Железинка аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 74-5/10 "Железинка ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 маусымдағы N 120-5/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 05 шілдеде N 3566 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған, XVIII сессиясы) 2013 жылғы 31 мамырдағы N 161/18 "Облыстық мәслихаттың (V сайланған, XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешіміне сәйкес Железинка аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Железинка аудандық мәслихаттың (V сайланған, X сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 74-5/10 "Железинка ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 27 желтоқсанда N 3301 тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтарда "Родные просторы" газетінің N 2, 2013 жылғы 12 қаңтарда "Туған өлке" газетінің N 2 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"2284174" деген сандар "2291401" деген сандармен ауыстырылсын;
"1866875" деген сандар "1874102" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2282540" деген сандар "2275967" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"19300" деген сандар "33100" деген сандармен ауыстырылсын;
"19300" деген сандар "33100" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Железинка аудандық мәслихатының
сессиясының төрағасы
Т. Сарсенов
Железинка аудандық
мәслихатының хатшысы
В. Крутиков
Железинка аудандық мәслихатының
(V сайланған XV (кезекті)
сессиясы) 2013 жылғы
14 маусымдағы N 120-5/15 шешіміне
қосымша
Железинка аудандық мәслихатының
(V сайланған X (кезекті) сессиясы)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 74-5/10 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет (өзгерістермен)
Санаты
Барлығы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 74-5/10 "О бюджете Железинского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 14 июня 2013 года N 120-5/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 июля 2013 года N 3566. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата (XVIII сессия, V созыв) от 31 мая 2013 года N 161/18 "О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата (X сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 74-5/10 "О бюджете Железинского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 декабря 2012 года за N 3301, опубликованное в газете "Родные просторы" от 12 января 2013 года N 2, в газете "Туған өлке" от 12 января 2013 года N 2), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2284174" заменить цифрами "2291401";
цифры "1866875" заменить цифрами "1874102";
в подпункте 2) цифры "2282540" заменить цифрами "2275967";
в подпункте 4):
цифры "19300" заменить цифрами "33100";
цифры "19300" заменить цифрами "33100";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Железинского
районного маслихата
Т. Сарсенов
Секретарь Железинского
районного маслихата
В. Крутиков
Приложение
к решению Железинского
районного маслихата
(XV очередная сессия,V созыв)
от 14 июня 2013 года N 120-5/15
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
(X очередная сессия,V созыв)
от 20 декабря 2012 года N 74-5/10
Районный бюджет на 2013 год (с изменениями)
Категория
Всего (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ