Облыстық мәслихаттың (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2013 жылғы 09 желтоқсандағы N 195/25 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 желтоқсанда N 3628 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 қарашадағы "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы "2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" N 1520 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 1295 қаулысына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (V сайланған XІ сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3290 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 147, 2012 жылғы 27 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 148 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1)-тармақшада:
"91495312" деген сандар "90509019" деген сандармен ауыстырылсын;
"69109195" деген сандар "68122902" деген сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшада "92159568" деген сандар "91173275" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақ мына мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"10000 мың теңге – Ақтоғай ауданы мәдениет ұйымдарының желілерін кеңейтуге;
7300 мың теңге – Ақтоғай ауданы білім беру қызметкерлерінің үш деңгейлік жүйе бойынша біліктіліктерін арттыруды ұйымдастыруға.";
8-тармақта:
"225576" деген сандар "208276" деген сандармен ауыстырылсын;
8-1-тармақта:
"2166259" деген сандар "2146030" деген сандармен ауыстырылсын;
"475394" деген сандар "465694" деген сандармен ауыстырылсын;
"135201" деген сандар "87159" деген сандармен ауыстырылсын;
"99501" деген сандар "101074" деген сандармен ауыстырылсын;
"232511" деген сандар "227904" деген сандармен ауыстырылсын;
"9963" деген сандар "5504" деген сандармен ауыстырылсын;
"43150" деген сандар "39741" деген сандармен ауыстырылсын;
"182682" деген сандар "168041" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 09 декабря 2013 года N 195/25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 декабря 2013 года N 3628
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2013 года N 1295 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года N 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3290, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 25 декабря 2012 года N 147 "Звезда Прииртышья" от 27 декабря 2012 года N 148) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "91495312" заменить цифрами "90509019";
цифры "69109195" заменить цифрами "68122902";
в подпункте 2) цифры "92159568" заменить цифрами "91173275";
пункт 7 дополнить абзацами следующего содержания:
"10000 тысяч тенге – на расширение сети организаций культуры Актогайского района;
7300 тысяч тенге – на организацию повышения квалификации по трехуровневой системе работников образования Актогайского района.";
в пункте 8:
цифры "225576" заменить цифрами "208276";
в пункте 8-1:
цифры "2166259" заменить цифрами "2146030";
цифры "475394" заменить цифрами "465694";
цифры "135201" заменить цифрами "87159";
цифры "99501" заменить цифрами "101074";
цифры "232511" заменить цифрами "227904";
цифры "9963" заменить цифрами "5504";
цифры "43150" заменить цифрами "39741";
цифры "182682" заменить цифрами "168041";

8-2-тармақта:
"1376388" деген сандар "926388" деген сандармен ауыстырылсын;
"749521" деген сандар "549521" деген сандармен ауыстырылсын;
"1965340" деген сандар "1931605" деген сандармен ауыстырылсын;
"1163009" деген сандар "782152" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы                            Ш. Данбай
Облыстық мәслихаттың хатшысы               М. Көбенов
Павлодар облыстық мәслихатының
(V сайланған, XXV (кезектен тыс)
сессиясы) 2013 жылғы 9 желтоқсандағы
N 195/25 шешiмiне
қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының
(V сайланған, XI сессиясы)
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
N 116/11 шешiмiне
1-қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджет
(өзгерiстермен және толықтырумен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

в пункте 8-2:
цифры "1376388" заменить цифрами "926388";
цифры "749521" заменить цифрами "549521";
цифры "1965340" заменить цифрами "1931605";
цифры "1163009" заменить цифрами "782152";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Ш. Данбай
Секретарь областного маслихата             М. Кубенов
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XXV (внеочередная) сессия, V созыв)
от 9 декабря 2013 года N 195/25
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XI сессия, V созыв)
от 6 декабря 2012 года N 116/11
Областной бюджет на 2013 год (с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс                Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

3 725 889
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
118 046
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
3 327
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 327
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
3 327
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
3 141 112
261
Облыстың білім басқармасы
1 798 684
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 874
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
24 797
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
47 874
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
332 195
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
147 395
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 583
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
13 952
029
Әдістемелік жұмыс
63 259
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
227 904
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 504
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
699 547
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
156 800
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 329 656
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
52 000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 277 656
276
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
12 772
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 744
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 928
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелері мен ұйымдардың күрделі шығыстары
100
Денсаулық сақтау
23 201 458
1
Кең бейiндi ауруханалар
24 136
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
24 136
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету

3 725 889
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
118 046
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
3 327
253
Управление здравоохранения области
3 327
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
3 327
9
Прочие услуги в области образования
3 141 112
261
Управление образования области
1 798 684
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
75 874
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
24 797
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
47 874
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
332 195
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
147 395
013
Капитальные расходы государственного органа
3 583
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
13 952
029
Методическая работа
63 259
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
227 904
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
5 504
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
699 547
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
156 800
271
Управление строительства области
1 329 656
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
52 000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 277 656
276
Управление по защите прав детей области
12 772
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
8 744
003
Капитальные расходы государственного органа
3 928
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100
05
Здравоохранение
23 201 458
1
Больницы широкого профиля
24 136
253
Управление здравоохранения области
24 136
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

24 136
2
Халықтың денсаулығын қорғау
565 842
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
565 842
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
328 615
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
142 392
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
93 820
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 015
3
Мамандандырылған медициналық көмек
10 934 030
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 934 030
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 277 425
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
344 505
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
452 604
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
76 307
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
260 397
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
463 849
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
310 179
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
53 608
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 495 846
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
3 199 310
4
Емханалар
5 950 267
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 950 267
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
4 965 402
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
660 329
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
324 536
5
Медициналық көмектің басқа түрлері
1 043 614
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 043 614
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация

24 136
2
Охрана здоровья населения
565 842
253
Управление здравоохранения области
565 842
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
328 615
006
Услуги по охране материнства и детства
142 392
007
Пропаганда здорового образа жизни
93 820
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 015
3
Специализированная медицинская помощь
10 934 030
253
Управление здравоохранения области
10 934 030
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 277 425
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
344 505
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
452 604
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
76 307
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
260 397
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
463 849
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
310 179
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
53 608
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 495 846
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
3 199 310
4
Поликлиники
5 950 267
253
Управление здравоохранения области
5 950 267
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
4 965 402
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
660 329
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
324 536
5
Другие виды медицинской помощи
1 043 614
253
Управление здравоохранения области
1 043 614
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

63 835
9
Басқалар
7 490 976
257
Облыстың қаржы басқармасы
64 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
64 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
304 366
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
40 000
020
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
168 041
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
96 325
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
575 007
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
575 007
269
Облыстың дін істері басқармасы
46 826
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 383
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 598
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 870
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
28 975
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 803 552
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 803 552
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
2 221 858
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 912
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 346
004
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
45 000
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
45 000
006
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 987 600
007
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
70 000
280
Облыстың индустриялық-инновациялық даму басқармасы
50 127
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 587
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру

63 835
9
Прочие
7 490 976
257
Управление финансов области
64 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
64 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
304 366
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
40 000
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
168 041
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов
96 325
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
575 007
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
575 007
269
Управление по делам религий области
46 826
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
6 383
003
Капитальные расходы государственного органа
4 598
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 870
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
28 975
271
Управление строительства области
1 803 552
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 803 552
278
Управление предпринимательства и торговли области
2 221 858
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
70 912
003
Капитальные расходы государственного органа
3 346
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
45 000
005
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
45 000
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 987 600
007
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
70 000
280
Управление индустриально-инновационного развития области
50 127
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
20 587
003
Капитальные расходы государственного органа
1 000
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности