2013 жылы Ақтоғай ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 28 ақпандағы N 40 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 наурызда N 3483 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 23 қазандағы N 260 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 23.10.2013 N 260 қаулысымен.

Об организации общественных работ по Актогайскому району на 2013 год
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 28 февраля 2013 года N 40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 марта 2013 года N 3483. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 23 октября 2013 года N 260
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 23.10.2013 N 260.

Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 - бабының 5)-тармақшасына20-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 ""Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесінің 8-тармағына сәйкес, жұмыссыз азаматтарды жұмысқа орналастыруда қолдау көрсетуді қамтамасыз ету мақсатында Ақтоғай ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктом 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения"", в целях обеспечения содействия занятости безработным гражданам акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдар тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi, нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкiмiнiң орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашкы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi                                Ж. Қожанов
Павлодар облысы
Ақтоғай ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 28 ақпан
N 40 қаулысымен
бекітілді
Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдар тізбесі, қоғамдық
жұмыстардың түрлерi, көлемi, нақты жағдайлары, қатысушылардың
еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру
көздерi, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
N Ұйымдар атауы Қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемі мен нақты жағдайлары Сұраныс, белгіленген қажеттілік (адам) Ұсыныс, адам Еңбекақы мөлшері Қаржыландыру көздері
1
2
3
4
5
6
7
1.
"Ақтоғай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елдi мекендер аумағын тазарту, ағаштар отырғызу, гүлзарларды орнату, көше тазалығын келтіру, ескерткіш маңатына тазалық жұмыстарын жүргізу, көріктендіру, көгалдандыру, коммуналдық меншiктегi нысандарды күзету жұмыстары, ескі құрылыстарды бұзу, аумақты абаттандыру, қоқыстарды шығару, ағаштарды көктемгі өңдеу жұмыстарын жүргізу, құжаттармен жұмыс істеу, жалғызбасты қарт адамдарға көмек көрсету.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы
100
100
18660 теңге
Аудандық бюджет
2.
"Ақтоғай ауданы Әуелбек ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елдi мекендер аумағын тазарту, көріктендіру, көгалдандыру, ескі құрылыстарды бұзу, ескерткіш маңатына тазалық жұмыстарын жүргізу, тарихи-сәулет ескерткіштерді қалпына келтіру, ағаштарды көктемгі өңдеу жұмыстарын жүргізу, жалғызбасты қарт адамдарға көмек көрсету.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы
12
12
18660 теңге
Аудандық бюджет
3.
"Ақтоғай ауданы Мүткенов ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елдi мекендер аумағын тазарту, көріктендіру, көгалдандыру, тарихи-сәулет ескерткіштерді қалпына келтіру, ағаштарды көктемгі өңдеу жұмыстарын жүргізу, ескі құрылыстарды бұзу, коммуналдық меншiктегi нысандарды күзету жұмыстары, қоқыстарды шығару, жалғызбасты қарт адамдарға көмек көрсету.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы
33
33
18660 теңге
Аудандық бюджет
4.
"Ақтоғай ауданы Барлыбай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елдi мекендер аумағын тазарту, көріктендіру, көгалдандыру, ескерткіш маңатына тазалық жұмыстарын жүргізу, ағаштарды көктемгі өңдеу жұмыстарын жүргізу, коммуналдық меншiктегi нысандарды күзету, ескі құрылыстарды бұзу, жалғызбасты қарт адамдарға көмек көрсету.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы
2
2
18660 теңге
Аудандық бюджет
5.
"Ақтоғай ауданы Басқамыс ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елдi мекендер аумағын тазарту, көріктендіру, көгалдандыру, ағаштарды көктемгі өңдеу жұмыстарын жүргізу, ескі құрылыстарды бұзу, жалғызбасты қарт адамдарға көмек көрсету.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы
2
2
18660 теңге
Аудандық бюджет
6.
"Ақтоғай ауданы Жалаулы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елдi мекендер аумағын тазарту, көріктендіру, көгалдандыру, ағаштарды көктемгі өңдеу жұмыстарын жүргізу,көшеттер отырғызу, жалғызбасты қарт адамдарға көмек көрсету.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы
10
10
18660 теңге
Аудандық бюджет
7.
"Ақтоғай ауданы Қараоба ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елдi мекендер аумағын тазарту, көріктендіру, көгалдандыру, қоқыстарды шығару, ескерткіш маңатына тазалық жұмыстарын жүргізу, тарихи-сәулет ескерткіштерді қалпына келтіру, ағаштарды көктемгі өңдеу жұмыстарын жүргізу, ескі құрылыстарды бұзу, жалғызбасты қарт адамдарға көмек көрсету.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы
12
12
18660 теңге
Аудандық бюджет
8.
"Ақтоғай ауданы Разумов ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елдi мекендер аумағын тазарту, көріктендіру, көгалдандыру, ағаштарды көктемгі өңдеу жұмыстарын жүргізу,ескі құрылыстарды бұзу, жалғызбасты қарт адамдарға көмек көрсету.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы
12
12
18660 теңге
Аудандық бюджет
9.
"Ақтоғай ауданы Приречен ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елдi мекендер аумағын тазарту, гүлзарларды орнату, көріктендіру, көгалдандыру, ескерткіш маңатына тазалық жұмыстарын жүргізу, коммуналдық меншiктегi нысандарды күзету жұмыстары, қоқыстарды шығару, ағаштарды көктемгі өңдеу жұмыстарын жүргізу, тарихи-сәулет ескерткіштерді қалпына келтіру, ескі құрылыстарды бұзу, жалғызбасты қарт адамдарға көмек көрсету.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы
25
25
18660 теңге
Аудандық бюджет
10.
"Ақтоғай ауданы Шолақсор ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елдi мекендер аумағын тазарту, көріктендіру, көгалдандыру, ескерткіш маңатына тазалық жұмыстарын жүргізу, ескі құрылыстарды бұзу, ағаштарды көктемгі өңдеу жұмыстарын жүргізу,көшеттер отырғызу, жалғызбасты қарт адамдарға көмек көрсету.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы
9
9
18660 теңге
Аудандық бюджет
11.
"Ақтоғай ауданы Харьков ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елдi мекендер аумағын тазарту, көріктендіру, ескерткіш маңатына тазалық жұмыстарын жүргізу, көгалдандыру, тарихи-сәулет ескерткіштерді қалпына келтіру, ағаштарды көктемгі өңдеу жұмыстарын жүргізу, ескі құрылыстарды бұзу, жалғызбасты қарт адамдарға көмек көрсету.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы
13
13
18660 теңге
Аудандық бюджет
12.
"Ақтоғай ауданы Қожамжар ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елдi мекендер аумағын тазарту, ағаштар отырғызу, көріктендіру, ескерткіш маңатына тазалық жұмыстарын жүргізу, көгалдандыру, коммуналдық меншiктегi нысандарды күзету жұмыстары, тарихи-сәулет ескерткіштерді қалпына келтіру, ағаштарды көктемгі өңдеу жұмыстарын жүргізу, ескі құрылыстарды бұзу, жалғызбасты қарт адамдарға көмек көрсету.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы
25
25
18660 теңге
Аудандық бюджет
13.
"Ақтоғай ауданы Жолболды ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елдi мекендер аумағын тазарту,.көріктендіру, көгалдандыру, ағаштарды көктемгі өңдеу жұмыстарын жүргізу, ескі құрылыстарды бұзу, жалғызбасты қарт адамдарға көмек көрсету.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы
10
10
18660 теңге
Аудандық бюджет

1. Утвердить перечень организаций, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы согласно приложения.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Кожанов
Утвержден
постановлением акимата
Актогайского района
Павлодарской области
от 28 февраля 2013 года N 40
Перечень организаций, виды, объемы, конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники
их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
N Наименование организаций Виды, объемы и конкретные условия общественных работ Спрос, заявленная потребность (человек) Предложение, человек Размер оплаты труда Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актогайского сельского округа"
Уборка территории населенного пункта, посадка деревьев, посадка цветников, очистка улиц, восстановление историко-архитектурных памятников, очистка территории памятников, озеленение и благоустройство, охрана бесхозных объектов коммунальной собственности, разбор ветхих зданий, благоустройство территорий, вывоз мусора, проведение работ по весенней обработке деревьев, работа с документами, оказание помощи одиноким престарелым людям.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
100
100
18660 тенге
Районный бюджет
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ауельбекского сельского округа"
Уборка территории населенного пункта, озеленение и благоустройство, разбор ветхих зданий, очистка территории памятников, восстановление историко-архитектурных памятников, проведение работ по весенней обработке деревьев, оказание помощи одиноким престарелым людям.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
12
12
18660 тенге
Районный бюджет
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Муткеновского сельского округа"
Уборка территории населенного пункта, озеленение и благоустройство, восстановление историко-архитектурных памятников, проведение работ по весенней обработке деревьев, разбор ветхих зданий, охрана объектов коммунальной собственности, вывоз мусора, оказание помощи одиноким престарелым людям.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
33
33
18660 тенге
Районный бюджет
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Барлыбайского сельского округа"
Озеленение и благоустройство, восстановление историко-архитектурных памятников, проведение работ по весенней обработке деревьев, разбор ветхих зданий, оказание помощи одиноким престарелым людям.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
2
2
18660 тенге
Районный бюджет
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Баскамыского сельского округа"
Уборка территории населенного пункта, озеленение и благоустройство, проведение работ по весенней обработке деревьев, разбор ветхих зданий, оказание помощи одиноким престарелым людям.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
2
2
18660 тенге
Районный бюджет
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жалаулинского сельского округа"
Уборка территории населенного пункта, озеленение и благоустройство, посадка саженцев, проведение работ по весенней обработке деревьев, оказание помощи одиноким престарелым людям.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
10
10
18660 тенге
Районный бюджет
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Караобинского сельского округа"
Уборка территории населенного пункта, озеленение и благоустройство, вывоз мусора, восстановление историко-архитектурных памятников, проведение работ по весенней обработке деревьев, разбор ветхих зданий, оказание помощи одиноким престарелым людям.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
12
12
18660 тенге
Районный бюджет
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Разумовского сельского округа"
Уборка территории населенного пункта, озеленение и благоустройство, проведение работ по весенней обработке деревьев, разбор ветхих зданий, оказание помощи одиноким престарелым людям.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
12
12
18660 тенге
Районный бюджет
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Приреченского сельского округа"
Уборка территории населенного пункта, посадка цветников, озеленение и благоустройство, восстановление историко-архитектурных памятников, охрана объектов коммунальной собственности, вывоз мусора, проведение работ по весенней обработке деревьев, восстановление историко-архитектурных памятников, разбор ветхих зданий, оказание помощи одиноким престарелым людям.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
25
25
18660 тенге
Районный бюджет
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шолаксорского сельского округа"
Уборка территории населенного пункта, озеленение и благоустройство, восстановление историко-архитектурных памятников, разбор ветхих зданий, проведение работ по весенней обработке деревьев, посадка саженцев, оказание помощи одиноким престарелым людям.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
9
9
18660 тенге
Районный бюджет
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Харьковского сельского округа"
Уборка территории населенного пункта, озеленение и благоустройство, восстановление историко-архитектурных памятников, проведение работ по весенней обработке деревьев, разбор ветхих зданий, оказание помощи, одиноким престарелым людям.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
13
13
18660 тенге
Районный бюджет
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кожамжарского сельского округа"
Уборка территории населенного пункта, посадка деревьев, озеленение и благоустройство, охрана объектов коммунальной собственности, восстановление историко-архитектурных памятников, проведение работ по весенней обработке деревьев, разбор ветхих зданий, оказание помощи одиноким престарелым людям.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
25
25
18660 тенге
Районный бюджет
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жолболдинского сельского округа"
Уборка территории населенного пункта, озеленение и благоустройство, проведение работ по весенней обработке деревьев, разбор ветхих зданий, оказание помощи одиноким престарелым людям.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
10
10
18660 тенге
Районный бюджет