Успен аудандық мәслихатының (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылдың 20 желтоқсанындағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті туралы" N 53/11 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қазандағы N 113/26 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 08 қарашада N 3609 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 шілдедегі N 1-28/1-14/136 хатымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 29.07.2014 N 1-28/1-14/136 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, облыс әкімдігінің 2013 жылғы 9 қазандағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы "Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған ХІ сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешімін іске асыру туралы" N 356/12 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 360/11 қаулысына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының (V сайланған ХІ сессиясы) 2012 жылдың 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылдың 29 желтоқсанында N 3315 болып тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтардағы "Апта айнасы" N 2, "Сельские будни" N 2 газеттерінде жарияланған) N 53/11 шешіміне төмендегі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1 695 518" сандары "1 703 539" сандарымен ауыстырылсын;
"211 841" сандары "216 426" сандарымен ауыстырылсын;
"2 632" сандары "4 111" сандарымен ауыстырылсын;
"462" сандары "2029" сандарымен ауыстырылсын;
"1 480 583" сандары "1 480 973" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "1 706 248" сандары "1 714 269" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "12 560" сандары "25 542" сандарымен ауыстырылсын;
"15 579" сандары "28 561" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-37 090" сандары "-50 072" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "37 090" сандары "50 072" сандарымен ауыстырылсын;
3-1 тармақтағы "4 612" сандары "5 002" сандарымен ауыстырылсын;
8-1 тармақтағы "15 579" сандары "28 561" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение Успенского районного маслихата (XI сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 53/11 "О бюджете Успенского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 31 октября 2013 года N 113/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 ноября 2013 года N 3609. Утратило силу письмом маслихата Успенского района Павлодарской области от 29 июля 2014 года № 1-28/1-14/136
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Успенского района Павлодарской области от 29.07.2014 № 1-28/1-14/136.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением акимата области от 9 октября 2013 года N 360/11 "О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 14 декабря 2012 года N 356/12 "О реализации решения Павлодарского областного маслихата (ХI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы"" Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (XI сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 53/11 "О бюджете Успенского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3315 от 29 декабря 2012 года, опубликовано от 10 января 2013 года в газетах "Апта айнасы" N 2, "Сельские будни" N 2) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 695 518" заменить цифрами "1 703 539";
цифры "211 841" заменить цифрами "216 426";
цифры "2 632" заменить цифрами "4 111";
цифры "462" заменить цифрами "2029";
цифры "1 480 583" заменить цифрами "1 480 973";
в подпункте 2) цифры "1 706 248" заменить цифрами "1 714 269";
в подпункте 3) цифры "12 560" заменить цифрами "25 542";
цифры "15 579" заменить цифрами "28 561";
в подпункте 5) цифры "-37 090" заменить цифрами "-50 072";
в подпункте 6) цифры "37 090" заменить цифрами "50 072";
в пункте 3-1 цифры "4 612" заменить цифрами "5 002";
в пункте 8-1 цифры "15 579" заменить цифрами "28 561";

көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
көрсетілген шешімнің 5 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің жүзеге асырылуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            М. Тауасқанов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2013 жылғы (V сайланған,
(кезектен тыс) XХVI сессиясы)
N 113/26 шешіміне
1 қосымша
Успен аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
(V сайланған, ХІ сессиясы)
N 53/11 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджеті
(өзгертулермен және толықтырумен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. КІРІСТЕР

приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        М. Тауасканов
Секретарь районного маслихата              Р. Бечелова
Приложение 1
к решению Успенского районного маслихата
(XXVI(внеочередная сессия, V созыва)
от 31 октября 2013 года N 113/26
Приложение 1
к решению Успенского районного маслихата
(XI сессия, V созыва)
от 20 декабря 2012 года N 53/11
БЮДЖЕТ РАЙОНА НА 2013 год (с изменениями и дополнением)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ