Павлодар қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 88/13 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі N 146/19 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 мамырда N 3536 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағына, облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 12 сәуірдегі "Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 157/17 сессиясы шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3290 болып тіркелген), Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 88/13 шешіміне (тіркеу тізілімінде N 3309 болып тіркелген, 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 1, 2013 жылғы 21 қаңтардағы N 2, 2013 жылғы 28 қаңтардағы N 3 "Версия" және 2013 жылғы 2 қаңтардағы N 1, 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 2, 2013 жылғы 25 қаңтардағы N 3 "Шаhар" газеттерінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Павлодар қаласының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 28 456 920 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 24 179 956 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 114 438 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 331 938 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 830 588 мың теңге;
2) шығындар – 32 657 137 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 291 979 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 300 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 8 021 мың теңге;

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 20 декабря 2012 года N 88/13 "О бюджете города Павлодара на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата города Павлодар Павлодарской области от 30 апреля 2013 года N 146/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 мая 2013 года N 3536. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии областного маслихата от 12 апреля 2013 года N 157/17 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3290), Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 20 декабря 2012 года N 88/13 "О бюджете города Павлодара на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3309, опубликовано в газете "Версия" 14 января 2013 года N 1, 21 января 2013 года N 2, 28 января 2013 года N 3 и газете "Шаһар" 2 января 2013 года N 1, 18 января 2013 года N 2, 25 января 2013 года N 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Павлодара на 2013 – 2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 456 920 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 24 179 956 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 114 438 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 331 938 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 830 588 тысяч тенге;
2) затраты – 32 657 137 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 291 979 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 300 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 8 021 тысяч тенге;