"Ертіс ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 03 қаңтардағы N 3/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 қаңтарда N 3374 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 19 маусымдағы N 295/5 қаулысымен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 19.06.2013 N 295/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдерi туралы" Заңы 9-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызметті сапалы көрсету мақсатында Ертіс ауданының әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлген:
1) "Жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтiмiне және жәрдемiне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды рәсiмдеу" мемлекеттiк қызмет регламентi;
2) "Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен қызмет көрсететiн мемлекеттiк және мемлекеттiк емес медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған құжаттарды рәсiмдеу" мемлекеттiк қызмет регламентi;
3) "Мүгедектерге протездiк-ортопедиялық көмек көрсету үшiн оларға құжаттарды рәсiмдеу" мемлекеттiк қызмет регламенті;
4) "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттiк қызмет регламенті;
5) "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттiк қызмет регламенті;
6) "Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті бекiтiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары А. Т. Тілеуоваға жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмі                                Ж. Шұғаев
Павлодар облысы
Ертіс ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 03 қаңтардағы
N 3/1 қаулысымен
бекітілді
"Жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның
күтiмiне және жәрдемiне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек
балаларға үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды
рәсiмдеу" мемлекеттік қызмет регламенті

Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Иртышского района"
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 03 января 2013 года N 3/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 января 2013 года N 3374. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 19 июня 2013 года N 295/5
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 19.06.2013 N 295/5.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых юридическим и физическим лицам", в целях качественного предоставления  государственных услуг акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи";
2) регламент государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств";
3) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи";
4) регламент государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов";
5) регламент государственной услуги "Назначение жилищной помощи";
6) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Тлеуову А. Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Шугаев
Утвержден
постановлением акимата
Иртышского района
Павлодарской области
от 03 января 2013 года N 3/1
Регламент государственной услуги
"Оформление документов на социальное обслуживание на дому
для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и
детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи"

1. Жалпы ережелер
1. "Жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтiмiне және жәрдемiне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды рәсiмдеу" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, Бөгенбай көшесі, 97 мекен-жайы бойынша орналасқан "Ертіс ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі.
Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
Сондай-ақ Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, И.Байзақов көшесі, 14, мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Ертіс аудандық филиалымен баламалы негізде көрсетіледі.
Жұмыс кестесі: демалыс - жексенбi, түскі үзiлiссіз, күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны – автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет Стандарттың 6 тармағында аталған жеке тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушылар) көрсетіледі.
5. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi өтініш берушіге үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды рәсiмдеу туралы хабарлама не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдері:
1) мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап – он төрт жұмыс күні iшiнде;
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты (талон алғанға дейiн) – 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту және (немесе) тоқтата тұру үшiн негiздер Стандарттың 16 тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз уәкілетті органның бір жауапты адамымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекетті қызметті көрсету барысында
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Иртышского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Иртышский район, село Иртышск, улица Богенбая, 97.
График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
А так же через филиал Иртышского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" на альтернативной основе по адресу: Павлодарская область, Иртышский район, село Иртышск, улица И. Байзакова, 14.
График работы: с 9.00 часов до 19.00 часов, без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - Стандарт).
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам, перечисленным в пункте 6 Стандарта (далее – потребители).
6. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель, является уведомление об оформлении документов на оказание социального обслуживания на дому, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов в уполномоченный орган - в течение четырнадцати рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не может превышать 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не может превышать 15 минут.
8. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным лицом уполномоченного органа без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги

10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11 тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
11. Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн тұтынушыға уәкiлеттi органда – тұтынушыны тiркеу және оның мемлекеттiк қызметтi алу күнi, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегi мен аты-жөнi көрсетiлген талон берiледi.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне уәкілетті органда мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатысады:
уәкілетті органның бастығы;
уәкілетті органның жауапты адамы.
13. Әрбір бірліктер әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы регламентке 1 қосымшада көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 2 қосымшада көрсетілген.
4.Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
15. Уәкілетті органның лауазымды қызметкерлері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
"Жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға,
бөгде адамның күтiмiне және жәрдемiне мұқтаж
мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде
әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды ресiмдеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер
(бұдан әрі – бірліктер) әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1.
Әрекет N (жүрістің, жұмыс ағынының)
1
2
3
4
2.
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты адамы
3.
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдау, тіркеу, тұтынушыға талон беру
Түскен құжаттарды қарау, құжаттарды рәсімдеу туралы хабарламаның жобасын не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Құжаттарды рәсімдеу туралы хабарламаға не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Тұтынушыға құжаттарды рәсімдеу туралы хабарламаны не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4.
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Талон
Құжаттарды рәсімдеу туралы хабарламаның не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Құжаттарды рәсімдеу туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Құжаттарды рәсімдеу туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5.
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
9 жұмыс күні
3 жұмыс күні
15 минуттан аспайды
6.
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
"Жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға,
бөгде адамның күтiмiне және жәрдемiне мұқтаж
мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде
әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды ресiмдеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы
Ертіс ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 03 қаңтардағы
N 3/1 қаулысымен
бекітілді
"Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен қызмет көрсететiн
мемлекеттiк және мемлекеттiк емес медициналық-әлеуметтiк
мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған
құжаттарды рәсiмдеу" мемлекеттік қызмет регламенті

10. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
11. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
начальник уполномоченного органа;
ответственное лицо уполномоченного органа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обслуживание на дому для одиноких,
одиноко проживающих престарелых, инвалидов
и детей-инвалидов, нуждающихся
в постороннем уходе и помощи"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее - единиц)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1.
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2.
Наименование единицы
Ответственное лицо уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
3.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация необходимых документов, выдача талона потребителю
Рассмотрение поступивших документов, подготовка проекта уведомления об оформлении документов либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписывает уведомление об оформлении документов либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает потребителю уведомление об оформлении документов либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Проект уведомления об оформлении документов либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление об оформлении документов либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление об оформлении документов либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5.
Сроки исполнения
Не более 30 минут
9 рабочих дней
3 рабочих дня
Не более 15 минут
6.
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обслуживание на дому для одиноких,
одиноко проживающих престарелых, инвалидов
и детей-инвалидов, нуждающихся
в постороннем уходе и помощи"
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Иртышского района
Павлодарской области
от 03 января 2013 года N 3/1
Регламент государственной услуги
"Оформление документов на социальное обслуживание
в государственных и негосударственных медико-социальных
учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет
государственных бюджетных средств"

1. Жалпы ережелер
1. "Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен қызмет көрсететiн мемлекеттiк және мемлекеттiк емес медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған құжаттарды рәсiмдеу" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, Бөгенбай көшесі, 97 мекен-жайы бойынша орналасқан "Ертіс ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі.
Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
Сондай-ақ Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, И.Байзақов көшесі, 14, мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Ертіс аудандық филиалымен баламалы негізде көрсетіледі.
Жұмыс кестесі: демалыс - жексенбi, түскі үзiлiссіз, күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны – автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4.Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет Стандарттың 6 тармағында аталған жеке тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушылар) көрсетіледі.
6. Өтініш беруші алатын көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен қызметтер көрсететiн мемлекеттiк және мемлекеттiк емес медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған құжаттарды рәсiмдеу туралы хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдері:
1) мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері тұтынушы қажеттi құжаттарды уәкілетті органға тапсырған сәттен бастап – он жеті жұмыс күні iшiнде;
2) тұтынушы жүгінген сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң ең көп рұқсат етілген уақыты (талон алғанға дейiн) 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға жүгінген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең көп рұқсат етілген уақыты 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту үшiн негiздер Стандарттың 16 тармағында көрсетілген.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Иртышского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Иртышский район, село Иртышск, улица Богенбая, 97.
График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
А так же через филиал Иртышского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" на альтернативной основе, по адресу: Павлодарская область, Иртышский район, село Иртышск, улица И. Байзакова, 14.
График работы: с 9.00 часов до 19.00 часов, без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье.
2. Форма оказываемой государственной услуги - не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга предоставляется на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - Стандарт).
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам, перечисленным в пункте 6 Стандарта (далее – потребители).
6. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление об оформлении документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов в уполномоченный орган - в течение семнадцати рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, (до получения талона), не может превышать 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя не может превышать 15 минут.
8. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.

1. Жалпы ережелер
1. "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету үшін оларға құжаттарды рәсімдеу" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, Бөгенбай көшесі, 97 мекен-жайы бойынша орналасқан "Ертіс ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен  (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі. Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн; сонымен қатар Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, И.Байзақов көшесі, 14 мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Ертіс аудандық филиалы арқылы баламалы негізде көрсетіледі. Жұмыс кестесі: демалыс - жексенбi, түскі үзiлiссіз, күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны – автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4.Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет Стандарттың 6 тармағында аталған жеке тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушылар) көрсетіледі.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi өтініш берушіге протездік-ортопедиялық көмек көрсету үшін мүгедектерге құжаттарды рәсімдеу туралы хабарлама не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдері:
1) мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап – он күнтiзбелiк күн iшiнде;
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты (талон алғанға дейiн) – 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас үшiн негiздер Стандарттың 16 тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз уәкілетті органның бір жауапты адамымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекетті қызметті көрсету барысында
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Иртышского района (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Иртышский район, село Иртышск, улица Богенбая, 97. График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней; а так же через филиал Иртышского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" на альтернативной основе по адресу: Павлодарская область, Иртышский район, село Иртышск, улица И. Байзакова, 14. График работы: с 9.00 часов до 19.00 часов, без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье.
2.Форма оказываемой государственной услуги - не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - Стандарт).
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам, перечисленным в пункте 6 Стандарта (далее – потребители).
6. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление об оформлении документов на инвалидов для предоставления протезно-ортопедической помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов в уполномоченном органе - в течение десяти рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не более 15 минут.
8. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным лицом уполномоченного органа без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги

1. Жалпы ережелер
1. "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет регламенті (бұдан әрі -Регламент) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін, әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік стандарттарды бекіту туралы" N 394 қаулысына (бұдан әрі - Стандарт) сәйкес дайындалды.
2. Мемлекеттік қызмет, Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, Бөгембай көшесі, 97, мекенжайында орналасқан "Ертіс ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (әрі қарай – уәкілетті орган), жұмыс кестесі демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағ. 13.00-ден сағ. 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағ. 9.00-ден сағ. 18.30-ге дейін күн сайын көрсетіледі.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі талаптары
5. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) уәкілетті органда мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәтінен бастап он бес күнтізбелік күн ішінде;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің жол берілетін ең көп уақыты (талон алғанға дейін) 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің жол берілетін ең көп уақыты 15 минуттан аспайды.
6. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
7. Стандарттың 16 тармағында қарастырылған жағдайларда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
іс-әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет алу үшін Стандарттың 11 тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
9. Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға уәкілетті органда - тұтынушыны тіркеу және оның мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мына құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады:
1) уәкілетті органның бас маманы;
2) уәкілетті органның бастығы.
11. Осы регламенттің 1 қосымшасында әрбір іс-әрекеттің орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір құрылымдық-функционалды бірліктер қарапайым іс-әрекеттер (рәсімдер) реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы келтірілген.

1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги: "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" (далее - Регламент) разработан в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандарта государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – Стандарт).
2. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Иртышского района" (далее - Отдел), расположенного по адресу: Павлодарская область, Иртышский район, село Иртышск, улица Богенбая 97, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Результатом оказываемой государственной услуги является уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
5. Сроки оказания государственных услуг:
1) сроки оказания государственной услуги в уполномоченном органе с момента сдачи потребителем необходимых документов, в течение  пятнадцати календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут.
6. Государственная услуга оказывается бесплатно.
7. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренных в пункте 16 Стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
8. Для получения государственной услуги потребитель представляет необходимые документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
9. После сдачи всех необходимых документов в уполномоченном органе потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы.
10. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы:
1) главный специалист уполномоченного органа;
2) начальник уполномоченного органа.
11. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) структурно-функциональных единиц с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.

12. Осы регламенттің 2 қосымшасында олардың сипаттамасына сай іс-әрекеттердің қисынды реттілігі (мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде) мен құрылымдық-функционалды бірліктер арасындағы өзара байланысты көрсететін нобайы ұсынылған.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
13. Уәкілетті органның лауазымды тұлғаларына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олардың шешім қабылдау мен әрекетімен (әрекетсіздігіне) Қазақстан Республикасының заңнамасымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Жергілікті өкілді органдардың шешімдері
бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген
санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау
және төлеу" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
1 қосымша
Әрбір құрылымдық - функционалды бірліктер
қарапайым іс-әрекеттер (рәсімдер) реттілігінің
мәтіндік кестелік сипаттамасы
N
Негізгі үдерістің әрекеті (барысы,жұмыстың ағымы)
1.
әрекеттің (барыс, жұмыс ағымының) N
1
2
3
4
5
2.
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің атауы
уәкілетті органның бас маманы
уәкілетті органның бастығы
уәкілетті органның бас маманы
уәкілетті органның бастығы
уәкілетті органның бас маманы
3.
Әрекеттің (үдерістің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарау
Хабарлама жобасын немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты карау
Кіріс құжаттарды тіркеу кітабында тіркеу
4.
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастыру-тәртіптік шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы талон
Резолюцияға қол қою
Хабарлама жобасын немесе бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарламаны немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты қолмен бекіту
Хабарламаны немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5.
Орындау мерзімдері
30 минуттан аспайды
1 күнтізбелік күні ішінде
11 күнтізбелік күні ішінде
1 күнтізбелік күні ішінде
15 минуттан аспайды
"Жергілікті өкілді органдардың шешімдері
бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген
санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау
және төлеу" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
2 қосымша
Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен
құрылымдық-функционалдық бірліктердің өзара
байланысуын көрсетететін кесте
Павлодар облысы
Ертіс ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 03 қаңтардағы
N 3/1 қаулысымен
бекітілді
"Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, Бөгенбай көшесі, 97, мекен-жайы бойынша орналасқан "Ертіс ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі.
Сонымен қатар мемлекеттік қызмет Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, И.Байзақов көшесі, 14, мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Ертіс аудандық филиалы арқылы баламалы негізде көрсетіледі.

12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и структурно-функциональных единиц представлена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение и выплата социальной
помощи отдельным категориям нуждающихся
граждан по решениям местных
представительных органов"
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий структурно-функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
Наименование структурно-функциональных единиц
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение документов
Подготовка проекта уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Резолюция
Проект уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги. Внесение данных в базу "Е-Собес"
Сроки исполнения
Не более 30 минут
В течение 1 календарного дня
В течение 11 календарных дней
В течение 1 календарного дня
Не более 15 минут
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение и выплата социальной
помощи отдельным категориям нуждающихся
граждан по решениям местных
представительных органов"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата
Иртышского района
Павлодарской области
от 03 января 2013 года N 3/1
Регламент государственной услуги "Назначение жилищной помощи"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Назначение жилищной помощи" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Иртышского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область, Иртышский район, село Иртышск, улица Богенбая, 97.
Также государственная услуга предоставляется через филиал Иртышского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" по адресу: Павлодарская область, Иртышский район, село Иртышск, улица И. Байзакова, 14 (далее – центр).

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
5. Уәкілетті органда мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын, дүйсенбіден жұмаға дейін, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
Орталықтарда мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын, дүйсенбіден сенбіге дейін, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес түскі үзіліссіз сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін көрсетіледі.
Орталықта қабылдау тездетіп қызмет көрсетусіз, "электрондық" кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
Мемлекеттік қызметті алушының қалауы бойынша электрондық кезекті электрондық үкіметтің веб-порталы: www.ertis.pavlodar.gov.kz. арқылы броньдауға болады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: тұрғын үй көмегін алуға құқығы бар, аталған жерде тұрақты тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі тұрғын үй көмегін тағайындау туралы қағаз жеткізгіштегі хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мерізмдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы стандарттың 11 тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап– күнтізбелік он күн ішінде;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті алушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды;
4) қажетті құжаттарды алған кезде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір жауапты адамымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекетті қызметті көрсету барысында
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – Стандарт).
5. В уполномоченном органе государственная услуги предоставляется ежедневно с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов.
В центрах государственная услуга предоставляется ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 19.00 часов, без перерыва на обед.
В центре прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без ускоренного обслуживания.
При желании получателя государственной услуги возможно бронирование электронной очереди посредством веб-портала электронного правительства адрес www.ertis.pavlodar.gov.kz.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам: малообеспеченным семьям (гражданам), постоянно проживающим в данной местности, имеющим право на получение жилищной помощи (далее – получатель государственной услуги).
7. Результатом оказываемой государственной услуги является уведомление о назначении жилищной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку  оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов - в течение десяти календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов, - не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги - не более 20 минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении необходимых документов - не более 20 минут.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным лицом уполномоченного органа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги предоставляет документы, указанные в пункте 11 Стандарта.

14. Мемлекеттік қызметті көрсету жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 2 қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Уәкілетті органның лауазымды қызметкерлері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
"Тұрғын үй көмегін тағайындау"
мемлекеттік қызмет
регламентіне
1 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер
(бұдан әрі – бірліктер) әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1.
Әрекет N (жүрістің, жұмыс ағынының)
1
2
3
4
5
6
2.
Бірліктің атауы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның арнайы комиссиясы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның сектор меңгерушісі
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның жауапты адамы
3.
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдау, тіркеу, мемлекеттік қызмет алушыға талон беру
Түскен құжаттарды қарау, тұрғын үй көмегін тағайындау не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы шешім қабылдау
Тұрғын үй көмегін тағайындайды. Тұрғын үй көмегін тағайындау туралы хабарламаның жобасын не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды
Тұрғын үй көмегін тағайындауды тексереді
Тұрғын үй көмегін тағайындау туралы хабарламаға не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Тұрғын үй көмегін тағайындау туралы хабарламаны не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4.
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Талон
Шешім
Тұрғын үй көмегін тағайындау туралы хабарламаның не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Тұрғын үй көмегін тағайындау туралы шешім
Тұрғын үй көмегін тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Тұрғын үй көмегін тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5.
Орындау мерзімі
20 минуттан ааспайды
3 күнтізбелік күн
2 күнтізбелік күн
2 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
20 минуттан аспайды
6.
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
"Тұрғын үй көмегін тағайындау"
мемлекеттік қызмет
регламентіне
2 қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы
Ертіс ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 03 қаңтардағы
N 3/1 қаулысымен
бекітілді
"Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін
оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті 1. Жалпы ережелер

14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение жилищной помощи"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование единиц
Ответственное лицо уполномоченного органа
Специальная комиссия  уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Заведующий сектором уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация необходимых документов, выдача талона получателю государственной услуги
Рассмотрение поступивших документов, принятие решения о назначении жилищной помощи, либо об отказе в предоставлении государственной услуги
Назначает жилищную помощь. Готовит проект уведомления о назначении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Проверяет назначение жилищной помощи
Подписывает уведомление о назначении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает уведомление о назначении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Протокол комиссии
Проект уведомления о назначении жилищной помощи либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Проект уведомления о назначении жилищной помощи либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 20 минут
3 календарных дня
2 календарных дня
2 календарных дня
1 календарный день
Не более 20 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение жилищной помощи"
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Иртышского района
Павлодарской области
от 03 января 2013 года N 3/1
Регламент государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов для обеспечения
их санаторно-курортным лечением"
1. Общие положения

1. "Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті (әрі қарай-Регламент) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін, әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік стандарттарды бекіту туралы" N 394 қаулысына (әрі қарай- Стандарт) сәйкес дайындалды.
2.1Мемлекеттік қызметті "Ертіс ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (әрі қарай-уәкілетті орган) ұсынады.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі өтініш берушіге  санаторийлік-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін құжаттарын ресімдеу туралы хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген қағаз жеткізгіштегі жауап болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы ақпаратты уәкілетті орган ғимаратында, орталықта орналасқан стенттерден алуға болады.
6. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат Ертіс ауданы әкімдігі ресми сайтында www.ertis.pavlodar.gov.kz. орналасқан.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі талаптары
7. Мемлекеттік қызмет Ертіс ауылы, Богенбай көшесі, 97, мекенжайы бойынша уәкілетті орган ғимаратында демалыс пен мерекелі күндерден басқа күндері аптасына бес күн, 9-00 сағаттан 18-30 сағатқа дейін 13-00-ден 14-30 сағатқа дейінгі үзіліспен көрсетіледі.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастар он жұмыс күні ішінде;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты бір тұтынушыға қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты 15 минуттан аспайды.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
9. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
10. Стандарттың 16 тармағында қарастырылған жағдайларда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
іс-әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібі
11. Мемлекеттік қызмет тұтынушының өзі, немесе сенімхат негізінде әрекет ететін сенімді өкіл келгенде ұсынылады.
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін Стандарттың 11 тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.

1. Настоящий регламент государственной услуги: "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением" (далее - Регламент) разработан в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – Стандарт).
2. Государственная услуга предоставляется государственным  учреждением "Отдел занятости и социальных программ Иртышского района" (далее - уполномоченный орган).
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление об оформлении документов для обеспечения санаторно-курортным лечением, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
5. Информация о порядке оказания государственной услуги содержится на информационных стендах, расположенных в помещении уполномоченного органа.
6. Информация о государственной услуге размещается на официальном сайте акимата Иртышского района www.ertis.pavlodar.gov.kz.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Государственная услуга оказывается в здании уполномоченного органа по адресу село Иртышск, улица Богенбая, 97, пять дней в неделю, кроме выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов.
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов - в течение десяти рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения  государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услугой, оказываемой на месте в день обращения, - не более 15 минут.
Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9.1Государственная услуга предоставляется бесплатно.
10. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренных в пункте 16 Стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Государственная услуга предоставляется путем личного посещения потребителя, либо уполномоченного представителя, действующего на основании доверенности.
12. Для получения государственной услуги заявитель представляет  документы, определенные в пункте 11 Стандарта.

13. Тұтынушы қажетті құжаттардың барлығын уәкілетті органға тапсырғаннан кейін тіркелген және тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні, құжаттарды қабылдап алған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мына құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады:
1) уәкілетті органның бас маманы;
2) уәкілетті органның бастығы.
15. Осы регламенттің 1 қосымшасында әрбір іс-әрекеттің орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір құрылымдық-функционалды бірліктер қарапайым іс-әрекеттер (рәсімдер) реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы келтірілген.
16. Осы регламенттің 2 қосымшасында олардың сипаттамасына сай іс-әрекеттердің қисынды реттілігі (мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде) мен құрылымдық-функционалды бірліктер арасындағы өзара байланысты көрсететін нобайы ұсынылған.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі

13. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается талон, с указанием даты регистрации и получения государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
14. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональной единицы:
1) главный специалист уполномоченного органа;
2) начальник уполномоченного органа.
15. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) каждой структурно-функциональных единиц с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
16. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и структурно-функциональных единиц представлена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги

17. Уәкілетті органның лауазымды тұлғаларына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олардың шешім қабылдау мен әрекетімен (әрекетсіздігіне) Қазақстан Республикасының заңнамасымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен
қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызметінің регламентіне
1 қосымша
Құрылымдық-функционалды бірліктер әкімшілік іс-әрекеттерінің
өзара қарым-қатынас және реттік сипаттамасы
Іс-әрекеттің негізгі үдерісі(барысы, жұмыс ағыны)
1.
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс ағынының)
1
2
3
4
5
2.
Құрылымдық-функционалды бірліктер атауы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті орган бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті орган бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
3.
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарастыру
Хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын дайындау
Хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын қарау
Журналда тіркеу
4.
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімгерлік шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы талон
Қол қою
Хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын
Хабарламаға немесе дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қою
Хабарламаны немесе дәлелді бас тарту туралы жауапты беру
5.
Орындау мерзімдері
15 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
4 жұмыс күні ішінде
3 жұмыс күні ішінде
15 минуттан аспайды
"Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен
қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызметінің регламентіне
2 қосымша
Іс-әрекеттердің қисынды реттілік пен өз ара
байланысты көрсететін схема

17. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги, в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов для
обеспечения их санаторно-курортным лечением"
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий структурно-функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование структурно-функциональных единиц
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение документов
Подготовка проекта уведомления или мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
талон о приеме документов
резолюция
Проект уведомления или мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
1 рабочий день
В течение 4 рабочих дней
В течение 3 рабочих дней
Не более 15 минут
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов для
обеспечения их санаторно-курортным лечением"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий