Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XII сессия) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 93/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 желтоқсандағы N 163/21 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда N 3634 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы N 1-17/2-01/221 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 28.08.2014 N 1-17/2-01/221 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4)-тармақшасы, 109-бабының 5-тармағы, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасы, Павлодар облыстық мәслихатының 2013 жылғы 21 қарашадағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XІ сессия) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 194/24 шешімі негізінде және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XII сессия) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3314 болып тіркелген, 2013 жылғы 17 қаңтардағы "Отарқа" N 3 газетінде, 2013 жылғы 17 қаңтардағы "Голос Экибастуза" N 3 газетінде жарияланған) N 93/12 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1–тармағында:
1) тармақшасында:
"10 560 435" деген сандар "10 512 656" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 853 098" деген сандар "2 805 319" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "11 189 379 " деген сандар "11 141 600 " деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармағында "21 610 " деген сандар "28 449 " деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XII сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 93/12 "О бюджете города Экибастуза на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 5 декабря 2013 года N 163/21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 декабря 2013 года N 3634. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28 августа 2014 года N 1-17/2-01/221)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28.08.2014 N 1-17/2-01/221).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании подпункта 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решение маслихата Павлодарской области от 21 ноября 2013 года N 194/24 "О внесении изменений в решение областного маслихата (XІ сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХII сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 93/12 "О бюджете города Экибастуза на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3314, опубликовано 17 января 2013 года в газете "Отарқа" N 3, 17 января 2013 года в газете "Голос Экибастуза" N 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10 560 435 " заменить цифрами "10 512 656 ";
цифры "2 853 098 " заменить цифрами "2 805 319 ";
в подпункте 2) цифры "11 189 379" заменить цифрами "11 141 600";
в пункте 4 цифры "21 610" заменить цифрами "28 449";
приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по экономике и бюджету.