Павлодар қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 88/13 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы N 200/27 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 қарашада N 3619 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 44-бабының 7-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 4-тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына, облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 21 қарашадағы "Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 194/24 сессиясы шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3290 болып тіркелген), Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 88/13 шешіміне, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3309 болып тіркелген, 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 1, 2013 жылғы 21 қаңтардағы N 2, 2013 жылғы 28 қаңтардағы N 3 "Версия" газетінде және 2013 жылғы 2 қаңтардағы N 1, 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 2, 2013 жылғы 25 қаңтардағы N 3 "Шаhар" газетінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Павлодар қаласының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 981 656 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 26 127 444 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 482 626 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 415 402 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 956 184 мың теңге;
2) шығындар – 35 293 675 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 180 177 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 1 207 106 мың теңге;

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 20 декабря 2012 года N 88/13 "О бюджете города Павлодара на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 28 ноября 2013 года N 200/27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 ноября 2013 года N 3619. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 7 статьи 44, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии областного маслихата от 21 ноября 2013 года N 194/24 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3290), Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 20 декабря 2012 года N 88/13 "О бюджете города Павлодара на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3309, опубликовано в газете "Версия" 14 января 2013 года N 1, 21 января 2013 года N 2, 28 января 2013 года N 3 и в газете "Шаһар" 2 января 2013 года N 1, 18 января 2013 года N 2, 25 января 2013 года N 3), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Павлодара на 2013 – 2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 981 656 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 127 444 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 482 626 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 415 402 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 956 184 тысяч тенге;
2) затраты – 35 293 675 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 180 177 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 207 106 тысяч тенге;

мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 26 929 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -4 492 196 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 4 492 196 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            И. Теренченко
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Желнов
Павлодар қалалық мәслихатының
2013 жылғы 28 қарашадағы
N 200/27 шешіміне
1-қосымша
Павлодар қалалық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 88/13 шешіміне
1-қосымша
Павлодар қаласының 2013 жылға арналған бюджеті (өзгерістерімен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

поступления от продажи финансовых активов государства – 26 929 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -4 492 196 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 4 492 196 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        И. Теренченко
Секретарь городского маслихата             М. Желнов
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 28 ноября 2013 года N 200/27
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 20 декабря 2012 года N 88/13
Бюджет города Павлодара на 2013 год (с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

121623
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
75990
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8185
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
168500
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3568
008
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3568
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету саласындағы өзге де қызметтер
102845
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
102845
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62522
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1618
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9862
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
28843
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9726537
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5983318
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1334
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1334
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
120101
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
112931
004
Азаматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
670
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
6500
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5828665
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
3430525
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1870321
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алу
518728
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға
9091
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
33218
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

121623
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
75990
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8185
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
168500
464
Отдел образования района (города областного значения)
3568
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3568
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
102845
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
102845
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
62522
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1618
021
Капитальные расходы государственного органа
9862
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
28843
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9726537
1
Жилищное хозяйство
5983318
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1334
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1334
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
120101
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
112931
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
670
005
Снос аварийного и ветхого жилья
6500
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5828665
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3430525
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1870321
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
518728
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
9091
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
33218
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда