Май аудандық мәслихатының (V сайланған X сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" N 1/10 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 ақпандағы N 2/12 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 ақпанда N 3437 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 28 қаңтардағы N 129/14 "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XІ сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3396 тіркелген) N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешіміне сәйкес, Май аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Май аудандық мәслихатының (V сайланған Х сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 29 қаңтарда N 3312 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2013 жылғы 12 қаңтардағы N 2, N 1/10 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
"1405048" деген сандар "1655577" деген сандармен ауыстырылсын;
"1100546" деген сандар "1351075" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "1405048" деген сандар "1674577" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"-1433" деген сандар "46191" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер – 47624 мың теңге";
5) тармақшасында "1433" деген сандар "-65191" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "-1433" деген сандар "65191" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау мен қадағалау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Қ. Кәрімов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған XІІ сессиясы)
2013 жылғы 6 ақпандағы
N 2/12 шешіміне
қосымша
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған X сессиясы)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 1/10 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен және толықтырумен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы                    Атауы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение Майского районного маслихата (X сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 1/10 "О Майском районном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 06 февраля 2013 года N 2/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 февраля 2013 года N 3437
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2  статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением сессии областного маслихата от 28 января 2013 года N 129/14 "О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3396) Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (X сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 1/10 "О Майском районном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2012 года за N 3312, опубликованное в районной газете "Шамшырақ" от 12 января 2013 года N 2) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1405048" заменить цифрами "1655577";
цифры "1100546" заменить цифрами "1351075";
в подпункте 2) цифры "1405048" заменить цифрами "1674577";
в подпункте 3):
цифры "-1433" заменить цифрами "46191";
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты – 47624 тысячи тенге;";
в подпункте 5) цифры "1433" заменить цифрами "-65191";
в подпункте 6) цифры "-1433" заменить цифрами "65191";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        К. Каримов
Секретарь районного маслихата              Г. Арынов
Приложение
к решению Майского
районного маслихата
(ХІІ сессия, V созыв)
N 2/12 от 6 февраля 2013 года
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(Х сессия, V созыв)
N 1/10 от 20 декабря 2012 года
Районный бюджет на 2013 год
(с изменениями и дополнением)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс                 Наименование
Подкласс
I. Доходы