Павлодар қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 88/13 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2013 жылғы 18 қазандағы N 198/26 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 қазанда N 3602 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына109-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 88/13 шешіміне, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3309 болып тіркелген, 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 1, 2013 жылғы 21 қаңтардағы N 2, 2013 жылғы 28 қаңтардағы N 3 "Версия" газетінде және 2013 жылғы 2 қаңтардағы N 1, 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 2, 2013 жылғы 25 қаңтардағы N 3 "Шаhар" газетінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Павлодар қаласының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 943 906 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 26 078 386 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 524 884 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 422 202 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 918 434 мың теңге;
2) шығындар – 35 690 631 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 745 471 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 772 400 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 26 929 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -4 492 196 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 4 492 196 мың теңге.";
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Павлодар қаласының 2013 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 161 718 мың теңге сомасында бекітілсін.";
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 20 декабря 2012 года N 88/13 "О бюджете города Павлодара на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 18 октября 2013 года N 198/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 октября 2013 года N 3602. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 20 декабря 2012 года N 88/13 "О бюджете города Павлодара на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3309, опубликовано в газете "Версия" 14 января 2013 года N 1, 21 января 2013 года N 2, 28 января 2013 года N 3 и в газете "Шаһар" 2 января 2013 года N 1, 18 января 2013 года N 2, 25 января 2013 года N 3), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Павлодара на 2013 – 2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 943 906 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 078 386 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 524 884 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 422 202 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 918 434 тысяч тенге;
2) затраты – 35 690 631 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 745 471 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 772 400 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 26 929 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -4 492 196 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 4 492 196 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить на 2013 год резерв местного исполнительного органа города Павлодара в сумме 161 718 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:

"5. Кенжекөл селолық округі, Мойылды, Павлодар, Жетекші ауылдары, Ленин кенті әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламалар тізбесі 56789 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            И. Теренченко
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Желнов
Павлодар қалалық мәслихатының
2013 жылғы 18 қазандағы
N 198/26 шешіміне
1-қосымша
Павлодар қалалық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 88/13 шешіміне
1-қосымша
Павлодар қаласының 2013 жылға арналған бюджеті (өзгерістерімен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

"5. Утвердить перечень бюджетных программ аппаратов акимов Кенжекольского сельского округа, сел Мойылды, Павлодарское, Жетекши, поселка Ленинский, согласно приложениям 56789.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        И. Теренченко
Секретарь городского маслихата             М. Желнов
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 18 октября 2013 года N 198/26
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 20 декабря 2012 года N 88/13
Бюджет города Павлодара на 2013 год (с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

12466
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
110736
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
121623
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
75990
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8185
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
168500
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3568
008
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3568
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету саласындағы өзге де қызметтер
102845
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
102845
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62522
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1618
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9862
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
28843
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9918834
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6006231
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1334
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1334
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
120122
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
112931
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
691
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
6500
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5852445
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
3474305
004
Инженерлік коммуникациялық  инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1850321
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алу
518728
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға

12466
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
110736
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
121623
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
75990
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8185
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
168500
464
Отдел образования района (города областного значения)
3568
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3568
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
102845
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
102845
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
62522
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1618
021
Капитальные расходы государственного органа
9862
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
28843
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9918834
1
Жилищное хозяйство
6006231
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1334
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1334
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
120122
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
112931
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
691
005
Снос аварийного и ветхого жилья
6500
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5852445
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3474305
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1850321
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
518728
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020