Аудандық мәслихаттың (V шақырылған, кезекті XI сессиясы) 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 46/11 "2013 - 2015 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы N 94/24 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 желтоқсанда N 3647 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 қаңтардағы N 105/26 шешімімен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 23.01.2014 N 105/26 шешімімен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес,
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 46/11 "2013 – 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 27 желтоқсанда N 3304 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы N 2 "Ауыл тынысы", N 2 "Пульс села" газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"2053725" деген сандар "2060990" деген сандармен ауыстырылсын;
"1829728" деген сандар "1836993" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2061665" деген сандар "2068930" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"10000 мың теңге - мәдениет ұйымдарының жүйесін кеңейтуге;
7300 мың теңге – білім беру мекемелерінің жұмысшыларының үш деңгейдегі жүйесі бойынша білімділігін арттыруын ұйымдастыруға.";
3-1-тармақшада:
"41018" деген сандар "37177" деген сандармен ауыстырылсын;
"4683" деген сандар "4247" деген сандармен ауыстырылсын;
"8194" деген сандар "4850" деген сандармен ауыстырылсын;
"921" деген сандар "307" деген сандармен ауыстырылсын;
"21723" деген сандар "19923" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (V созыв, очередная XI сессия) от 19 декабря 2012 года N 46/11 "О бюджете Актогайского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 18 декабря 2013 года N 94/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 декабря 2013 года N 3647. Утратило силу в связи с истечением срока действия (решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23 января 2014 года N 105/26)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23.01.2014 N 105/26).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 46/11 "О бюджете Актогайского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов 27 декабря 2012 года за N 3304, опубликованное 12 января 2013 года в газетах "Ауыл тынысы" N 2, "Пульс села" N 2), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2053725" заменить цифрами "2060990";
цифры "1829728" заменить цифрами "1836993";
в подпункте 2) цифры "2061665" заменить цифрами "2068930";
пункт 3 дополнить абзацами следующего содержания:
"10000 тысяч тенге - на расширение сети организаций культуры;
7300 тысяч тенге – на организацию повышения квалификации по трехуровневой системе работников образования.";
в пункте 3-1:
цифры "41018" заменить цифрами "37177";
цифры "4683" заменить цифрами "4247";
цифры "8194" заменить цифрами "4850";
цифры "921" заменить цифрами "307";
цифры "21723" заменить цифрами "19923";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению  к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Ғ. Жантемиров
Мәслихат хатшысы                           Т. Мұқанов
Ақтоғай аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 18 желтоқсандағы
N 94/24 шешіміне
қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихаттың

2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по вопросам бюджетной политики и экономического развития региона.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Г. Жантемиров
Секретарь  маслихата                       Т. Муканов
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
от 18 декабря 2013 года
N 94/24
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата