Аудандық мәслихаттың (V шақырылған, кезекті XI сессиясы) 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 46/11 " 2013 - 2015 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі N 65/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 мамырда N 3540 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 қаңтардағы N 105/26 шешімімен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 23.01.2014 N 105/26 шешімімен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 46/11 "2013 – 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 27 желтоқсанда N 3304 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы N 2 "Ауыл тынысы" газетінде жарияланған), келесі өзгертулер енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"206180" деген сандар "205180" деген сандармен ауыстырылсын;
"2195" деген сандар "3195" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2015386" деген сандар "2044558" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "(-33010)" деген сандар "(-62182)" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "33010" деген сандар "62182" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата (V созыв, очередная XI сессия) от 19 декабря 2012 года N 46/11 "О бюджете Актогайского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 30 апреля 2013 года N 65/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 мая 2013 года N 3540. Утратило силу в связи с истечением срока действия (решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23 января 2014 года N 105/26)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23.01.2014 N 105/26).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 19 декабря 2012 года  N 46/11 "О бюджете Актогайского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов 27 декабря 2012 года за N 3304, опубликованное в газете "Пульс села" от 12 января 2013 года N 2), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "206180" заменить цифрами "205180";
цифры "2195" заменить цифрами "3195";
в подпункте 2) цифры "2015386" заменить цифрами "2044558";
в подпункте 5) цифры "(-33010)" заменить цифрами "(-62182)";
в подпункте 6) цифры "33010" заменить цифрами "62182";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.