Лебяжі ауданы жер қатынастары бөлімінің мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 10 қаңтардағы N 2/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 05 ақпанда N 3405 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 18 маусымдағы N 190/41 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 18.06.2013 N 190/41 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердің тiзiлiмiн бекiту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, Лебяжі ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берілген:
1) "Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекiту" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
4) "Iздестіру жұмыстарын жүргізу үшiн жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
Аудан әкiмi                                      А. Құрманова
Павлодар облысы
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 10 қаңтардағы
N 2/1 қаулысымен
бекітілді
"Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің
кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" мемлекеттік қызмет
РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қарашадағы N 1392 қаулысымен бекітілген "Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" стандарты негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).

Об утверждении регламентов государственных услуг отдела земельных отношений Лебяжинского района
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 10 января 2013 года N 2/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 февраля 2013 года N 3405. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 18 июня 2013 года N 190/41
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 18.06.2013 N 190/41.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством";
2) регламент государственной услуги "Утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков";
3) регламент государственной услуги "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка";
4) регламент государственной услуги "Выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
Аким района                                А. Курманова
Утвержден
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
10 января 2013 года N 2/1
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Утверждение кадастровой
(оценочной) стоимости конкретных земельных участков,
продаваемых в частную собственность государством"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством" (далее – государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется на основании стандарта "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года N 1392 (далее - стандарт).

4. Мемлекеттік қызмет "Лебяжі ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі – уәкілетті орган). Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Баймульдин көшесі, 13-үй, телефоны: 21003, жұмыс кестесі: демалыс және мереке күндерін қоспағанда күн сайын дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, электрондық пошта мекенжайы otz.akku@mail.ru.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы бекiтілген жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісі немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жазбаша жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 3 жұмыс күні;
2) құжаттарды тапсыру және алу кезінде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут;
3) құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі
іс-әрекет (әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушыға стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсыну қажет.
Уәкілетті орган мемлекеттік қызмет алушыға стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың қабылдағаны туралы қолхат береді, онда:сұраудың нөмірі және қабылданған күні; сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі; қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары; құжаттарды беру күні (уақыты) және орны; мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі.
10. Мемлекеттік қызмет алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды табыс етпеген жағдайда, мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
Мемлекеттік қызмет алушыға көрсетілген өтінім келіп түскен күнінен бастап бір күн ішінде жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісін бекітуді тоқтатуға себеп болған құжатты, рәсімдеудің тоқтатылуын жоюға мемлекеттік қызмет алушының қажетті іс-әрекеттерін көрсете отырып және оның мерзімі туралы жазбаша хабардар етеді.
Уәкілетті орган белгіленген мерзімде мемлекеттік қызмет алушыға бекiтілген жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісін немесе қызмет беруден бас тарту туралы уәжделген жауап бермеген жағдайда, онда беру мерзімінің өткен күнінен бастап жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісі бекітілді деп есептеледі.

4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел земельных отношений Лебяжинского района" (далее – уполномоченный орган). Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Баймульдина, 13, телефон: 21003, график работы: ежедневно с понедельника по пятницу включительно с 9.00 часов до 18.30 часов, перерыв на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, адрес электронной почты otz.akku@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является утвержденный акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка на бумажном носителе или мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа, в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - получатель государственной услуги)
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 11 стандарта – 3 рабочих дня;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов – 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
Уполномоченным органом получателю государственных услуг выдается расписка о приеме документов, указанных в пункте 11 стандарта, с указанием: номера и даты приема запроса; вида запрашиваемой государственной услуги; количества и названий приложенных документов; даты (время) и места выдачи документов; фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
10. В предоставлении государственной услуги отказывается в случае непредставления получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 11 стандарта.
Получателю государственной услуги направляется письменное уведомление в течение одного дня, со дня поступления заявления с указанием документа, на основании которого приостановлено утверждение акта кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка и сроков приостановления с указанием последующих действий получателя государственной услуги для устранения причин приостановления оформления.
В случае если уполномоченный орган в установленные сроки не выдал получателю государственной услуги утвержденный акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка или мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, то с даты истечения сроков их выдачи акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка считается утвержденным.

11. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - бірліктер):
1) уәкілетті органның маманы;
2) уәкілетті органның басшысы;
12. Әрбір бірліктің қарапайым әрекеттерінің (рәсімдер, қызметтер, операциялар) реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы әрбір әрекеттің мерзімі көрсетіле отырып осы регламентке 1-қосымшада берілген.
13. Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
14. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген жауапкершілікке тартылады.
"Мемлекет жеке меншікке
сататын нақты жер учаскелерінің
кадастрлық (бағалау) құнын бекіту"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер әрекеттерінің сипаттамасы
1 Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағыны) N 1 2 3
2
Бірліктің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның маманы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызмет алушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісінің жобасын әзірлеу
Жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісін қарастыру және бекіту немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Бекітілген жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісін немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы қолхат
Бекітілген жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісі немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Мемлекеттік қызмет нәтижесін беру
5
Орындалу мерзімі
30 минут
1 жұмыс күні
30 минут
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
"Мемлекет жеке меншікке
сататын нақты жер учаскелерінің
кадастрлық (бағалау) құнын бекіту"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 10 қаңтардағы
N 2/1 қаулысымен
бекітілді
"Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге
орналастыру жобаларын бекiту" мемлекеттік қызмет
РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекiту" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).

11. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист уполномоченного органа;
2) руководитель уполномоченного органа.
12. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Утверждение кадастровой (оценочной)
стоимости конкретных земельных участков,
продаваемых в частную
собственность государством"
Описание действий структурно-функциональных единиц
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3
2
Наименование единицы
Специалист уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных получателем государственной услуги документов Подготовка проекта акта кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка
Рассмотрение и утверждение акта кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдача утвержденного акта кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка либо мотивированного ответа об отказе
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме документов
Утвержденный акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка либо мотивированный ответ об отказе
Выдача результата государственной услуги
5
Сроки исполнения
30 минут
1 рабочий день
30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Утверждение кадастровой (оценочной)
стоимости конкретных земельных участков,
продаваемых в частную
собственность государством"
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
10 января 2013 года N 2/1
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги
"Утверждение землеустроительных проектов
по формированию земельных участков"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков" (далее – государственная услуга).

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қарашадағы N 1392 қаулысымен бекітілген "Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекiту" стандарты негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет "Лебяжі ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі – уәкілетті орган). Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Баймульдин көшесі, 13-үй, телефоны: 21003, жұмыс кестесі: демалыс және мереке күндерін қоспағанда күн сайын дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, электрондық пошта мекенжайы otz.akku@mail.ru.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы жер учаскесін қалыптастыру жөніндегі бекiтілген жерге орналастыру жобасы (бұдан әрі – жерге орналастыру жобасы) немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жазбаша жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 7 жұмыс күні;
2) құжаттарды тапсыру және алу кезінде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут;
3) құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі
іс-әрекет (әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушыға стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсыну қажет.
Уәкілетті орган мемлекеттік қызмет алушыға стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың қабылдағаны туралы қолхат береді, онда:
1) сұраудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) және орны;
5) мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі.
10. Мемлекеттік қызметті көрсетуден стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайда бас тартылады.
Стандарттың 11-тармағында көрсетілген тиісті құжаттар толық ұсынылмаған жағдайда уәкілетті орган мемлекеттік қызмет алушының құжаттарды тапсырған күнінен бастап екі жұмыс күнінен аспайтын уақытта мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту жөнінде жазбаша хабардар етеді.
Стандарттың 11-тармағында көрсетілген тиісті құжаттар толық ұсынылмаған жағдайда уәкілетті орган мемлекеттік қызмет алушының құжаттарды тапсырған күнінен бастап екі жұмыс күнінен аспайтын уақытта мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту жөнінде жазбаша хабардар етеді.
Уәкілетті орган белгіленген мерзімде мемлекеттік қызмет алушыға бекiтілген жерге орналастыру жобасын немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауап бермеген жағдайда, онда беру мерзімінің өткен күнінен бастап жерге орналастыру жобасы бекітілді деп есептеледі.

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется на основании стандарта "Утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года N 1392 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел земельных отношений Лебяжинского района" (далее – уполномоченный орган). Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Баймульдина, 13, телефон: 21003, график работы: ежедневно с понедельника по пятницу включительно с 9.00 часов до 18.30 часов, перерыв на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, адрес электронной почты otz.akku@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является утвержденный землеустроительный проект по формированию земельного участка (далее – землеустроительный проект) на бумажном носителе или мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 11 стандарта – 7 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов – 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
Уполномоченным органом получателю государственных услуг выдается расписка о приеме документов, указанных в пункте 11 стандарта, с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (время) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
10. В предоставлении государственной услуги отказывается в случае предусмотренном в пункте 16 стандарта.
Получателю государственной услуги направляется письменное уведомление с указанием документа, на основании которого отказывают в утверждении землеустроительного проекта и последующих действий получателя государственной услуги для устранения причин.
При непредставлении полного перечня документов, указанных в пункте 11 стандарта, уполномоченный орган письменно информируют получателя государственной услуги о причине отказа в предоставлении государственной услуги в срок, не превышающий двух рабочих дней с момента подачи документов.
В случае если уполномоченный орган в установленные сроки не выдал получателю государственной услуги утвержденный землеустроительный проект или мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, то с даты истечения сроков его выдачи землеустроительный проект считается утвержденным.

11. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - бірліктер):
1) уәкілетті органның маманы;
2) уәкілетті органның басшысы;
12. Әрбір бірліктің қарапайым әрекеттерінің (рәсімдер, қызметтер, операциялар) реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы әрбір әрекеттің мерзімі көрсетіле отырып осы регламентке 1-қосымшада берілген.
13. Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
14. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген жауапкершілікке тартылады.
"Жер учаскелерін қалыптастыру
жөніндегі жерге орналастыру
жобаларын бекіту"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер әрекеттерінің сипаттамасы
1 Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағыны) N 1 2 3
2
Бірліктің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның маманы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызмет алушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу.
Жер учаскесін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобасын немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауапты әзірлеу
Ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеру және жер учаскесін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобасын бекіту немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауапқа қол қою
Жер учаскесін қалыптастыру жөніндегі бекітілген жерге орналастыру жобасын немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауапты беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы қолхат
Жер учаскесін қалыптастыру жөніндегі бекiтілген жерге орналастыру жобасы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауап
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі
5
Орындалу мерзімі
30 минут
5 жұмыс күні
30 минут
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
"Жер учаскелерін қалыптастыру
жөніндегі жерге орналастыру
жобаларын бекіту"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 10 қаңтардағы
N 2/1 қаулысымен
бекітілді
"Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге
шешім беру" мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).

11. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист уполномоченного органа;
2) руководитель уполномоченного органа.
12. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Утверждение землеустроительных проектов
по формированию земельных участков"
Описание действий структурно-функциональных единиц
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3
2
Наименование единицы
Специалист уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия(процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных получателем государственной услуги документов. Подготовка проекта по формированию земельного участка либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуг
Проверка полноты представленных документов и утверждение землеустроительного проекта по формированию земельного участка либо подписание мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача утвержденного землеустроительного проекта по формированию земельного участка либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме документов
Утвержденный проект по формированию земельного участка либо мотивированного ответ об отказе в предоставлении услуги
Результат государственной услуги
5
Сроки исполнения
30 минут
5 рабочих дня
30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Утверждение землеустроительных проектов
по формированию земельных участков"
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
10 января 2013 года N 2/1
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги
"Выдача решения на изменение целевого
назначения земельного участка"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка" (далее – государственная услуга).

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қарашадағы N 1392 қаулысымен бекітілген "Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру" стандарты негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет "Лебяжі ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі – жергілікті атқарушы орган). Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Баймульдин көшесі, 13-үй, телефоны: 21003, жұмыс кестесі: демалыс және мереке күндерін қоспағанда күн сайын дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, электрондық пошта мекенжайы otz.akku@mail.ru.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы жер учаскесінің пайдалану мақсатын өзгертуге шешім (бұдан әрі – шешім) немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жазбаша жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған сәттен бастап күнтізбелік – 37 күн;
2) құжаттарды тапсыру және алу кезінде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут;
3) құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі
іс-әрекет (әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушыға стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсыну қажет.
Уәкілетті органда мемлекеттік қызмет алушыға стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың қабылдағаны туралы қолхат беріледі, онда:
1) өтініштің нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
5) мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі.
10. Мемлекеттік қызметті көрсетуден стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайда бас тартылады.
Стандарттың 11-тармағында көрсетілген тиісті құжаттар толық ұсынылмаған жағдайда жергілікті атқарушы орган мемлекеттік қызмет алушының құжаттарды тапсырған күнінен бастап екі жұмыс күнінен аспайтын уақытта мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту жөнінде жазбаша хабардар етеді.
Жергілікті атқарушы орган белгіленген мерзімде мемлекеттік қызмет алушыға бекiтілген шешім немесе қызмет беруден бас тарту туралы уәжделген жауап бермеген жағдайда, онда беру мерзімінің өткен күнінен бастап шешім берілді деп есептеледі.

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется на основании стандарта "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года N 1392 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел земельных отношений Лебяжинского района" (далее – местный исполнительный орган). Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Баймульдина, 13, телефон: 21003, график работы: ежедневно с понедельника по пятницу включительно с 9.00 часов до 18.30 часов, перерыв на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, адрес электронной почты otz.akku@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка (далее – решение) на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 11 стандарта – 37 календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов – 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
Уполномоченным органом получателю государственных услуг выдается расписка о приеме документов, указанных в пункте 11 стандарта, с указанием:
1) номера и даты приема заявления;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (время) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
10. В предоставлении государственной услуги отказывается в случае предусмотренном в пункте 16 стандарта.
При непредставлении полного перечня документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта, местный исполнительный орган письменно информирует получателя государственной услуги о причине отказа в предоставлении государственной услуги в срок, не превышающий двух рабочих дней с момента подачи документов
В случае если местный исполнительный орган в установленные сроки не выдал получателю государственной услуги решение или мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, то с даты истечения сроков его выдачи решение считается выданным.

11. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - бірліктер):
1) жергілікті атқарушы органның маманы;
2) жергілікті атқарушы органның басшысы;
3) аудандық жер комиссиясы.
12. Әрбір бірліктің қарапайым әрекеттерінің (рәсімдер, қызметтер, операциялар) реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы әрбір әрекеттің мерзімі көрсетіле отырып осы регламентке 1-қосымшада берілген.
13. Әрекеттер мен бірліктердің қисынды реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
14. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген жауапкершілікке тартылады.
"Жер учаскесінің нысаналы
мақсатын өзгертуге шешім беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер әрекеттерінің сипаттамасы
1 Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағыны) N 1 2 3 4
2
Бірліктің атауы
Жергілікті атқарушы органның маманы
Жергілікті атқарушы органның басшысы
Аудандық жер комиссиясы
Жергілікті атқарушы органның маманы
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызмет алушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеру және комиссия қарауына ұсыну және аудандық жер комиссиясына қарастыруға енгізу
Қарастыру және жер учаскесінің пайдалану мақсатын өзгертуге шешімді қабылдау немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауап беру
Жер учаскесінің пайдалану мақсатын өзгертуге шешімді немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауапты беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы қолхат
Жер учаскесінің пайдалану мақсатын өзгертуге шешімнің жобасы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауап
Жер учаскесінің пайдалану мақсатын өзгертуге шешім немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауап
Мемлекеттік қызмет нәтижесін беру
5
Орындалу мерзімі
30 минут
34 жұмыс күні
1 жұмыс күні
30 минут
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
"Жер учаскесінің нысаналы
мақсатын өзгертуге шешім беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 10 қаңтардағы
N 2/1 қаулысымен
бекітілді
"Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін
жер учаскесін пайдалануға рұқсат
беру" мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

11. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист местного исполнительного органа;
2) руководитель местного исполнительного органа;
3) районная земельная комиссия.
12. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача решения на изменение целевого
назначения земельного участка"
Описание действий структурно-функциональных единиц
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4
2
Наименование единицы
Специалист местного исполнительного органа
Руководитель местного исполнительного органа
Районная земельная комиссия
Специалист местного исполнительного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных получателем государственной услуги документов
Проверка полноты представленных документов и внесение на рассмотрение районной земельной комиссий
Рассмотрение и принятие решения на изменение целевого назначения земельного участка либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме документов
Проект решения на изменение целевого назначения земельного участка либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Решение на изменение целевого назначения земельного участка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдача результата государственной услуги
5
Сроки исполнения
30 минут
34 рабочих дня
1 рабочий день
30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача решения на изменение целевого
назначения земельного участка"
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
10 января 2013 года N 2/1
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги
"Выдача разрешения на использование
земельного участка для изыскательских работ"

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қарашадағы N 1392 қаулысымен бекітілген "Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру" стандарты негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет "Лебяжі ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі – жергілікті атқарушы орган). Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Баймульдин көшесі, 13-үй, телефоны: 21003, жұмыс кестесі: демалыс және мереке күндерін қоспағанда күн сайын дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, электрондық пошта мекенжайы otz.akku@mail.ru.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру (бұдан әрі – рұқсат) немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жазбаша жауап беру болып табылады
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 10 жұмыс күні;
2) құжаттарды тапсыру және алу кезінде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут;
3) құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі
іс-әрекет (әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушыға стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсыну қажет.
Уәкілетті органда мемлекеттік қызмет алушыға стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың қабылдағаны туралы қолхат беріледі, онда:
1) сұраудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
5) мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі.
10. Маусымдық ауыл шаруашылық жұмыстары жүргізілген жағдайда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылады.
Стандарттың 11-тармағында көрсетілген тиісті құжаттар толық ұсынылмаған жағдайда, құжаттарды тапсырған күнінен бастап екі жұмыс күнінен аспайтын уақытта, жергілікті атқарушы орган мемлекеттік қызмет алушыны мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту жөнінде жазбаша хабардар етеді.
Жергілікті атқарушы орган белгіленген мерзімде мемлекеттік қызметті алушыға рұқсат немесе қызмет беруден бас тарту туралы уәжделген жауап бермеген жағдайда, онда беру мерзімінің өткен күнінен бастап рұқсат берілді деп есептеледі.

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ" (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется на основании стандарта "Выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года N 1392 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел земельных отношений Лебяжинского района" (далее – местный исполнительный орган). Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Баймульдина, 13, телефон: 21003, график работы: ежедневно с понедельника по пятницу включительно с 9.00 часов до 18.30 часов, перерыв на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, адрес электронной почты otz.akku@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ (далее – разрешение) на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, указанных в пункте 11 стандарта – 10 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов – 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
Сотрудником канцелярии местного исполнительного органа получателю государственной услуги выдается расписка о приеме документов, указанных в пункте 11 стандарта, с указанием:
1) номера и даты приема заявления;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (время) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
10. В предоставлении государственной услуги отказывается в случае проведения сезонных сельскохозяйственных работ.
При непредставлении полного перечня документов, указанных в пункте 11 стандарта, местный исполнительный орган письменно информирует получателя государственной услуги о причине отказа в предоставлении государственной услуги в срок не превышающий двух рабочих дней с момента подачи документов.
В случае если местный исполнительный орган в установленные сроки не выдал получателю государственной услуги разрешение или мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги, то с даты истечения сроков его выдачи разрешение считается выданным.