Павлодар ауданының қоғамдық жұмыстарын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 03 қаңтардағы N 1/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 қаңтарда N 3370 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы N 529/12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 12.12.2013 N 529/12 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5)-тармақшасына20-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысының 1 тармағының 3) тармақшасынана сәйкес, Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдар тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен нақты шарттары, қатысушылардың жалақысының мөлшерлері және оларды қаржыландыру көздері 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыс бойынша сұраныс пен ұсыныс 2 қосымшаға сәйкес анықталсын.
3. "Павлодар ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарды осы мақсатқа ескерілген қаражат шегінде жергiлiктi бюджеттен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. "Павлодар ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарды өткізуге жұмыс берушілермен келісім жасасын.
5. Төмендегі:
1) аудан әкімдігінің 2012 жылғы 13 тамыздағы "Павлодар ауданының қоғамдық жұмыстарын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" N 378/8 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-11-169 тіркелген, 2012 жылғы 30 тамыздағы N 36 "Заман тынысы" газетінде жарияланған);

Об организации и финансировании общественных работ Павлодарского района
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 03 января 2013 года N 1/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 января 2013 года N 3370. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 12 декабря 2013 года N 529/12
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 12.12.2013 N 529/12.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпункта 3) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложению 1.
2. Определить спрос и предложение по общественной работе согласно приложению 2.
3. Государственному учреждению "Отдел финансов Павлодарского района" обеспечить финансирование общественных работ из местного бюджета в пределах средств предусмотренных на эти цели.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Павлодарского района" заключать договоры с работодателями на выполнение общественных работ.
5. Признать утратившим силу:
1) постановление акимата Павлодарского района от 13 августа 2012 года N 378/8 "Об организации и финансировании общественных работ Павлодарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-169, опубликованное 30 августа 2012 года в газете "Заман Тынысы" N 36).

6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
7. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндеттерін атқарушы        Б. Әбиев
Павлодар ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 03 қаңтар N 1/1 қаулысына
1-қосымша
Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдар тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен нақты
шарттары, қатысушылардың жалақы мөлшерлері және
оларды қаржыландыру көздері
N р/с
Кәсіпорынның, ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен нақты шарттары
Қатысушылардың жалақы мөлшерлері және оларды қаржыландыру көздері
1
2
3
4
1
"Павлодар ауданның ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттар (біліктілікті талап етпейтін) рәсімдеуге көмек көрсету – 2000 құжат;
Жұмыс шарттарды сағат 9.00–18.30–ға дейін, сағат 13.00–ден 14.30 –ға дейін түскі ас үзілісі, жұмыс уақытының ұзақтығы – аптасына 40 сағаттан аспайды;
18660 тенге, жергілікті бюджет
2
"Павлодар ауданның жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
3
"Павлодар ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
4
"Павлодар ауданның жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
"Павлодар ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі

6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района       Б. Абиев
Приложение 1
постановлению акимата
Павлодарского района
от 03 января 2013 года N 1/1
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда и источники их финансирования
N п/п Наименование предприятия, организации Виды, объемы и конкретные условия общественных работ Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
1
2
3
4
1
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики Павлодарского района"
Оказание помощи в оформлении документов - 2000 документов (не требующих квалификации). Условия работы с 9.00 - 18.30, обеденный перерыв 13.00 - 14.30 часов, продолжительность рабочего времени - не превышает 40 часов в неделю;
18660 тенге, местный бюджет
2
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Павлодарского района"
3
Государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Павлодарского района"
4
Коммунальное государственное предприятие "Центр занятости Павлодарского района"
5
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Павлодарского района"

1) Құжаттарды (біліктілікті талап етпейтін) рәсімдеуге көмек көрсету – 19750 құжат, курьер жұмысына, үй – үйді аралауға көмек көрсету, сынаққа қатысу – 8000 қоныс;
2) Аудан аумағын көріктендіру: ағаштар салу - 490 дана, бұталар салу - 297 дана, ағаштарды ақтау, ағаштарды бұтау - 14850 дана;
3) Мәдени нысаналы ауқымды іс-шараларды, спорт жарыстарын фестивальдар ұйымдастыруға көмек - 10 шара; Жұмыс шарттарды сағат 9.00– 18.30–ға дейін, сағат 13.00–ден 14.30–ға дейін түскі ас үзілісі, жұмыс уақытының ұзақтығы – аптасына 40 сағаттан аспайды;
18660 тенге, жергілікті бюджет
Павлодар ауданы әкімдігінің

1) Оказание помощи в оформлении документов - 19750 документов (не требующих квалификации), курьерная работа, проведение подворных обходов, участие в переписи – 8000 дворов;
2) Благоустройство территорий района: посадка деревьев - 490 штук, посадка кустарников - 297 штук, побелка деревьев, подрезка деревьев - 14850 штук;
3) Помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения, спортивных соревнований, фестивалей -  10 мероприятий. Условия работы с 9.00 - 18.30, обеденный перерыв 13.00 - 14.30 часов, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю.
18660 тенге, местный бюджет
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарского района