Аудандық мәслихаттың (V сайланған XII сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" N 1/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қазандағы N 1/22 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 08 қарашада N 3611 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 наурыздағы N 1-19/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 05.03.2014 N 1-19/43 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабының 4–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабының 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі аудандық мәслихаттың (V сайланған XІI сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" N 1/12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3316 тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы аудандық "Аққу үні" - "Вести Акку" газетінің N 2 басылымында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшада:
"1976968" сандары "1986968" сандармен ауыстырылсын;
"239481" сандары "249481" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "1993969" сандары "2003969" сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Т. Мұқашев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Қ. Әлтаев
Лебяжі аудандық мәслихаттың
(V сайланған XXІІ (кезектен тыс)
сессиясы)2013 жылғы
31 қазандағы N 1/22 шешіміне
Қосымша
Лебяжі аудандық мәслихатының
(V сайланған ХІІ сессиясы)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 1/12 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата (XII сессия V созыв) от 20 декабря 2012 года N 1/12 "О бюджете Лебяжинского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 31 октября 2013 года N 1/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 ноября 2013 года N 3611. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 05 марта 2014 года N 1-19/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 05.03.2014 N 1-19/43).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата (XІI сессия V созыв) от 20 декабря 2012 года N 1/12 "О бюджете Лебяжинского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3316, опубликованное 12 января 2013 года в газете "Аққу үні" - "Вести Акку" N 2) следующие изменения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "1976968" заменить цифрами "1986968";
цифры "239481" заменить цифрами "249481";
в подпункте 2) цифры "1993969" заменить цифрами "2003969";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.
3. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2013 года.
Председатель сессии                        Т. Мукашев
Секретарь районного маслихата              К. Альтаев
Приложение
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XXII (внеочередная) сессия
V созыв) от 31 октября
2013 года N 1/22
Приложение N 1
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XIІ сессия V созыв)
от 20 декабря 2012 года N 1/12
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы