Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 84/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы N 170/24 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда N 3635 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына, облыстық мәслихаттың (V сайланған XXV кезектен тыс сессиясы) 2013 жылғы 9 желтоқсандағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 195/25  шешіміне сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 84/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3311 тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтарда "Ақсу жолы" – "Новый путь" газетінің N 3 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7921631" деген сандар "7818574" деген сандармен ауыстырылсын;
"3274115" деген сандар "3171058" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "8253612" деген сандар "8115917" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"139752" деген сандар "174390" деген сандармен ауыстырылсын;
"139752" деген сандар "174390" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджеті мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы, қалалық
мәслихаттың хатшысы                        М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған XXIV кезектен
тыс сессия)
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
170/24 шешіміне
қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған XI сессия)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 84/11 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
6
I. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата (XI сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 84/11 "О бюджете города Аксу на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 12 декабря 2013 года N 170/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 декабря 2013 года N 3635. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии областного маслихата (XXV внеочередная сессия, V созыв) от 9 декабря 2013 года N 195/25 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 20 декабря 2012 года N 84/11 "О бюджете города Аксу на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3311, опубликованное 12 января 2013 года в газете "Аксу жолы" - "Новый Путь" N 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7921631" заменить цифрами "7818574";
цифры "3274115" заменить цифрами "3171058";
в подпункте 2) цифры "8253612" заменить цифрами "8115917";
в подпункте 4):
цифры "139752" заменить цифрами "174390";
цифры "139752" заменить цифрами "174390";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии, секретарь
городского маслихата                       М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата
(XXIV внеочередная V созыв)
от 12 декабря 2013 года N 170/24
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата
(ХI сессия, V созыв)
от 20 декабря 2012 года N 84/11
Бюджет города Аксу на 2013 год
Категория                   Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
6
I. Доходы