Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XII сессия) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 93/12 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 сәуірдегі N 114/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 сәуірде N 3513 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы N 1-17/2-01/221 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 28.08.2014 N 1-17/2-01/221 хатымен).
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасы, 109-бабының 5-тармағы, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасы, Павлодар облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы "Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған XІ сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3499 болып тіркелген) N 142/16 шешімі негізінде және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XII сессия) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N  3314 болып тіркелген, 2013 жылғы 17 қаңтардағы "Отарқа" N 3 газетінде, 2013 жылғы 17 қаңтардағы "Голос Экибастуза" N 3 газетінде жарияланған) N 93/12 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 – тармағында:
1) тармақшасында:
"8 826 140" деген сандар "9 020 118" деген сандарымен ауыстырылсын;
"7 003 765" деген сандар "7 089 835" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1 756 122" деген сандар "1 864 030" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "8 902 302" деген сандар "9 660 511" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-435 769" деген сандар "-1 000 000" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"435 769" деген сандар "1 000 000" деген сандарымен ауыстырылсын;
4–тармағында "35 000" деген сандар "21 610" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 156-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XII сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 93/12 "О бюджете города Экибастуза на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 12 апреля 2013 года N 114/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 апреля 2013 года N 3513. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28 августа 2014 года N 1-17/2-01/221)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28.08.2014 N 1-17/2-01/221).
На основании подпункта 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решения Павлодарского областного маслихата от 28 марта 2013 года N 142/16 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XІ сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3499) и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХII сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 93/12 "О бюджете города Экибастуза на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3314, опубликовано 17 января 2013 года в газете "Отарқа" N 3, 17 января 2013 года в газете "Голос Экибастуза" N 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 826 140" заменить цифрами "9 020 118";
цифры "7 003 765" заменить цифрами "7 089 835";
цифры "1 756 122" заменить цифрами "1 864 030";
в подпункте 2) цифры "8 902 302" заменить цифрами "9 660 511";
в подпункте 5):
цифры "-435 769" заменить цифрами "-1 000 000";
в подпункте 6):
цифры "435 769" заменить цифрами "1 000 000";
в пункте 4 цифры "35 000" заменить цифрами "21 610";
приложения 156 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

42557
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5193
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
33472
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
58223
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
58223
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49519
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1048
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
522
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7134
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2731605
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1274692
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
404
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
404
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
176402
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
174402
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
2000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1082033
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
1047558
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
34355
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
120
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
15853
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15651
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
202
2
Коммуналдық шаруашылық
1037462
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
14751
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
14751
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
12756
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
9407
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

42557
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5193
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
33472
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
58223
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
58223
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
49519
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1048
021
Капитальные расходы государственного органа
522
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7134
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2731605
1
Жилищное хозяйство
1274692
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
404
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
404
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
176402
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
174402
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
2000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1082033
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1047558
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
34355
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
120
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
15853
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
15651
005
Капитальные расходы государственного органа
202
2
Коммунальное хозяйство
1037462
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14751
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
14751
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12756
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
9407
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
3
Елдi-мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
008
Елдi мекендерде көшелердi жарықтандыру
009
Елдi мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Құдайкөл ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елдi-мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
008
Елдi мекендерде көшелердi жарықтандыру
009
Елдi мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Өленті ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты

007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Кудайкольский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного органа
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Олентинский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа