"Ертіс ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетілетін мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 17 қаңтардағы N 43/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 ақпанда N 3426 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 19 маусымдағы N 295/5 қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 19.06.2013 N 295/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылдың 27 қарашасындағы "Әкiмшiлiк рәсiмдерi туралы" Заңының 9-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі, дене шынықтыру және спорт саласындағы жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылдың 27 шілдесіндегі N 981 қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызметті сапалы көрсету мақсатында Ертіс ауданының әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлген: "Екінші және үшінші жасөспірімдер арасындағы бірінші, екінші және үшінші, біліктілігі жоғары деңгейдегі екінші санатты нұсқаушы – спортшы, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі екінші санатты әдіскер, спорт төрешісі спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттiк қызмет регламенті бекiтiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары А. Т. Тілеуоваға жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмі                                Ж. Шұғаев
Павлодар облысы
Ертіс ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 17 қаңтардағы
N 43/1 қаулысымен
бекітілді
"Екiншi және үшiншi разрядтар, бiрiншi, екiншi және үшiншi
жасөспiрiмдiк разрядтар, бiлiктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары
деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы - спортшы, бiлiктiлiгi
жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт
төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру"
мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. "Екiншi және үшiншi разрядтар, бiрiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдiк разрядтар, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Ертіс ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесінің Ертіс ауданы филиалы арқылы (бұдан әрі – орталық ) ұсынылады.

Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Иртышского района"
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 17 января 2013 года N 43/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 февраля 2013 года N 3426. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 19 июня 2013 года N 295/5
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 19.06.2013 N 295/5.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2012 года "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры, местными исполнительными органами в сфере физической культуры и спорта", в целях качественного предоставления государственных услуг акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор - спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Тлеуову А.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Шугаев
Утвержден
постановлением акимата
Иртышского района
Павлодарской области
от 17 января 2013 года
N 43/1
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий,
первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего
уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен
высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего
и среднего уровня квалификации второй категории,
судья по спорту"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор - спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Иртышского района" (далее – уполномоченный орган) через филиал Иртышского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр).

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет жаттықтырушыларға, әдiскерлерге, нұсқаушыларға, спортшыларға және спорт төрешiлерiне (бұдан әрi - алушылар) көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 шілдедегі N 981 қаулысымен бекітілген "Екiншi және үшiншi разрядтар, бiрiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдiк разрядтар, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы - спортшы, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – стандарт).
6. Жұмыс кестесi:
жергiлiктi атқарушы органда демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi асқа үзiлiс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн, Ертіс ауылы, Қажымұхан көшесі, 107 мекен-жайы бойынша;
орталықта мереке күндерiн қоспағанда, түскі үзіліссіз, демалыс күні – жексенбі, сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн, Ертіс ауылы, И.Байзақов көшесі, 14 мекен-жайы бойынша;
Қабылдау электрондық кезек тәртiбiнде, жеделдетiлген қызмет көрсетусiз жүзеге асырылады.
7. Мемлекеттiк қызмет нәтижесi қағаз жеткiзгiште 5 жыл мерзiмге спорттық разряд немесе санат беру туралы бұйрықтан үзiндi не мемлекеттiк көрсетуден бас тарту туралы электрондық құжат нысанындағы дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi алушы жүгiнген сәттен бастап күнтiзбелiк 30 күннен аспайды (құжаттарды қабылдау күнi мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi, бұл ретте жергiлiктi атқарушы орган мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесiн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi аяқталғанға бiр күн қалғанда ұсынады);
2) алушы жүгiнген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiнгi күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты 20 (жиырма) минуттан аспайды;
3) алушы жүгiнген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты 20 (жиырма) минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартудың негіздемелері стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау орталықтың қызметкерлерімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі іс-әрекет
(өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы орталыққа стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсынады.

2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается тренерам, методистам, инструкторам, спортсменам и судьям по спорту (далее - получатели).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор - спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2012 года N 981 (далее – стандарт).
6. График работы:
уполномоченного органа с 9.00 часов до 18.30 часов за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, по адресу: село Иртышск, ул. Кажимухана, 107;
центра с 9.00 часов до 19.00 часов, без обеденного перерыва, за исключением праздничных дней, выходной день воскресенье, по адресу: село Иртышск, улица И. Байзакова, 14.
Прием осуществляется в порядке электронной очереди без ускоренного обслуживания.
7. Результатом государственной услуги являются выдача выписки из приказа о присвоении спортивного разряда или категории сроком на 5 лет на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в форме электронного документа.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента обращения получателя не превышают 30 календарных дней (день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги, при этом уполномоченный орган предоставляет результат оказания государственной услуги за день до окончания срока оказания услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемое на месте в день обращения получателя, не более 20 (двадцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, не более 20 (двадцати) минут.
9. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется работниками центра.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель предоставляет в центр перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.

12. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн барлық қажеттi құжаттар тапсырылған кезде алушыға тиiстi құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат берiледі.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісі кезінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
1) орталықтың қызметкері;
2) уәкілетті органның маманы;
3) уәкілетті органның комиссиясы;
4) уәкілетті органның бастығы.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірліктер бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
16. Уәкілетті органның лауазымды адамдары және орталықтың қызметкерлеріне мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Екiншi және үшiншi разрядтар,
бiрiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдiк
разрядтар, бiлiктiлiгi жоғары және
орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы,
бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты
нұсқаушы-спортшы, бiлiктiлiгi жоғары
және орта деңгейдегi екiншi санатты
әдiскер, спорт төрешiсi спорттық
разрядтары мен санаттарын беру"
мемлекеттік қызметі регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті органға өтініш берген кездегі құрылымдық-функционалды
бірліктердің (бұдан әрі – бірліктер)
іс-әрекеттердің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеттері (барысы, жұмыс ағымы)
1
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс ағымының) реттік нөмірі
1
2
3
4
5
6
2
Бірліктердің атауы
Орталықтың қызметкері
Уәкілетті органның комиссиясы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Орталықтың қызметкері
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қарау
Спорттық разрядтары мен санаттарын беру туралы бұйрық шығарады
Спорттық разрядтары мен санаттарын беру туралы бұйрықтан үзіндінің не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындайды
Спорттық разрядтары мен санаттарын беру туралы бұйрықтан үзіндінің не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасына қол қою
Тұтынушыға спорттық разрядтары мен санаттарын беру туралы бұйрықтан үзіндінің не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімгерлік шешім)
Тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат
Спорттық разрядтары мен санаттарын беру туралы не спорттық разрядтары мен санаттарын беруге ұсынылған құжаттарды қараудан бас тарту туралы шешім
Спорттық разрядтары мен санаттарын беру туралы бұйрық
Спорттық разрядтары мен санаттарын беру туралы бұйрықтан үзінді не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Спорттық разрядтары мен санаттарын беру туралы бұйрықтан үзінді не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Спорттық разрядтары мен санаттарын беру туралы бұйрықтан үзінді не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
20 минуттан аспайды
25 күнтізбелік күн
3 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
20 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
"Екiншi және үшiншi разрядтар,
бiрiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдiк
разрядтар, бiлiктiлiгi жоғары және
орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы,
бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты
нұсқаушы-спортшы, бiлiктiлiгi жоғары
және орта деңгейдегi екiншi санатты
әдiскер, спорт төрешiсi спорттық
разрядтары мен санаттарын беру"
мемлекеттік қызметі регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің кестесі

12. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается расписка о приеме соответствующих документов.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
1) работник центра;
2) специалист уполномоченного органа;
3) комиссия уполномоченного органа;
4) начальник уполномоченного органа.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица уполномоченного органа и работники центра несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и категорий:
второй и третий, первый, второй и
третий юношеские, тренер высшего
и среднего уровня квалификации второй категории,
инструктор - спортсмен высшего уровня квалификации
второй категории, методист высшего
и среднего уровня квалификации
второй категории, судья по спорту"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действия процессов (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование единиц
Работник центра
Комиссия уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Работник центра
3
Наименование действия (процесса процедура, операции) и их описание
Прием документов
Рассмотрение представленных получателем документов
Издает приказ о присвоении спортивных разрядов и категорий
Готовит проект выписки из приказа о присвоении спортивных разрядов и категорий либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Подписание проекта выписки из приказа о присвоении спортивных разрядов и категорий либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Выдача получателю выписки из приказа о присвоении спортивных разрядов и категорий либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме соответствующих документов
Решение о присвоении спортивных разрядов и категорий или отказе в рассмотрении представленных документов на присвоение спортивных разрядов и категорий
Приказ о присвоении спортивных разрядов и категорий
Проект выписки из приказа о присвоении спортивных разрядов и категорий либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Выписка из приказа о присвоении спортивных разрядов и категорий либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
Выписка из приказа о присвоении спортивных разрядов и категорий либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
5
Сроки исполнения
не более 20 минут
25 календарных дня
3 календарных дня
1 календарный день
1 календарный день
не более 20 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и категорий:
второй и третий, первый, второй и
третий юношеские, тренер высшего
и среднего уровня квалификации второй категории,
инструктор - спортсмен высшего уровня квалификации
второй категории, методист высшего
и среднего уровня квалификации
второй категории, судья по спорту"
Схема процесса предоставления государственной услуги