Май ауданында 2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы N 14/01 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 қаңтарда N 3394 тіркелді. Күші жойылды – қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Май ауданы әкімі аппарат басшысының 2016 жылғы 02 наурыздағы № 1-27/246 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды – қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Май ауданы әкімі аппарат басшысының 02.03.2016 № 1-27/246 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы ""Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың Ережесіне сәйкес Май ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Май ауданында 2013 жылы қоғамдық жұмыстары ұйымдастырылсын.
2. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныстар айқындалып, қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемi және нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшерi, қаржыландыру көздерi қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. "Май ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi жұмыс берушiлермен қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шарттар жасасын.
4. "Май ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі бөлінген қаражат шегінде аудан бюджетінен уақытылы қаржыландырылуын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Ғ. Исахановаға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы М. Ахамбаев
Май ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
N 14/01 қаулысына
қосымша
Ұйымдардың тiзбесi, сұраныс, ұсыныс, қаржыландыру көзi,
қатысушының еңбек ақысының мөлшерi, қоғамдық жұмыстың түрлері,
көлемi және нақты жағдайлары
Р/с N
Ұйымдар тiзбесi
Сұраныс (адам саны)
Ұсыныс (адам саны)
Қаржыландыру көзi
Бiр қатысушы еңбек ақысының мөлшерi
Қоғамдық жұмыстың түрлері, көлемi және нақты жағдайлары
1.
"Көктөбе селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
122
122
аудан бюджетi
ең төменгі жалақының бір мөлшерi

Об организации и финансировании общественных работ в Майском районе на 2013 год
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 16 января 2013 года N 14/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 января 2013 года N 3394. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Майского района Павлодарской области от 02 марта 2016 года № 1-27/246)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Майского района Павлодарской области от 02.03.2016 № 1-27/246).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения"" акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Майском районе на 2013 год.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы, утвердить перечень организации, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложению.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Майского района" заключить с работодателями договора на выполнение общественных работ.
4. Государственному учреждению "Отдел финансов Майского района" в пределах выделенных средств обеспечить своевременное финансирование из районного бюджета.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Исаханову Н.Г.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района М. Ахамбаев
Приложение
к постановлению акимата
Майского района
от 16 января 2013 года
N 14/01
Перечень организации, спрос, предложение, источник
финансирования, размер оплаты труда участника, виды, объем
и конкретные условия общественных работ
р/с N
Перечень организации
Спрос (количество человек)
Предложение (количество человек)
Источник финансирования
Размер оплаты труда одного участника
Виды, объем и конкретные условия общественных работ
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Коктубекского сельского округа"
72
72
бюджет района
в размере одной минимальной заработной платы

1) ағаш отырғызу – 500 дана;
2) тал-шiлiк отырғызу – 100 дана;
3) гүлзарларды бөлшектеу - 500 дана;
4) қоқыстарды жою - 200 м3;
5) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту - 4000 м2;
6) үй ауласындағы аумақты көркейту – 40000 м2;
7) шығарылған қоқыс саны - 1500 т;
8) қоқысты тиеу - 4920 м3;
9) ағаштарды көктемгi өңдеу – 1000 дана;
10) тазартылған аумақ көлемi - 80,0 га
2.
"Ақжар ауылы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
10
10
аудан бюджетi
ең төменгі жалақының бір мөлшерi
1) ағаш отырғызу – 190 дана;
2) гүлзарларды бөлшектеу - 200 дана;
3) қоқыстарды жою - 320 м3;
4) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту -2 дана - 50 м2;
5) үй ауласындағы аумақты көркейту - 2600 м2;
6) шығарылған қоқыс саны - 800 т;
7) қоқысты тиеу - 850 м3;
8) ағаштарды көктемгi өңдеу - 100 дана;
9) ғимарат фасадын жөндеу - 2 дана;
10) тазартылған аумақ көлемi – 12 га
3.
"Май селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
12
12
аудан бюджетi
ең төменгі жалақының бір мөлшерi
1) ағаш отырғызу – 200 дана;
2) тал-шiлiк отырғызу – 50 дана;
3) гүлзарларды бөлшектеу - 100 дана;
4) қоқыстарды жою - 80 м3;
5) ғимарат фасадын жөндеу - 1 дана;
6) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту – 2 дана (3080 м3);
7) үй ауласындағы аумақты көркейту – 2900 м2;
8) шығарылған қоқыс саны - 500 т;
9) қоқысты тиеу - 770 м3;
10) ескi құрылыстарды бұзу – 2 дана (270 т);
11) ағаштарды көктемгi өңдеу – 165 дана;
12) тазартылған аумақ көлемi – 7 га
4.
"Қаратерек селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
15
15
аудан бюджетi
ең төменгі жалақының бір мөлшерi
1) ағаш отырғызу – 80 дана;
2) гүлзарларды бөлшектеу - 150 дана;
3) қоқыстарды жою - 100 м3;
4) ғимарат фасадын жөндеу - 1 дана;
5) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту – 2 дана (1000 м3);
6) үй ауласындағы аумақты көркейту - 4200 м2;
7) шығарылған қоқыс саны - 600 т;
8) қоқысты тиеу – 1500 м3;
9) ескi құрылыстарды бұзу – 3 дана (150 т);
10) ағаштарды көктемгi өңдеу - 50 дана;
11) тазартылған аумақ көлемi - 6 га
5.
"Майтүбек ауылы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
10
10
аудан бюджетi
ең төменгі жалақының бір мөлшерi
1) ағаш отырғызу – 60 дана;
2) гүлзарларды бөлшектеу - 120 дана;
3) қоқыстарды жою – 50 м3;
4) ғимарат фасадын жөндеу - 7 дана;
5) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту - 180 м2;
6) үй ауласындағы аумақты көркейту - 20000 м2;
7) шығарылған қоқыс саны - 280 т;
8) қоқысты тиеу – 1470 м3;
9) Ескi құрылыстарды бұзу - 12 дана (200 т);
10) ағаштарды көктемгi өңдеу - 200 дана;
11) тазартылған аумақ көлемi - 35 га
6.
"Қазан селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
14
14
аудан бюджетi
ең төменгі жалақының бір мөлшерi

1) посадка деревьев - 500 штук;
2) посадка саженцев - 100 штук;
3) разбивка цветов - 500 штук;
4) ликвидация мусора - 200 м3;
5) благоустройство памятников и обелисков - 4000 м2;
6) благоустройство территорий – 40000 м2;
7) количество вывезенного мусора - 1500 т;
8) погрузка мусора - 4920 м3;
9) весенняя обработка деревьев – 1000 штук;
10) объем очищенной территорий - 80,0 га
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Акжар"
10
10
бюджет района
в размере одной минимальной заработной платы
1) посадка деревьев - 190 штук;
2) разбивка цветов - 200 штук;
3) ликвидация мусора - 320 м3;
4) благоустройство памятников и обелисков - 2 штуки - 50 м2;
5) благоустройство территории - 2600 м2;
6) количество вывезенного мусора - 800 т;
7) погрузка мусора - 850 м3;
8) весенняя обработка деревьев - 100 штук;
9) ремонт фасада зданий - 2 штук;
10) объем очищенной территорий – 12 га
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Майского сельского округа"
12
12
бюджет района
в размере одной минимальной заработной платы
1) посадка деревьев - 200 штук;
2) посадка саженцев - 50 штук;
3) разбивка цветов - 100 штук;
4) ликвидация мусора - 80 м3;
5) ремонт здания фасада - 1 штук;
6) благоустройство памятников и обелисков – 2 штуки (3080 м3);
7) благоустройство территорий – 2900 м2;
8) количество вывезенного мусора - 500 т;
9) погрузка мусора - 770 м3;
10) разбор старых зданий – 2 штуки (270 т);
11) весенняя обработка деревьев – 165 штук;
12) объем очищенной территории – 7 га
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратерекского сельского округа"
15
15
бюджет района
в размере одной минимальной заработной платы
1) посадка деревьев – 80 штук;
2) разбивка цветов - 150 дана;
3) ликвидация мусора - 100 м3;
4) ремонт фасада зданий - 1 штука;
5) благоустройство памятников и обелисков – 2 штуки (1000 м3);
6) благоустройство территории - 4200 м2;
7) количество вывезенного мусора - 600 т;
8) погрузка мусора – 1500 м3;
9) разбор старых зданий – 3 штуки (150 т);
10) весенняя обработка деревьев - 50 штук;
11) объем очищенной территории - 6 га
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Майтубек"
10
10
бюджет района
в размере одной минимальной заработной платы
1) посадка деревьев – 60 штук;
2) разбивка цветов - 120 штук;
3) ликвидация мусора – 50 м3;
4) ремонт фасада зданий - 7 штук;
5) благоустройство памятников и обелисков - 180 м2;
6) благоустройство территории - 20000 м2;
7) количество вывезенного мусора - 280 т;
8) погрузка мусора – 1470 м3;
9) разбор старых зданий - 12 штук (200 т);
10) весенняя обработка деревьев - 200 штук;
11) объем очищенной территории - 35 га
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Казанского сельского округа"
14
14
бюджет района
в размере одной минимальной заработной платы

1) ағаш отырғызу - 50 дана;
2) тал-шiлiк отырғызу – 50 дана;
3) гүлзарларды бөлшектеу – 50 дана;
4) қоқыстарды жою - 85 м3;
5) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту - 1150 м2;
6) үй ауласындағы аумақты көркейту - 150 м2;
7) шығарылған қоқыс саны - 600 т;
8) қоқысты тиеу – 430 м3;
9) ескi құрылыстарды бұзу – 2 дана (330 т);
10) ағаштарды көктемгi өңдеу - 25 дана;
11) тазартылған аумақ көлемi - 5,5 га
7.
"Саты селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
10
10
аудан бюджетi
ең төменгі жалақының бір мөлшерi
1) ағаш отырғызу - 100 дана;
2) гүлзарларды бөлшектеу - 40 дана;
3) қоқыстарды жою - 160 м3;
4) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту - 1 дана (5000 м2);
5) үй ауласындағы аумақты көркейту - 2650 м2;
6) шығарылған қоқыс саны - 300 т;
7) қоқысты тиеу - 1600 м3;
8) ағаштарды көктемгi өңдеу - 50 дана;
9) тазартылған аумақ көлемi – 5 га
8.
"Малайсары селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
15
15
аудан бюджетi
ең төменгі жалақының бір мөлшерi
1) ағаш отырғызу – 100 дана;
2) талшiлiк отырғызу – 20 дана;
3) гүлзарларды бөлшектеу - 300 дана;
4) қоқыстарды жою - 80 м3;
5) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту – 1 дана (100 м2);
6) үй ауласындағы аумақты көркейту - 2000 м2;
7) шығарылған қоқыс саны - 200 т;
8) қоқысты тиеу - 2200 м3;
9) ағаштарды көктемгi өңдеу - 20 дана;
10) тазартылған аумақ көлемi - 3 га
9.
"Қентүбек селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
16
16
аудан бюджетi
ең төменгі жалақының бір мөлшерi
1) ағаш отырғызу - 200 дана;
2) тал-шiлiк отырғызу - 20 дана;
3) гүлзарларды бөлшектеу - 150 дана;
4) қоқыстарды жою – 25 м3;
5) ғимарат фасадын жөндеу – 1 дана;
6) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту – 1 дана (400 м2);
7) үй ауласындағы аумақты көркейту 1800 м2;
8) шығарылған қоқыс саны - 850 т;
9) қоқысты тиеу - 1600 м3;
10) ағаштарды көктемгi өңдеу - 30 дана;
11) тазартылған аумақ көлемi – 4 га;
12) ескi құрылыстарды бұзу – 4 дана (160 т)
10.
"Баскөл селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
15
15
аудан бюджетi
ең төменгі жалақының бір мөлшерi
1) ағаш отырғызу - 140 дана;
2) гүлзарларды бөлшектеу - 150 дана;
3) қоқыстарды жою - 60 м3;
4) ғимарат фасадын жөндеу - 3 дана;
5) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту - 2 дана (2200 м2);
6) үй ауласындағы аумақты көркейту - 1500 м2;
7) шығарылған қоқыс саны - 800 т;
8) қоқысты тиеу - 1000 м3;
9) ағаштарды көктемгi өңдеу - 100 дана;
10) тазартылған аумақ көлемi – 7 га;
11) ескi құрылыстарды бұзу – 4 дана (250 т)
11.
"Ақшиман селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
11
11
аудан бюджетi
ең төменгі жалақының бір мөлшерi

1) посадка деревьев - 50 штук;
2) посадка саженцев - 50 штук;
3) разбивка цветов – 50 штук;
4) ликвидация мусора - 85 м3;
5) благоустройство памятников и обелисков - 1150 м2;
6) благоустройство территории - 150 м2;
7) количество вывезенного мусора - 600 т;
8) погрузка мусора – 430 м3;
9) разбор старых зданий – 2 штук (330 т);
10) весенняя обработка деревьев - 25 штук;
11) объем очищенной территории - 5,5 га
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сатинского сельского округа"
10
10
бюджет района
в размере одной минимальной заработной платы
1) посадка деревьев - 100 штук;
2) разбивка цветов - 40 штук;
3) ликвидация мусора - 160 м3;
4) благоустройство памятников и обелисков - 1 штука (5000 м2);
5) благоустройство территории - 2650 м2;
6) количество вывезенного мусора - 300 т;
7) погрузка мусора - 1600 м3;
8) весенняя обработка
деревьев - 50 штук;
9) объем очищенной территории – 5 га
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Малайсаринского сельского округа"
15
15
бюджет района
в размере одной минимальной заработной платы
1) посадка деревьев - 100 штук;
2) посадка саженцев - 20 штук;
3) разбивка цветов - 100 штук;
4) ликвидация мусора - 80 м3;
5) благоустройство памятников и обелисков – 1 штука (200 м2);
6) благоустройство территории - 3000 м2;
7) количество вывезенного мусора - 120 т;
8) погрузка мусора - 2200 м3;
9) весенняя обработка деревьев - 200 штук;
10) объем очищенной территории - 12 га.
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кентубекского сельского округа"
16
16
бюджет района
в размере одной минимальной заработной платы
1) посадка деревьев - 200 штук;
2) посадка саженцев - 20 штук;
3) разбивка цветов - 150 штук;
4) ликвидация мусора – 25 м3;
5) ремонт фасада зданий – 1 штук;
6) благоустройство памятников и обелисков – 1 штук (400 м2);
7) благоустройство территории - 1800 м2;
8) количество вывезенного мусора - 850 т;
9) погрузка мусора - 1600 м3;
10) весенняя обработка деревьев - 30 штук;
11) объем очищенной территории – 4 га;
12) разбор старых зданий – 4 штуки (160 т)
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Баскольского сельского округа"
15
15
бюджет района
в размере одной минимальной заработной платы
1) посадка деревьев - 140 штук;
2) разбивка цветов - 150 штук;
3) ликвидация мусора - 60 м3;
4) ремонт фасада зданий - 3 штуки;
5) благоустройство памятников и обелисков - 2 штуки (2200 м2);
6) благоустройство территории - 1500 м2;
7) количество вывезенного мусора - 800 т;
8) погрузка мусора - 1000 м3;
9) весенняя обработка деревьев - 100 штук;
10) объем очищенной территории – 7 га;
11) разбор старых зданий – 4 штуки (250 т)
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Акшиманского сельского округа"
11
11
бюджет района
в размере одной минимальной заработной платы