Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 84/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 сәуірдегі N 122/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет Департаментінде 2013 жылғы 18 сәуірде N 3505 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына, облыстық мәслихаттың (V сайланған XVI сессиясы) 2013 жылғы 28 наурыздағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" N 142/16 шешіміне сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 84/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3311 тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарда "Ақсу жолы" – "Новый путь" газетінің N 3 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1 тармақшада:
"7545424" деген сандар "7347722" деген сандармен ауыстырылсын;
"3310057" деген сандар "3112355" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "7575876" деген сандар "7730929" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"50227" деген сандар "88227" деген сандармен ауыстырылсын;
"50227" деген сандар "88227" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада " -352894" деген сандар "-743649" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада " 352894" деген сандар "743649" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың  экономика және бюджеті мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата (XI сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 84/11 "О бюджете города Аксу на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 12 апреля 2013 года N 122/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 апреля 2013 года N 3505. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии областного маслихата (XVI сессия, V созыв) от 28 марта 2013 года N 142/16 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 20 декабря 2012 года N 84/11 "О бюджете города Аксу на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3311 , опубликованное 12 января 2013 года в газете "Аксу жолы" - "Новый Путь" N 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7545424" заменить цифрами "7347722";
цифры "3310057" заменить цифрами "3112355";
в подпункте 2) цифры "7575876" заменить цифрами "7730929";
в подпункте 4):
цифры "50227" заменить цифрами "88227";
цифры "50227" заменить цифрами "88227";
подпункте 5) цифры "-352894" заменить цифрами "-743649";
подпункт 6) цифры "352894" заменить цифрами "743649";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.

011
Елді мекендерді көріктендіру және көгалдандыру
12
Көлік және коммуникация
1
Автомобиль көлігі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңыздағы қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету

011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных сельских округах