Павлодар ауданы ауылдық округтер және ауыл әкімдеріне кандидаттардың сайлаушыларымен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 25 маусымдағы N 195/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде N 3571 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы N 529/12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 12.12.2013 N 529/12 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауылдық округтер және ауыл әкімдеріне кандидаттардың сайлаушыларымен кездесулер өткізу үшін үй-жай ретінде Павлодар ауданы әкімі аппараты ғимаратының мәжіліс залы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Н.О. Сағандықовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Т. Бастенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрайымы                     А. Әшірбекова
24 маусым 2013 жыл

Об определении помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов и сел Павлодарского района
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 25 июня 2013 года N 195/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 июля 2013 года N 3571. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 12 декабря 2013 года N 529/12
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 12.12.2013 N 529/12.
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить помещением для проведения встреч кандидатов в акимы сельских округов и сел с выборщиками актовый зал здания аппарата акима Павлодарского района.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района Сагандыкова Н.О.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района                                Т. Бастенов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Павлодарской
районной территориальной
избирательной комиссии                     А. Аширбекова
24 июня 2013 года