Павлодар қаласының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы N 223/29 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қаңтарда N 3666 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 10 ақпандағы N 1-09/51 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 10.02.2015 N 1-09/51 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75–бабы 2–тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1)–тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18–бабының 4–тармағына, облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 – 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 198/26 шешіміне сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 38 326 146 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 27 974 675 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 903 116 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 236 716 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 7 211 639 мың теңге;
2) шығындар – 38 641 245 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 325 639 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 325 639 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 44 361 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -640 738 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 640 738 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 06.05.2014 N 262/36 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді – Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 06.08.2014 N 292/40 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.11.2014 N 330/45 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.12.2014 N 339/47 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Павлодар қаласының 2014 жылға арналған бюджетінде Павлодар қаласының бюджетінен облыстық бюджетке 11 687 217 мың теңге сомасында бюджеттік алулар көзделгені ескерілсін.

О бюджете города Павлодара на 2014 - 2016 годы
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 26 декабря 2013 года N 223/29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 января 2014 года N 3666. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 10 февраля 2015 года N 1-09/51)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 10.02.2015 N 1-09/51).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", решением областного маслихата от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014 – 2016 годы" Павлодарской городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Павлодара на 2014 – 2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 326 146 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 27 974 675 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 903 116 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 236 716 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 7 211 639 тысяч тенге;
2) затраты – 38 641 245 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 325 639 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 325 639 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 44 361 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -640 738 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 640 738 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата города Павлодара Павлодарской области от 06.05.2014 N 262/36 (вводится в действие с 01.01.2014); с изменениями, внесенными решениями маслихата города Павлодара Павлодарской области от 06.08.2014 N 292/40 (вводится в действие с 01.01.2014); от 04.11.2014 N 330/45 (вводится в действие с 01.01.2014); от 10.12.2014 N 339/47 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Учесть, что в бюджете города Павлодара на 2014 год предусмотрены бюджетные изъятия из бюджета города Павлодара в областной бюджет в сумме 11 687 217 тысяч тенге.

3. Павлодар қаласының 2014 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 190 443 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 06.08.2014 N 292/40 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.12.2014 N 339/47 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. Павлодар қаласының 2014 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Кенжекөл ауылдық округі, Мойылды, Павлодар, Жетекші ауылдары, Ленин кенті әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламалар тізбесі 56789 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.

3. Утвердить на 2014 год резерв местного исполнительного органа города Павлодара в сумме 190 443 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Павлодара Павлодарской области от 06.08.2014 N 292/40 (вводится в действие с 01.01.2014); от 10.12.2014 N 339/47 (вводится в действие с 01.01.2014).
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Павлодара на 2014 год, согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень бюджетных программ аппаратов акимов Кенжекольского сельского округа, сел Мойылды, Павлодарское, Жетекши, поселка Ленинский, согласно приложениям 5, 6, 7, 8, 9.

6. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк ставкалар белгіленсін.

6. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 06.05.2014 N 262/36 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және келесі жоспарлау кезеңіне арналған Павлодар қаласының бюджеті туралы мәслихат шешімінің қолданысқа енгізілуімен күшін жояды.
Сессия төрағасы
И. Теренченко
Қалалық мәслихаттың хатшысы
М. Желнов
Павлодар қалалық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
N 223/29 шешіміне
1-қосымша
Павлодар қаласының 2014 жылға арналған бюджеті

Сноска. Пункт 6 - в редакции решения маслихата города Павлодара Павлодарской области от 06.05.2014 N 262/36 (вводится в действие с 01.01.2014).
7. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года и утрачивает силу с введением в действие решения маслихата о бюджете города Павлодара на следующий плановый период.
Председатель сессии И. Теренченко
Секретарь городского маслихата М. Желнов
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 26 декабря 2013 года N 223/29
Бюджет города Павлодара на 2014 год

574858
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
12112
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
93757
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
143262
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
85791
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8946
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
213520
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4242
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
4242
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
80193
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
72852
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59691
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1739
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5875
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5547
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7341
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
7341
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9273556
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6181747
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3847
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
3847
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
75852
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
68546
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
743
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
6563
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
318396
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
318396
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2514
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

574858
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
12112
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
93757
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
143262
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
85791
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8946
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
213520
464
Отдел образования района (города областного значения)
4242
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4242
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
80193
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
72852
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
59691
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1739
021
Капитальные расходы государственного органа
5875
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5547
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7341
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
7341
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9273556
Жилищное хозяйство
6181747
123
Аппарат акима района в городе,города районного значения, поселка, села, сельского округа
3847
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3847
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
75852
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
68546
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
743
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
6563
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
318396
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
318396
464
Отдел образования района (города областного значения)
2514
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

10930
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
10930
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5403325
003
Жалпы білім беру
4912989
006
Балаларға қосымша білім беру
490336
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
297254
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
297254
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35067
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
155743
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3357
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
95183
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
7904
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1309063
2
Әлеуметтiк көмек
1247351
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4345
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
4345
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1239438
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
207788
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3270
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15863
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
52994
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
426628
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
13652
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
81937
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
134137
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
85828
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8324
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
209017
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3568
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

10930
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
10930
464
Отдел образования района (города областного значения)
5403325
003
Общеобразовательное обучение
4912989
006
Дополнительное образование для детей
490336
9
Прочие услуги в области образования
297254
464
Отдел образования района (города областного значения)
297254
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
35067
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
155743
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3357
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
95183
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7904
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1309063
2
Социальная помощь
1247351
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4345
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4345
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1239438
002
Программа занятости
207788
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3270
005
Государственная адресная социальная помощь
15863
006
Оказание жилищной помощи
52994
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
426628
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
13652
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
81937
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
134137
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
85828
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8324
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
209017
464
Отдел образования района (города областного значения)
3568
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов