Ақсу қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 06 ақпандағы N 129/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 05 наурызда N 3470 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 13 қазандағы N 888/7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 13.10.2014 N 888/7 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар өтетін ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға деген сұраныс пен ұсыныстардың қоса беріліп отырған тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің әлеуметтік мәселер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Қала әкімдігінің осы қаулысы ол алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Бақауов
"Келісілді":
“ЖӘРДЕМ” қоғамдық
қорының директоры                          А. Айдарханова
2013 жылғы 06 ақпан
"Келісілді":
"БИБИ – АНА" мүгедек әйелдер
Республикалық қоғамы"
Павлодар облыстық филиалының
төрағасы                                   Н. Багирова
2013 жылғы 06 ақпан
"Келісілді":
"Павлодар қаласының халыққа
қызмет көрсету орталығы" Ақсу
филиалы" мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А. Шокпарова
2013 жылғы қ, ақпан
Павлодар облысы
Ақсу қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 6 ақпандағы
N 129/1 қаулысымен
бекітілді
Қоғамдық жұмыстар өтетін ұйымдардың, оның түрлерінің,
көлемінің және қойылатын нақты шарттардың, қатысушылардың
еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің,
қоғамдық жұмыстарға сұраныстар мен ұсыныстардың тізбесі
N р/с
Ұйымның атауы Қоғамдық жұмыстардың түрлері, қоғамдық жұмыстардың көлемі және қойылатын нақты шарттары Сұраныс (мәлімделген қажеттілік) Ұсыныс (бекітілді), адам Еңбекақы мөлшері Қаржыландыру көздері

Об организации общественных работ в городе Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 06 февраля 2013 года N 129/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 марта 2013 года N 3470. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 13 октября 2014 года N 888/7
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 13.10.2014 N 888/7.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут производиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление акимата города вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Бакауов
"Согласовано":
Директор
Общественного
фонда “ЖӘРДЕМ”                             А. Айдарханова
06 февраля 2013 года
"Согласовано":
Председатель
Павлодарского областного
филиала "Республиканского
Общества женщин инвалидов
"БИБИ – АНА"                               Н. Багирова
06 февраля 2013 года
"Согласовано":
Начальник
государственного учреждения
"Аксуский филиал "Центра
обслуживания населения
города Павлодара"                          А. Шокпарова
06 февраля 2013 года
Утвержден
постановлением акимата
города Аксу Павлодарской области
от 6 февраля 2013 года N 129/1
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные
условия общественных работ, размеры оплаты труда
участников и источники их финансирования, спрос
и предложение на общественные работы
N п/п Наименование организаций Виды общественных работ, объемы и конкретные условия общественных работ Спрос (заявленная потребность) Предложения (утверждено), человек Размер оплаты труда Источники финансирования

1 2 3 4 5 6 7
1.
"Горкомхоз – Ақсу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
27 км жалпы арақашықтығымен қала көшелерінің аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын қардан тазалау, қоқыстарды жинау және шығару, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды отырғызу, қоршауларды жөндеу, ағаштарды, бұталарды суару.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
140
140
Ең төмен жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
2.
"Ақсу қаласының әкімдігі, Ақсу қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Досуг сервис" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
198800 ш.м алаңымен аумақты абаттандыру және жинау: ағаштар мен бұталарды отырғызу, жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын қардан тазарту, қоқыстарды жинау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды отырғызу, қоршауларды жөндеу, суару.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
40
40
Ең төмен жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
3.
"Ақсу қаласы Ақсу кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
18 км жалпы арақашықтығымен кент көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, кент көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыс жинау, кент аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару.
5 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
10
10
Ең төмен жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
КБМ күзету және қызмет көрсету. Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
Кенттің 1407 ауласында қосалқы шаруашылықтардың санағын өткізу.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
10
10
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
4.
"Ақсу қаласы Қалқаман ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
22 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяу жолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыстарды жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару. 1,5 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
10
10
Ең төмен жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
КБМ күзету және қызмет көрсету. Коммуналдық меншік объектілерін күзету. Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
Ауылдың 927 ауласында қосалқы шаруашылықтардың санағын өткізу.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
10
10
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
5.
"Ақсу қаласы Алғабас ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыс жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару.
1 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
5
5
Ең төмен жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
КБМ күзету және қызмет көрсету. Коммуналдық меншік объектілерін күзету.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
Ауылдың 187 ауласында қосалқы шаруашылықтардың санағын өткізу.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
5
5
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
6.
"Ақсу қаласы Үштерек ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяу жолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыстарды жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару.
5 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
12
12
Ең төмен жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
Коммуналдық меншік объектілерін күзету.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
Ауылдың 352 ауласында қосалқы шаруашылықтардың санағын өткізу.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
10
10
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
7.
"Ақсу қаласы Айнакөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4,1 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыс жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару.
3 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
5
5
Ең төмен жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
КБМ күзету және қызмет көрсету. Коммуналдық меншік объектілерін күзету.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
5
5
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
8.
"Ақсу қаласы Ақжол селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4,8 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыс жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару.
1,2 км арақашықты-ғымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
Ең төмен жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
КБМ күзету және қызмет көрсету. Коммуналдық меншік объектілерін күзету.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
Ауылдың 214 ауласында қосалқы шаруашылықтардың санағын өткізу.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
9.
"Ақсу қаласы Достық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыс жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару.
6 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
10
10
Ең төмен жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
Коммуналдық меншік объектілерін күзету.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.

1 2 3 4 5 6 7
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Горкомхоз – Аксу"
Благоустройство и уборка территории по улицам города общей протяженностью – 27 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек от снега, уборка и вывоз мусора, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, разбивка цветников и клумб, ремонт ограждений, полив деревьев, кустарников.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
140
140
1,5 кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Досуг сервис" отдела культуры и развития языков города Аксу, акимата города Аксу"
Благоустройство и уборка территории площадью 198800 кв.м.: посадка деревьев, кустарников, очистка тротуаров, пешеходных дорожек от снега, уборка мусора, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, разбивка цветников и клумб, ремонт ограждений, полив.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
40
40
1,5 кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Аксу города Аксу"
Благоустройство и уборка территории по улицам поселка общей протяженностью 18 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам поселка, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе поселка, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 5 км.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
10
10
1,5 кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет
Охрана и обслуживание КБМ. Охрана объектов коммунальной собственности. Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 1407 дворах поселка.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
10
10
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Калкаман города Аксу"
Благоустройство и уборка территорий по улицам села общей протяженностью – 22 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 1,5 км.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
10
10
1,5 кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет
Охрана и обслуживание КБМ. Охрана объектов коммунальной собственности. Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 927 дворах села.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
10
10
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Алгабас города Аксу"
Благоустройство и уборка территории по улицам села общей протяженностью - 5 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 1 км.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
5
5
1,5 кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет
Охрана и обслуживание КБМ. Охрана объектов коммунальной собственности. Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 187 дворах села.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
5
5
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Уштерек города Аксу"
Благоустройство и уборка территорий по улицам села общей протяженностью - 10 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 5 км.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
12
12
1,5 кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет
Охрана объектов коммунальной собственности. Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 352 дворах села.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
10
10
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Айнакольского сельского округа города Аксу"
Благоустройство и уборка территории по улицам села общей протяженностью – 4,1 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 3 км.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
5
5
1,5 кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет
Охрана и обслуживание КБМ. Охрана объектов коммунальной собственности. Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
5
5
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжолского сельского округа города Аксу"
Благоустройство и уборка территории по улицам села общей протяженностью – 4,8 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 1,2 км.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
1,5 кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет
Охрана и обслуживание КБМ. Охрана объектов коммунальной собственности. Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 214 дворах села.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Достыкского сельского округа города Аксу"
Благоустройство и уборка территории по улицам села общей протяженностью - 5 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 6 км.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
10
10
1,5 кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет

Достық ауылының 179 ауласында, Парамоновка ауылының 376 ауласында, Кіші Парамоновка ауылының 12 ауласында, Төртқұдық ауылының 32 ауласында қосалқы шаруашылығының санағын өткізу.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
10
10
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
10.
"Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыс жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару.
4 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
6
6

Охрана объектов коммунальной собственности. Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 179 дворах села Достык, в 376 дворах села Парамоновка, в 12 дворах села Малая Парамоновка, в 32 дворах села Торткудук.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
10
10
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Евгеньевского сельского округа города Аксу"
Благоустройство и уборка территории по улицам села общей протяженностью – 12 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 4 км.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
6
6

Ең төмен жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
КБМ күзету және қызмет көрсету.
Коммуналдық меншік объектілерін күзету.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
Жолқұдық ауылының 418 ауласында, Ребровка ауылының 40 ауласында, Қаракөл ауылының 25 ауласында қосалқы шаруашылығының санағын өткізу.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
6
6
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
13.
"Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
14 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяу жолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыстарды жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару.
8 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
13
13
Ең төмен жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
КБМ күзету және қызмет көрсету. Коммуналдық меншік объектілерін күзету. Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.

1,5 кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет
Охрана и обслуживание КБМ. Охрана объектов коммунальной собственности. Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 418 дворах села Жолкудук, в 40 дворах села Ребровка, в 25 дворах села Караколь.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
6
6
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу"
Благоустройство и уборка территорий по улицам села общей протяженностью – 14 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 8 км.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
13
13
1,5 кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет

Ең төмен жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
Су құбырын күтуге көмек. Коммуналдық меншік объектілерін күзету. Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
Пограничник ауылының 329 ауласында, Спутник станциясының 110 ауласында, Тасқұдық станциясының 40 ауласында, Бастау ауылының 6 ауласында қосалқы шаруашылықтардың санағын өткізу.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
8
8
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
17.
"Ақсу қаласы Сарышығанақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыс жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару.
3 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
6
6
Ең төмен жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
КБМ күзету және қызмет көрсету.
Коммуналдық меншік объектілерін күзету.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.

1,5 кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет
Помощь в обслуживании водопровода. Охрана объектов коммунальной собственности. Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 329 дворах села. Пограничник, в 110 дворах ст. Спутник, в 40 дворах ст. Таскудук, в 6 дворах села Бастау.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
8
8
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
17.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сарышыганакского сельского округа города Аксу"
Благоустройство и уборка территории по улицам села общей протяженностью – 12 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 3 км.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
6
6
1,5 кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет

Сарышығанақ ауылының 182 ауласында, Суаткөл ауылының 32 ауласында, Жаңа шаруа ауылының 29 ауласында қосалқы шаруашылықтардың санағын өткізу.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
6
6
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
18.
"Ақсу қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
Азаматтарды әскерге шақыру жөніндегі жұмыс, шақыру қағаздарын ресімдеу және жеткізу.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
40
40
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
19.
"Ақсу қаласы маслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
2
2
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
20.
"Ақсу қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
2
2
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
21.
"Ақсу қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
2
2
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
22.
"Ақсу қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
2
2
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
23.
"Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
6
6
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
24.
"Ақсу қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
2
2
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
25.
"Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
2
2
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
26.
"Ақсу қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
1
1
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
59697 щ.м алаңымен аумақты абаттандыру және жинау.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
2
2
Ең төмен жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
27.
"Ақсу қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомбиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
2
2
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
28.
"Ақсу қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
2
2
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
29.
"Ақсу қаласының сәулет және қала салу бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
2
2
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
30.
"БИБИ – АНА" мүгедек әйелдер Республикалық қоғамы" Павлодар облыстық филиалы (келісім бойынша)
Ғимараттарды ағымды жөндеу, ғимараттарды, аумақтарды жинау.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету, диспетчерлық және курьерлық жұмыс.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
2
2
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
31.
"Ақсу қаласының жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммуналдық меншік объектілерін қорғауға жәрдем көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
32.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу-Коммунсервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
1330 ш.м алаңымен аумақты абаттандыру және жинау: ағаштар мен бұталарды отырғызу, жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын қардан тазарту, қоқыстарды жинау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды отырғызу, қоршауларды жөндеу, суару.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
6
6
Ең төмен жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
Коммуналдық меншік объектілерін қорғау.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
16
16
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
33.
"Ақсу қаласының жас натуралистер станциясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
2
2
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
34.
"Ақсу қаласының мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
2
2
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
35.
"Павлодар қаласының халыққа қызмет көрсету орталығы" Ақсу филиалы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
5
5
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
36.
"ЖӘРДЕМ" қоғамдық қоры (келісім бойынша)
Волонтерлер, 8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
5
5
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
37.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының Қалқаман ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық басқару құқығындағы "Қалқаман-Коммун-сервис" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Су құбырын, КБМ күзету және қызмет көрсету.
Коммуналдық меншік объектілерін күзету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
30
30
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет

Охрана и обслуживание КБМ. Охрана объектов коммунальной собственности. Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 182 дворах села Сарышыганак, в 32 дворах села Суатколь, в 29 дворах села Жана шаруа.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
6
6
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
18.
Государственное учреждение "Аппарат акима города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов. Работа по призыву граждан, оформление и доставка повесток.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
40
40
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
19.
Государственное учреждение "Аппарат маслихата города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
2
2
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
20.
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
2
2
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
21.
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
2
2
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
22.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
2
2
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
23.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
6
6
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
24.
Государственное учреждение "Отдел финансов города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
2
2
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
25.
Государственное учреждение "Отдел образования города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
2
2
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
26.
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
1
1
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
Благоустройство и уборка территории площадью 59697 кв. метров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
2
2
1,5 кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет
27.
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
2
2
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
28.
Государственное учреждение "Отдел строительства города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
2
2
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
29.
Государственное учреждение "Отдел архитектуры города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
2
2
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
30.
Павлодарский областной филиал "Республиканского Общества женщин инвалидов "БИБИ – АНА" (по согласованию)
Текущий ремонт помещения, уборка помещения, территории. Оказание технической помощи в оформлении документов, диспетчерская и курьерская работа.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
2
2
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
31.
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости города Аксу"
Содействие в охране объектов коммунальной собственности; 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
32.
Государственное коммунальное предприятие "Аксу-Коммунсервис" государственного учреждения "Отдел предпринимательства города Аксу" акимата города Аксу
Благоустройство и уборка территории площадью 1330 кв.м.: посадка деревьев, кустарников, очистка тротуаров, пешеходных дорожек от снега, уборка мусора, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, разбивка цветников и клумб, ремонт ограждений, полив.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
6
6
1,5 кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет
Охрана объектов коммунальной собственности. Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
16
16
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
33.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Станция юных натуралистов города Аксу" (по согласованию)
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
2
2
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
34.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Культурно–досуговый центр города Аксу" акимата города Аксу
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
2
2
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
35.
Государственное учреждение "Аксуский филиал "Центр обслуживания населения города Павлодара" (по согласованию)
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
5
5
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
36.
Общественный фонд “ЖӘРДЕМ” (по согласованию)
Волонтеры, 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
5
5
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
37.
Коммунальное государственное предприятие "Калкаман-Коммунсервис" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Аппарат акима села Калкаман города Аксу", акимата города Аксу
Охрана и обслуживание КБМ, водопровода. Охрана объектов коммунальной собственности.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
30
30
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет