Качир аудандық мәслихатының (V сайланған X сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" N 1/10 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы N 1/14 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 04 шілдеде N 3564 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, облыстық мәслихаттың (V сайланған XVIII сессиясы) 2013 жылғы 31 мамырдағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XVIII сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" N 161/18 шешіміне сәйкес Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Качир аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" N 1/10 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3303 тіркелген, 2013 жылғы 8 қаңтарында "Тереңкөл тынысы" газетінің N 1, 2013 жылғы 5 қаңтарында "Заря" газетінің N 1 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармағындағы:
1) тармақшасында "2453213" деген сандар "2467013" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 13800 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 13800 мың теңге;";
келесі мазмұндағы 3-3 тармағымен толықтырылсын:
"3-3. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен мақсатты трансферттердің көлемдері 13800 мың теңге мөлшерінде – коммуналдық шаруашылықтың дамуына есепке алынсын.";
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Вагнер
Качир аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Баяндинов
Качир аудандық мәслихатының
(V сайланған XІV сессиясы)
2013 жылғы 17 маусымдағы
N 1/14 шешіміне
қосымша
Качир аудандық мәслихатының
(V сайланған X сессиясы)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 1/10 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған АУДАНДЫҚ БЮДЖЕТ
(өзгерістер мен толықтыру)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. КІРІСТЕР

О внесении изменений и дополнения в решение Качирского районного маслихата (X сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 1/10 "О бюджете Качирского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 17 июня 2013 года N 1/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 июля 2013 года N 3564
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением сессии областного маслихата (XVIII сессия, V созыв) от 31 мая 2013 года N 161/18 "О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата (XVIII сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Качирского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 1/10 "О бюджете Качирского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3303, опубликованное в газете "Тереңкөл тынысы" от 8 января 2013 года N 1, в газете "Заря" от 5 января 2013 года N 1) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "2453213" заменить цифрами "2467013";
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13800 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 13800 тысяч тенге;";
дополнить пунктом 3-3 следующего содержания:
"3-3. Учесть в бюджете района на 2013 год объемы целевых трансфертов на развитие из областного бюджета в размере 13800 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        А. Вагнер
Секретарь Качирского
районного маслихата                        С. Баяндинов
Приложение
к решению Качирского
районного маслихата
(XIV сессия, V созыв)
от 17 июня 2013 года N 1/14
Приложение 1
к решению Качирского
районного маслихата
(X сессия, V созыв)
от 20 декабря 2012 года N 1/10
РАЙОННЫЙ БЮДЖЕТ на 2013 год
(с изменениями и дополнением)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

15 219
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
7 844
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10 417
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
9 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
36 440
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
123 515
2
Әлеуметтiк көмек
104 106
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
104 106
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
11 146
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16 000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44 684
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
963
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22 045
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3 268
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19 409
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 409
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 649
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
760
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
137 987
1
Тұрғын үй шаруашылығы
36 845
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 247
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1 247
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 089
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
8 089
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

15 219
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
7 844
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 417
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
9 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
36 440
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
123 515
2
Социальная помощь
104 106
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
104 106
002
Программа занятости
11 146
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16 000
005
Государственная адресная социальная помощь
1 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44 684
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
963
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22 045
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 268
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19 409
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19 409
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 649
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
760
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
137 987
1
Жилищное хозяйство
36 845
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 247
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 247
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 089
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
8 089
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)