2014 - 2016 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы N 7/25 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 08 қаңтарда N 3654 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы N 1/40 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 26.12.2014 N 1/40 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18–бабының 4–тармағына және Павлодар облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 – 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 198/26 шешіміне сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2014 – 2016 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті тиісінше 123 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынандай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2156993 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 290627 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5134 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 454 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1860778 мың теңге;
2) шығыстар – 2187438 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 38032 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6416 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 44448 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар жөніндегі сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -68477 мың теңге;
6) бюджет тапшылыған қаржыландыру (профицитті қолдану) – 68477 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 29.01.2014 N 1/26 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.03.2014 N 1/28 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.05.2014 N 1/32 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.07.2014 N 3/34 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2014 жылға арналған облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін субвенция көлемі 1680068 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2014 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылу үдерісінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О бюджете Лебяжинского района на 2014 - 2016 годы
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 27 декабря 2013 года N 7/25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 января 2014 года N 3654. Утратило силу решением маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 26.12.2014 N 1/40 (вводится в действие с 01.01.2015)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 26.12.2014 N 1/40 (вводится в действие с 01.01.2015).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года и решением Павлодарского областного маслихата от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Лебяжинского района на 2014 – 2016 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2156993 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 290627 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5134 тысяч тенге;
поступление от продаж основного капитала – 454 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1860778 тысяч тенге;
2) затраты – 2187438 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38032 тысяч тенге; в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 6416 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 44448 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -68477 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 68477 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 29.01.2014 N 1/26 (вводится в действие с 01.01.2014); от 26.03.2014 N 1/28 (вводится в действие с 01.01.2014); от 06.05.2014 N 1/32 (вводится в действие с 01.01.2014); от 30.07.2014 N 3/34 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Учесть в бюджете района на 2014 год объемы субвенции, передаваемых из областного бюджета в бюджет района, в общей сумме – 1680068 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2014 год согласно приложению 4.

4. 2014 жылға арналған әрбір ауылдық әкімдер аппаратының бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2014 жылға ауданның жергілікті атқарушы орган резерві 4850 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, сондай–ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған тарифтік ставкалар белгіленсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 26.03.2014 N 1/28 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Утвердить перечень бюджетных программ по аппаратам акимов сельских округов на 2014 год согласно приложению 5.
5. Утвердить на 2014 год резерв местного исполнительного органа в сумме 4850 тысяч тенге.
6. Специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 26.03.2014 N 1/28 (вводится в действие с 01.01.2014).
7. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.

005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14001
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
924
012
Капитальные расходы государственного органа
1303
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6241
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
28975
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2683
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2683
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
97081
2
Социальная помощь
77234
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10318
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10318
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
66916
002
Программа занятости
14236
005
Государственная адресная социальная помощь
174
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44995
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
737
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2228
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4546
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19847
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19847
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18288
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1439
021
Капитальные расходы государственного органа
120
07
Жилищно–коммунальное хозяйство
98526
1
Жилищное хозяйство
22796
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1100
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1100
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
3554
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3554

002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6
Жер қатынастары
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі

002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
11529
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1838
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
33824
006
Функционирование районных (городских) библиотек
32414
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1410
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
23860
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
12418
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
8300
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4118
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11442
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
9078
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2364
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
88556
1
Сельское хозяйство
37066
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
10182
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10182
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5913
010
Развитие объектов сельского хозяйства
5913
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
20971
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
9319
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1350
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
10302
6
Земельные отношения
13550
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13550
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7705
004
Организация работ по зонированию земель
5845
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
37940
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
37940
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
37940
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19830
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19830

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
045
Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
13
Басқалар
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
19830
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
12236
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
7040
015
Капитальные расходы государственного органа
554
12
Транспорт и коммуникации
63609
1
Автомобильный транспорт
63356
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9495
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
8965
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
530
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
53861
022
Развитие транспортной инфраструктуры
2524
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
29651
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
21686
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
253
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
253
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
253
13
Прочие
40652
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
824
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
824
006
Поддержка предпринимательской деятельности
824
9
Прочие
39828
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12562
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
12562
452
Отдел финансов района (города областного значения)
2443
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2443
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
11963
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
11963
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12860
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12060