"Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 03 қаңтардағы N 7/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 05 ақпанда N 3403 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 19 маусымдағы N 295/5 қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 19.06.2013 N 295/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылдың 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызметті сапалы көрсету мақсатында Ертіс ауданының әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлген "Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттiк қызмет регламентi бекiтiлсiн.
2. Ертіс ауданының ауыл және ауылдық округ әкiмдерiне мемлекеттiк қызметтi уақытында және сапалы көрсетудi қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмi                                Ж. Шұғаев
Павлодар облысы
Ертіс ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 3 қаңтардағы
N 7/1 қаулысымен
бекітілген
"Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы
білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды
ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттiк қызмет регламентi
1. Жалпы ережелер
1. "Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттiк қызметін (бұдан әрi – мемлекеттiк қызмет), осы регламенттің 1 қосымшасына сәйкес кенттің, ауылдық (селолық) округтің жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі - әкімдік) көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" N 1119 қаулысына сәйкес (бұдан әрі – стандарт) жүзеге асырылады.

Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах"
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 03 января 2013 года N 7/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 февраля 2013 года N 3403. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 19 июня 2013 года N 295/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 19.06.2013 N 295/5.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых юридическим и физическим лицам", в целях качественного предоставления государственных услуг акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить регламент государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах".
2. Акимам сел и сельских округов Иртышского района обеспечить своевременное, качественное оказание государственной услуги.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Шугаев
Утвержден
постановлением акимата
Иртышского района
Павлодарской области
от 03 января 2013 года N 7/1
Регламент государственной услуги
"Прием документов для предоставления бесплатного подвоза
к общеобразовательным организациям и обратно домой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах" (далее – государственная услуга), оказывается аппаратом акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (далее – акимат) согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – стандарт).

4. Мемлекеттiк қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі- мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
5. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
6. Мемлекеттiк қызмет оқу жылы бойы көрсетiледi: 1) белгiленген жұмыс кестесiне сәйкес сенбi, жексенбi және мереке күндердi қоспағанда, түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейiн; 2) қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетiп қызмет көрсетусiз кезек күту тәртiбiмен жүзеге асырылады.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесі білім алушылар мен тәрбиеленушілерді жалпы білім беретін білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдауды қамтамасыз ету туралы анықтама немесе қызмет көрсетуді ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзiмi:
1) мемлекеттiк қызметтi алу үшiн жүгiну 5 жұмыс күнiн құрайды;
2) өтiнiш берушi жүгiнген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты (тiркеу кезiнде) – 30 минуттан аспайды;
3) өтiнiш берушi жүгiнген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi мемлекеттік қызметті алушының өзі немесе оның өкілі өтініш берген жағдайда (ресми куәландырылған тиісті құжатар болған кезде) өтініш түскеннен кейін 5 жұмыс күні өткен соң беріледі.
10. Мемлекеттiк қызметтi алушының стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды толық тапсырмауы мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартұға негіз болады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
іс-әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібінің сипаттамасы
11. Мемлекеттік қызмет алу үшін мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға өтінішті алу мерзімі мен нөмірі, құжаттарды қабылдап алған әкімдік маманының тегі, аты, әкесінің аты, қызметті алу мерзімі көрсетіліп қолхат беріледі.
13.1Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне мемлекеттік қызметті алушының уәкілетті органға тікелей өтініш беруі кезінде мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады:
1) әкімдіктің бас маманы;
2) ауылдың және ауылдық округтің әкімі.
14. Осы регламенттің 2-қосымшасында әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (рәсім) орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір құрылымдық-функционалды бірліктер әкімшілік іс-әрекеттер (рәсімдер) байланысы және реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы келтірілген.

4. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее - получатель государственной услуги).
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется в течение учебного года:
1) в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней;
2) прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Результатом оказания государственной услуги являются выдача справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляют 5 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации), – не более 30 минут;
3) максимальное допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, – не более 30 минут.
9. Доставка результата государственной услуги получателю государственной услуги осуществляется при личном обращении получателя государственной услуги или его представителя (при наличии официально заверенного соответствующего документа) по истечению 5 рабочих дней с момента поступления заявления.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит представление получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 11 стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет необходимые документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
12. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка в получении необходимых документов, с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества специалиста акимата, выдавшего расписку, с указанием даты получения услуги.
13. В процессе оказания государственной услуги при непосредственном обращении получателя государственной услуги в уполномоченный орган задействованы следующие структурно-функциональные единицы:
1) главный специалист акимата;
2) аким села или сельского округа.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой структурно–функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.

15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әкімшілік іс-әрекеттердің қисынды реттілігі мен құрылымдық-функционалды бірліктер арасындағы өзара байланысты көрсететін нобайы осы регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
16. Мемлекеттік қызметті көрсететін уәкілетті органның лауазымды тұлғалары мемлекеттік қызметті көрсету барысында олармен қабылданған шешімі және әрекеті (әрекетсіздігі) үшін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
"Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде
тұратын балаларды жалпы білім
беру ұйымдарына және үйлеріне
кері тегін тасымалдауды ұсыну
үшін құжаттар қабылдау" регламентiне
1-қосымша
Ертіс ауданы ауылдық округ
әкiмдерi аппараттарының тізімі
N Ауылдық округ әкімі аппаратының атауы Елді мекеннің атауы Байланыс телефоны Заңды мекенжайы Сайт мекенжайы
1
"Ертіс ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Ертіс ауылы
(871832) 21684
Ертіс ауылы, Богенбай батыр көшесі, 97
жоқ
2
"Голубовка ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Голубовка ауылы
(871832) 25333
Голубовка ауылы, Целинный көшесі, 20
жоқ
3
"Амангелді ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Амангелді ауылы
(871844) 296-30
Амангельды ауылы
жоқ
4
"Ағашорын ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Ағашорын ауылы
(871844) 29334
Агашорын ауылы, Богенбай батыра көшесі, 5а
жоқ
5
"Иса-Байзақов ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Байзақов ауылы
(871832) 24277
Байзаков ауылы, Николаев көшесі, 1
жоқ
6
"Қосағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Қосағаш ауылы
(871832) 41430
Косагаш ауылы, Абыхай-хан көшесі, 1
жоқ
7
"Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауылы
(871832) 27130
Кызылжар ауылы, Комсомольская көшесі, 17
жоқ
8
"Қоскөл ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Қоскөл ауылы
(871832) 40143
Косколь ауылы
жоқ
9
"Қарақұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Қарақұдық ауылы
(871832) 27541
Каракудук ауылы
жоқ
10
"Қызылқақ ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Қызылқақ ауылы
(871844) 26517
Кызылкак ауылы, Ленин көшесі, 12
жоқ
11
"Ленин ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Ленин ауылы
(871844) 29132
Ленин ауылы, Целинный көшесі,1
жоқ
12
"Луговой ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Луговой ауылы
(871832) 27749
Луговое ауылы, Жамбыла көшесі, 1
жоқ
13
"Майқоныр ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Майқоңыр ауылы
(871832) 29223
Майконыр ауылы, Дзержинский көшесі, 12
жоқ
14
"Панфилов ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Панфилов ауылы

15. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и структурно-функциональных единиц приведены в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
16. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям,
проживающих в отдаленных
сельских пунктах"
Перечень аппаратов акимов сел,
сельских округов Иртышского района
N
Наименование аппарата акима сельского округа
Наименование населенного пункта
Контактный телефон
Юридический адрес
Адрес сайта
1
Государственное учреждение "Аппарат акима села Иртышск"
село Иртышск
(871832) 21684
село Иртышск, улица Богенбай батыра 97
Нет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима села Голубовка"
село Голубовка
(871832) 25333
село Голубовка, улица Целинная 20
Нет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима села Амангельды"
село Амангельды
(871844) 296-30
село Амангельды
Нет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Агашорынского сельского округа"
село Агашорын
(871844) 29334
село Агашорын улица Богенбай батыра 5а
Нет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Иса Байзаковского сельского округа"
село Исы Байзакова
(871832) 24277
село Байзакова улица Николаева
Нет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Косагашского сельского округа"
село Косагаш
(871832) 41430
село Косагаш улица Абыхайхана 1
Нет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа"
Село Кызылжар
(871832) 27130
село Кызылжар улица Комсомольская 17
Нет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима с. Косколь"
Село Косколь
(871832) 40143
село Косколь
Нет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракудукского сельского округа"
село Каракудук
871832) 27541
село Каракудук
Нет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима села Кызылкак"
Село Кызылкак
(871844) 26517
село Кызылкак улица Ленино 12
Нет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ленина"
Село Ленино
8(71844) 29132
село Ленино улица Целинная 1
Нет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Луговского сельского округа"
Село Луговое
(871832) 27749
село Луговое улица Жамбыла 1
Нет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима села Майконыр"
село Майконыр
(871832) 29223
село Майконыр улица Дзержинского
Нет
14
Государственное учреждение "Аппарат акима села Панфилова"
село Панфилово

(871832) 27330
Панфилов ауылы, Горобца көшесі, 1а
жоқ
15
"Северный ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Северный ауылы
(871832) 29444
Северный ауылы, Садовый көшесі, 55
жоқ
16
"Сілеті ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Сілеті ауылы
(871832) 26369
Селета ауылы, Школьный көшесі,2
жоқ
17
"Тоқта ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Тоқта ауылы
(871832) 40034
Тохта ауылы, Центральный көшесі, 5
жоқ
18
"Ұзынсу ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Ұзынсу ауылы
(871832) 41317
Узынсу ауылы, Ленин көшесі, 14
жоқ
"Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде
тұратын балаларды жалпы білім
беру ұйымдарына және үйлеріне
кері тегін тасымалдауды ұсыну
үшін құжаттар қабылдау" регламентiне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бiрлiктердiң (бұдан әрі – бірліктер) iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы ауылдық
округ әкiмдiгiне жүгiнген кезде
Негiзгi үдерiстiң iс-әрекетi (барысы, жұмыс ағыны)
1.
Iс-әрекеттiң (барысының, жұмыс ағынының) N
1
2
3
4
2.
Бірліктердің атауы
Ауылдық округ әкiмi аппаратының маманы
Ауылдық округ әкiмi аппаратының маманы
Ауыл әкiмi
Ауылдық округі әкімі аппаратының маманы
3.
Iс-әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Өтiнiштi және мемлекеттiк қызметтi алуға қажеттi құжаттарды қабылдау
Анықтама немесе мемлекеттік қызметті алушы мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап жобасын дайындау
Анықтама немесе мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап жобасын қарастыру
Анықтамаларды есепке алу кітабында тіркеу
4.
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкiмгерлiк шешiм)
Қажеттi құжаттарды алуда қызмет көрсетудi алған күнiн көрсете отырып, қолхат берген әкiмдiк маманының өтiнiштi қабылдап алған нөмiрi мен күнiн, тегiн, атын, әкесiнiң атын көрсете отырып қолхат берiледi
Анықтама немесе мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап жобасы
Анықтама немесе мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою
Мемлекеттік қызметті алушыға бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды қамтамасыз ету туралы анықтаманы немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап беру
5.
Орындалу мерзiмдерi
30 минуттан артық емес
2 жұмыс күнi
1 жұмыс күнi
30 минуттан артық емес
6.
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
2 баған
3 баған
4 баған
"Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде
тұратын балаларды жалпы білім
беру ұйымдарына және үйлеріне
кері тегін тасымалдауды ұсыну
үшін құжаттар қабылдау" регламентiне
3-қосымша
Ауылдық округ әкiмдiгiне өтiнген кезде
мемлекеттiк қызметтi көрсету сызбанұсқасы

(871832) 27330
село Панфилово улица Горобца 1а
Нет
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Северного сельского округа"
село Северное
(871832) 29444
село Северный улица Садовая 55
Нет
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Селетинского сельского округа"
село Селеты
(871832) 26369
село Селета улица Школьная
Нет
17
Государственное учреждение "Аппарат акима села Тохта"
село Тохта
(871832) 40034
село Тохта улица Центральная 5
Нет
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Узынсуского сельского округа"
село Узынсу
(871832) 41317
село Узынсу улица Ленина 14
Нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям,
проживающих в отдаленных
сельских пунктах"
Описание действий структурно-функциональных единиц
(далее единиц) при обращении к акиму сельского округа
Действия процессов (хода, потока работ)
1.
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2.
Наименование единиц
специалист аппарата акима сельского округа
специалист аппарата акима сельского округа
Аким села
специалист аппарата акима сельского округа
3.
Наименование действия (процесса процедура, операции) и их описание
Прием заявления и необходимых документов для получения государственной услуги
Подготовка проекта справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги получателю государственной услуги
Рассмотрение проекта справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги получателю государственной услуги
Регистрация в книге учета справок
4.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества специалиста акимата, выдавшего расписку с указанием даты получения услуги
Проект справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги получателю государственной услуги
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги получателю государственной услуги
Выдача справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги получателю государственной услуги
5.
Сроки исполнения
не более 30 минут
2 рабочих дня
1 рабочий день
не более 30 минут
6.
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям,
проживающих в отдаленных
сельских пунктах"
Схема предоставления государственной услуги
при обращении к акиму сельского округа