Успен аудандық мәслихатының (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылдың 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті туралы" N 53/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 07 ақпандағы N 67/12 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 ақпанда N 3459 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 шілдедегі N 1-28/1-14/136 хатымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 29.07.2014 N 1-28/1-14/136 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, облыстық мәслихаттың (V сайланған ХІV (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 28 қаңтардағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XІ сессиясы) 2012 жылдың 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 129/14 шешіміне сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының (V сайланған ХІ сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда N 3315 болып тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтардағы "Апта айнасы" N 2, "Сельские будни" N 2 газеттерінде жарияланған) N 53/11 шешіміне төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1 577 632" сандары "1 671 205" сандарына ауыстырылсын;
"1 369 957" сандары "1 463 530" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада "1 577 632" сандары "1 691 093" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"-3 019"  сандары "12 560" сандарына ауыстырылсын;
төмендегі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер - 15 579 мың теңге;";
5) тармақша төмендегі редакцияда мазмұндалсын:
"5) бюджет тапшылығы - -32 448 мың теңге;";
6) тармақша төмендегі редакцияда мазмұндалсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 32 448 мың теңге.";
шешім төмендегі мазмұндағы 3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2013 жылға арналған Успен ауданының бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі төмендегі мөлшерде белгіленсін:

О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата (XI сессия V созыв) от 20 декабря 2012 года N 53/11 "О бюджете Успенского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 07 февраля 2013 года N 67/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 февраля 2013 года N 3459. Утратило силу письмом маслихата Успенского района Павлодарской области от 29 июля 2014 года № 1-28/1-14/136
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Успенского района Павлодарской области от 29.07.2014 № 1-28/1-14/136.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением сессии областного маслихата (XIV (внеочередная) сессия, V созыв) от 28 января 2013 года  N 129/14 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессии, V созыва) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (XI сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 53/11 "О бюджете Успенского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3315 от 29 декабря 2012 года, опубликованное от 10 января 2013 года в газетах "Апта айнасы" N 2, "Сельские будни" N 2) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 577 632" заменить цифрами "1 671 205";
цифры "1 369 957" заменить цифрами "1 463 530";
в подпункте 2) цифры "1 577 632" заменить цифрами "1 691 093";
в подпункте 3):
цифры "-3 019" заменить цифрами "12 560";
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты - 15 579 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) дефицит бюджета - -32 448 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита бюджета - 32 448 тысяч тенге.";
решение дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Предусмотреть в бюджете Успенского района на 2013 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:

мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға 21 923 мың теңге сомасында;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап- бағу үшін ай сайын ақшалай қаражатты төлеуге 3 750 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға 8 194 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымшаақы мөлшерін ұлғайтуға 11 108 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге 1 612 мың теңге сомасында;
мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету шараларын жүзеге асыру үшін 4 612 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы шараларды өткізуге 29 986 мың теңге сомасында;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға 12 388 мың теңге.";
шешім төмендегі мазмұндағы 8-1 тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 2013 жылға арналған Успен ауданының бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер ескерілсін, мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету шараларын жүзеге асыру үшін 15 579 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихат хатшысы                           Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2013 жылғы 7 ақпандағы
(V сайланған, (кезектен тыс)
XII сессиясы) N 67/12 шешіміне
қосымша
Успен аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
(V сайланған, ХІ сессиясы)
N 53/11 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджеті
(өзгертулермен және толықтырулармен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. КІРІСТЕР

на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 21 923 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 3 750 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8 194 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 11 108 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 1 612 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 4 612 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 29 986 тысяч тенге;
на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" в сумме 12 388 тысяч тенге.";
решение дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Предусмотреть в бюджете Успенского района на 2013 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 15 579 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономики и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии, секретарь
районного маслихата                        Р. Бечелова
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
(XII (внеочередная) сессия,
V созыва) от 7 февраля
2013 года N 67/12
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
(XI сессия, V созыва)
от 20 декабря 2012 года N 53/11
БЮДЖЕТ РАЙОНА НА 2013 год (с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ