Баянауыл аудандық мәслихатының (V сайланған кезекті XI сессия) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 57/11 "Баянауыл ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 тамыздағы N 115/22 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 02 қыркүйекте N 3596 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 наурыздағы N 1-32-54 хатымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 05.03.2014 N 1-32-54 хатымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған ХХ кезектен тыс сессия) 2013 жылғы 30 шілдедегі N 171/20 "Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХІ сессия) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының (V сайланған кезекті ХІ сессия) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 57/11 "Баянауыл ауданының 2013 – 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3308 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 3 "Баянтау" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақта:
1) тармақшада:
"3592180" деген сандар "3644180" деген сандармен ауыстырылсын;
"2751645" деген сандар "2803645" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3652999" деген сандар "3704999" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық даму мәселелері жоспар мен бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Т. Қасен
Баянауыл аудандық мәслихатының
(V сайланған кезектен тыс ХХІІ сессия)
2013 жылғы 12 тамыздағы
N 115/22 шешіміне
қосымша
Баянауыл аудандық мәслихатының
(V сайланған кезекті ХІ сессия)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 57/11 шешіміне
1-қосымша
Баянауыл ауданының 2013 жылға арналған бюджеті (өзгерістермен)
Санаты
Сомасы, мың теңге 2013 жыл
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата (очередная XI сессия V созыва) от 20 декабря 2012 года N 57/11 "О бюджете Баянаульского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 12 августа 2013 года N 115/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 августа 2013 года N 3596. Утратило силу письмом маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 05 марта 2014 года N 1-32-54
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 05.03.2014 N 1-32-54.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Павлодарского областного маслихата (внеочередная ХХ сессия V созыва) от 30 июля 2013 года N 171/20 "О внесении изменений и дополнений к решению Павлодарского областного маслихата (ХІ сессия V созыва) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата (очередная ХІ сессия V созыва) от 20 декабря 2012 года N 57/11 "О бюджете Баянаульского района на 2013 – 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3308, опубликованное в газете "Баянтау" от 18 января 2013 года N 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3592180" заменить цифрами "3644180";
цифры "2751645" заменить цифрами "2803645";
в подпункте 2) цифры "3652999" заменить цифрами "3704999";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально–экономического развития, планирования, бюджета и социальной политики.
3. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2013 года.
Председатель сессии, Секретарь
районного маслихата                        Т. Касен
Приложение
к решению Баянаульского
районного маслихата
(внеочередная ХХІІ сессия V созыва)
от 12 августа 2013 года N 115/22
Приложение N 1
к решению Баянаульского
районного маслихата
(очередная ХІ сессия V созыва)
от 20 декабря 2012 года N 57/11
Бюджет Баянаульского района на 2013 год (с изменениями)
Категория
Сумма, тысяч тенге 2013 год
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы