Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XIV сессиясы) 2012 жылдың 20 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-14-5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 шілдедегі N 83-20-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 01 тамызда N 3586 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2-10-55 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18.03.2014 N 2-10-55 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, облыстық мәслихат сессиясының (V сайланған, XIX кезектен тыс сессиясы) 2013 жылғы 28 маусымдағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған, XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 165/19 шешіміне сәйкес, Ертіс аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XIV сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-14-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3317 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы "Ертіс нұры" N 2, 2013 жылғы 12 қаңтардағы "Иртыш" N 2 газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2 814 934" деген сандары "2 832 433" деген сандарымен ауыстырылсын;
"317 618" деген сандары "326 618" деген сандарымен ауыстырылсын;
"5 039" деген сандары "6 039" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2 491 757" деген сандары "2 499 256" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2 828 690" деген сандары "2 846 189" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының экономика, бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Қ. Дюсембенов
Ертіс аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ж. Беспаев
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, ХХ сессиясы)
2013 жылғы 17 шілдедегі
N 83-20-5 шешіміне
қосымша
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, XIV сессиясы)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 53-14-5 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған Ертіс аудандық бюджеті
(өзгертулер мен толықтырулармен)
Санаты
2013 жылға арналған сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. КІРІСТЕР

О внесении изменений и дополнений в решение Иртышского районного маслихата (XIV сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 53-14-5 "О бюджете Иртышского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 17 июля 2013 года N 83-20-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 01 августа 2013 года N 3586. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 марта 2014 года N 2-10-55)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18.03.2014 N 2-10-55).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением сессии областного маслихата (XIX внеочередная сессия, V созыв) от 28 июня 2013 года N 165/19 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Иртышского районного маслихата (XIV сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 53-14-5 "О бюджете Иртышского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3317, опубликованное в газетах "Ертіс нұры" от 12 января 2013 года N 2, "Иртыш" от 12 января 2013 года N 2) внести следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 814 934" заменить цифрами "2 832 433";
цифры "317 618" заменить цифрами "326 618";
цифры "5 039" заменить цифрами "6 039";
цифры "2 491 757" заменить цифрами "2 499 256";
в подпункте 2):
цифры "2 828 690" заменить цифрами "2 846 189";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по экономике, бюджету и социальной политике.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        К. Дюсембенов
Секретарь Иртышского
районного маслихата                        Ж. Беспаев
Приложение
к решению Иртышского
районного маслихата
(XХ сессия, V созыв)
от 17 июля 2013 года N 83-20-5
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата
(XIV сессия, V созыв)
от 20 декабря 2012 года N 53-14-5
Бюджет Иртышского района на 2013 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма на 2013 год (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ