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на 2013 - 2014 учебный год
Постановление акимата Павлодарской области от 13 августа 2013 года N 290/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 августа 2013 года N 3595. Утратило силу письмом акимата Павлодарской области от 09 сентября 2014 года № 8/1-11/2579
Сноска. Утратило силу письмом акимата Павлодарской области от 09.09.2014 № 8/1-11/2579.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға облыстық бюджеттен қаржыландырылатын 2013 - 2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға республикалық бюджеттен қаржыландырылатын 2013 - 2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

1. Утвердить государственный образовательный заказ, финансируемый из областного бюджета, на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в организациях образования на 2013 - 2014 учебный год согласно приложению 1.
2. Утвердить государственный образовательный заказ, финансируемый из республиканского бюджета, на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в организациях образования на 2013 - 2014 учебный год согласно приложению 2.

3. Павлодар облысының білім беру басқармасы техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған бекітілген мемлекеттік білім беру тапсырысын тиісті оқу орындарында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.А. Өрсариевке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы                          А. Әбдіқалықов
Павлодар облысы әкімдігінің
2013 жылғы 13 тамыздағы
N 290/9 қаулысына
1-қосымша
Білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі
бар мамандарды даярлауға облыстық бюджеттен қаржыландырылатын

3. Управлению образования Павлодарской области обеспечить размещение утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в соответствующих учебных заведениях.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Орсариева А.А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области                        А. Абдыкалыков
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 13 августа 2013 года N 290/9
Государственный образовательный заказ, финансируемый из
областного бюджета, на подготовку специалистов с техническим и
профессиональным образованием в организациях образования на