Май аудандық мәслихатының (V сайланған X сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" N 1/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы N 1/26 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 желтоқсанда N 3646 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 9 желтоқсандағы N 195/25 "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XІ сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының (V сайланған Х сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 29 қаңтарда N 3312 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2013 жылғы 12 қаңтардағы N 2 жарияланған) N 1/10 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"1697401" деген сандар "1695653" деген сандармен ауыстырылсын;
"1363997" деген сандар "1362249" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "1763403" деген сандар "1761655" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Н. Жұмабекова
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған XХVI сессиясы)
2013 жылғы 18 желтоқсандағы
N 1/26 шешіміне
қосымша
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған X сессиясы)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 1/10 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет (өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы                   Атауы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата (X сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 1/10 "О Майском районном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 18 декабря 2013 года N 1/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 декабря 2013 года N 3646
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и  решением сессии областного маслихата от 9 декабря 2013 года N 195/25 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (X сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 1/10 "О Майском районном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2012 года за N 3312, опубликованное в районной газете "Шамшырақ" от 12 января 2013 года N 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1697401" заменить цифрами "1695653";
цифры "1363997" заменить цифрами "1362249";
в подпункте 2) цифры "1763403" заменить цифрами "1761655";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Н. Жумабекова
Секретарь районного маслихата              Г. Арынов
Приложение
к решению Майского
районного маслихата
(ХХVI сессия, V созыв)
N 1/26 от 18 декабря 2013 года
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(Х сессия, V созыв)
N 1/10 от 20 декабря 2012 года
Районный бюджет на 2013 год (с изменениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс                Наименование
Подкласс
I. Доходы

7976
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
266
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
5035
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
14984
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1231
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1231
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
101561
2
Әлеуметтiк көмек
82245
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7313
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
7313
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74932
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
22686
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6751
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4359
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
34253
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
333
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
534
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3896
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2120
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19316
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19316
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18767
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
549
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
94230
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7969
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1791
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1600
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

7976
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
266
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5035
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14984
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1231
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1231
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
101561
2
Социальная помощь
82245
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7313
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7313
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74932
002
Программа занятости
22686
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6751
005
Государственная адресная социальная помощь
4359
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34253
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
333
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
534
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3896
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2120
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19316
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19316
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18767
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
549
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
94230
1
Жилищное хозяйство
7969
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1791
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1600
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020