"Шарбақты ауданының оқу бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 21 қаңтардағы N 45/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 ақпанда N 3427 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 20 маусымдағы N 209/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 20.06.2013 N 209/5 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" N 1119 қаулысына сәйкес сапалы мемлекеттік қызмет көрсету мақсатында, Шарбақты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген:
1) "Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды кезекке қою" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйге жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті;
4) "Зейнетақы қорларына, банктерге кәмелетке толмағандардың салымдарына иелік ету үшін, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтамалар беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
5) "Кәмелетке толмағандарға меншік құқығында тиесілі мүлікпен мәмілелерді ресімдеу үшін қорғаншылық немесе қамқоршылық жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын органдардың анықтамаларын беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
6) "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламенті;

Об утверждении регламентов государственных услуг государственного учреждения "Отдел образования Щербактинского района"
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 21 января 2013 года N 45/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 февраля 2013 года N 3427. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 20 июня 2013 года N 209/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 20.06.2013 N 209/5.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9-1 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки", в целях качественного предоставления государственных услуг, акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации";
2) регламент государственной услуги "Выдача дубликатов документов об образовании";
3) регламент государственной услуги "Прием документов  для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования";
4) регламент государственной услуги "Выдача справок в пенсионные фонды, банки для распоряжения вкладами несовершеннолетних детей, в территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан для оформления наследства несовершеннолетним детям";
5) регламент государственной услуги "Выдача справок органов, осуществляющих функции по опеке или попечительству для оформления сделок с имуществом, принадлежащим на праве собственности несовершеннолетним детям";
6) регламент государственной услуги "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования";

7) "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
8) "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
9) "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
10) "Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
11) "Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
12) "Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасары Бақтылы Қайырбекқызы Қалыбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Асқаров
Шарбақты аудандық әкімдігінің
2013 жылғы 21 қаңтардағы
N 45/1 қаулысымен
бекітілген
"Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін
мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды
кезекке қою" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы "Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды кезекке қою".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" N 1119 Қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет көрсету Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, Чайко көшесі, 45/2 мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар облысы халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Шарбақты аудандық филиалы (бұдан әрі – Қызмет қөрсету орталығы) арқылы, телефондары: 8(71836)23336, электрондық мекенжайы: shar_con@mail.ru Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, Советов көшесі, 53 мекенжайы бойынша орналасқан "Шарбақты ауданының оқу бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) жүзеге асырылады, телефондары: 8(71836)21701, электрондық мекенжайы: cherbroo@mail.ru.

7) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования";
8) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования";
9) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования";
10) регламент государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах";
11) регламент государственной услуги "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях";
12) регламент государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима по социальным вопросам и экономики Калыбаеву Бактылы Каирбековну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Е. Аскаров
Утверждено
постановлением акимата
Щербактинского района
от 21 января 2013 год N 45/1
Регламент государственной услуги "Постановка на
очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет)
для направления в детские дошкольные организации"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные учреждения".
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается в соответствии с Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – стандарт).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел образования Щербактинского района" (далее – уполномоченный орган), расположенного по адресу: Павлодарская область, Щербактинский район, село Шарбакты, улица Советов, 53 телефон, факс 8(71836)21701, электронный адрес cherbroo@mail.ru,  через филиал Щербактинского районного Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр), расположенного по адресу: Павлодарская область, Щербактинский район, улица Чайко, 45/2 телефон, факс 8(71836)23336, электронный адрес shar_con@mail.ru.

5. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi стандарттың 4-қосымшасына сәйкес мектепке дейiнгi балалар ұйымына жолдама беру, мектепке дейiнгi ұйымдарда орын болмаған жағдайда стандарттың 5-қосымшсына сәйкес уәкiлеттi органның уәкiлеттi тұлғасының электрондық цифрлы қолы қойылған электрондық құжат нысанында кезектiлiктiң нөмiрi көрсетiлген кезекке қою туралы хабарлама немесе электрондық құжат нысанында мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – алушы) көрсетіледі.
Бұл қызмет мектепке дейiнгi ұйымдарда бар орындар санымен шектеледi. Бiрiншi кезектi орынға алуға құқылылар:
1) мүгедектердiң балалары;
2) ата-ананың қамқорынсыз қалған балалар;
3) жетiм балалар;
4) көп балалы отбасынан шыққан балалар;
5) соғысқа қатысқан және соғыс мүгедектерiне жеңiлдiк пен кепiлдiк берiлген тұлғалардың балалары.
7. Мемлекеттiк қызметтi көрсету мерзiмi:
уәкiлеттi органға жүгiнген жағдайда:
1) алушының өтiнiш жасаған уақытынан бастап 3 жұмыс күнiн құрайды;
2) қажеттi құжаттарды тапсыру кезiнде кезек күту уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес;
3) өтiнiш берген күнi мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсету уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет:
уәкiлеттi органға жүгiнген жағдайда - демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен белгiленген жұмыс кестесiне сәйкес сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетiп қызмет көрсетусiз кезек күту тәртiбiмен жүзеге асырылады.
Көшпелі орталықтар құжаттар қабылдауды орталық бекіткен кестеге сәйкес жүзеге асырады, бірақ бір елді мекенде алты жұмыс сағатынан кем болмайды.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы уәкілетті органға немесе орталыққа стандарттың 11-тармағында белгіленген тиісті құжаттарды тапсырады.
Салыстырып тексеру үшiн құжаттардың көшірмелері және түпнұсқалары ұсынылады, олар кейiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қайтарылады.
11. Алушыға мемлекеттiк қызметтi алу үшiн барлық тиiстi құжаттарды тапсыру кезiнде:
уәкiлеттi органға жүгiнген жағдайда – мектепке дейiнгi балалар ұйымына жолдама, мектепке дейiнгi ұйымда орын болмаған жағдайда мемлекеттiк қызметтiң кезектiлiгi көрсетiлген кезекке қойылғаны туралы хабарлама берiледi;
орталыққа жүгiнген жағдайда – алушыға барлық тиiстi құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат берiледi, онда:
1) сұраныстың нөмiрi мен қабылданған күнi;
2) сұраныс жасалған мемлекеттiк қызмет түрi;
3) қосымша берiлген құжаттар саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күнi (уақыты) мен орны;
5) құжаттарды ресiмдеуге сұранысты қабылдаған орталық қызметкерiнiң тегi, аты, әкесiнiң аты;
6) алушының тегi, аты, әкесiнiң аты, уәкiлеттi өкiлдiң тегi, аты, әкесiнiң аты және олардың байланыс телефондары көрсетiледi.

5. Результатом оказываемой государственной услуги являются выдача направления в детскую дошкольную организацию, согласно приложению 4 к стандарту, в случае отсутствия мест в дошкольной организации, уведомления о постановке на очередь, согласно приложению 5 к стандарту с указанием номера очередности в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью уполномоченного лица уполномоченного органа либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель).
Данная услуга ограничивается количеством имеющихся мест в дошкольных организациях. На право получения первоочередного места имеют:
1) дети инвалидов;
2) дети, оставшиеся без попечения родителей;
3) дети-сироты;
4) дети из многодетных семей;
5) дети лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны и к инвалидам войны.
7. Сроки оказания государственной услуги:
при обращении в уполномоченный орган:
1) с момента обращения получателя составляет 3 рабочих дня;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга предоставляется:
при обращении в уполномоченный орган – в соответствии с установленным графиком работы  с 9.00 часов до  18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней.
Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
Мобильные центры осуществляют прием документов согласно утвержденным центром графиком, но не менее шести рабочих часов в одном населенном пункте.
2. Порядок оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель предоставляет в уполномоченный орган либо в центр необходимые документы, определенные в пункте 11 стандарта.
Документы предоставляются в копиях и подлинниках для сверки, после чего подлинники возвращаются получателю государственной услуги.
11. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается:
При обращении в уполномоченный орган – направление в детскую дошкольную организацию, в случае отсутствия мест в дошкольной организации, уведомление о постановке на очередь с указанием номера очередности государственной услуги.

12. Алушыға дайын құжаттарды беру:
1) уәкiлеттi органға жеке өзi жүгiнгенде кезектiлiк нөмерi көрсетiлген баланы мектепке дейiнгi ұйымға есепке қою туралы хабарлама немесе жолдама берiледi;
2) орталықта алушыға дайын құжаттарды берудi қолхатта көрсетiлген мерзiмнiң негiзiнде "терезелер" арқылы орталықтың қызметкерi жүзеге асырылады.
Егер алушы қызмет көрсетудiң нәтижесiн бiлуге белгiленген мерзiмде келмесе, орталық оларды бiр ай iшiнде сақтауды қамтамасыз етедi, одан кейiн оларды уәкiлеттi органга жiбередi.
13. Мемлекеттік қызметті беру стандарттың 16 тармағында көрсетілген жағдайдары бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
14. Уәкілетті органға жүгінген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер):
1) уәкілетті органның бастығы;
2) уәкілетті органның маманы.
15. Бірліктер іс-әрекетінің реті осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
16. Іс-әрекетінің және бірліктің логикалық реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
17. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында белгіленген тәртіпте жауапқа тартылады.
"Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына
жіберу үшін мектепке дейінгі
(7 жасқа дейін) жастағы
балаларды кезекке қою"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-қызметтік бірлік іс-әрекеттер ретінің сипаттамасы
1 Іс-әрекеттің N (жұмыс ағыны, барысы) 1 2 3
2
Бірліктің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
3
Іс-әрекеттің атауы (үрдістің, операциялардың рәсімі,) және олардың сипаттамасы
Алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау, мектепке дейінгі ұйымдарға жолдама жобасын немесе көрсетілетін мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Ұсынылған құжаттарды қарастыру, жолдамаға немесе көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Мектепке дейінгі ұйымдарға жолдаманы немесе көрсетілетін мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауаты беру
4
Аяқталу түрі (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Мектепке дейінгі ұйымдарға жолдама жобасы немесе көрсетілетін мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауап
Мектепке дейінгі ұйымдарға жолдама немесе көрсетілетін мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауап
Мектепке дейінгі ұйымдарға жолдама немесе көрсетілетін мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан артық емес
1 жұмыс күні
30 минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
"Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына
жіберу үшін мектепке дейінгі
(7 жасқа дейін) жастағы
балаларды кезекке қою"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Іс-әрекет пен бірлік ретінің өзара логикалық байланыс кестесі
Шарбақты аудандық әкімдігінің
2013 жылғы 21 қаңтардағы
N 45/1 қаулысымен
бекітілген
"Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру"
мемлекеттік қызмет регламенті

12. Выдача готовых документов получателю осуществляется:
1) при личном обращении в уполномоченный орган выдается уведомление, либо направление о постановке ребенка на учет в детскую дошкольную организацию с указанием номера очередности;
2) в центре выдача готовых документов получателю осуществляется работником центра посредством "окон" ежедневно на основании расписки в указанный в ней срок.
В случаях, если получатель не обратился за результатом услуги в указанный срок, центр обеспечивает их хранение в течение одного месяца, после чего передает их в уполномоченный орган.
13. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, указанных в пункте 16 стандарта.
14. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в уполномоченный орган:
1) начальник уполномоченного органа;
2) специалист уполномоченного органа.
15. Последовательность действий единиц приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
16. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
17. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность в порядке, установленном действующими законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Постановка на очередь детей
дошкольного возраста (до 7 лет)
для направления в детские
дошкольные организации"
Описание последовательности действий Единиц
Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование Единиц
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием предоставленных получателем документов, подготовка проекта направления в дошкольную организацию либо  мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Рассмотрение поступивших документов, подписание  направления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача направления в дошкольную организацию либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Проект направления в детскую дошкольную организацию либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Направление в дошкольную организацию либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Направление в дошкольную организацию либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2
3
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Постановка на очередь детей
дошкольного возраста (до 7 лет)
для направления в детские
дошкольные организации"
Схема взаимосвязи логической
последовательности действий и Единиц
Утверждено
постановлением акимата
Щербактинского района
от 21 января 2013 год N 45/1
Регламент государственной услуги
"Выдача дубликатов документов об образовании"

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы "Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" N 1119 Қаулысына (бұдан әрі - стандарт) сәйкес жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет Шарбақты ауданының негізгі, жалпы, орта білім беру мекемелерімен (бұдан әрі - білім беру мекемелері) аптасына бес күн, демалыс және мереке күндерінен басқа, 13.00-ден 14.30-ға түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекенжайы бойынша көрсетіледі.
Қабылдау алдын ала жазулысыз және жедел қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүргізіледі.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесi бiлiм туралы құжаттың телнұсқасы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын азаматтығы жоқ тұлғаларға және Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ тұлғаларға (бұдан әрi – алушы) көрсетiледi.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) алушы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 20 минуттан аспайды;
2) мемлекеттiк қызметтi алу үшiн өтiнiш берген сәттен бастап күнтiзбелiк 10 күн iшiнде.
8. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы стандарттың 11-тармағында белгіленген қажетті құжаттарды тапсырады.
10. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн барлық қажеттi құжаттарды тапсырған жағдайда мемлекеттiк қызметтi алушыға қолхат берiледi, онда:
1) сұраныстың нөмiрi мен қабылданған күнi;
2) сұратылған мемлекеттiк қызметтiң түрi;
3) ұсынылған құжаттардың атаулары және саны;
4) құжаттарды беру күнi (уақыты) мен орны;
5) құжаттардың ресiмдеуге өтiнiштi қабылдаған бiлiм беру ұйымы өкiлiнiң тегi, аты, әкесiнiң аты;
6) мемлекеттiк қызметтi алушының тегi, аты, әкесiнiң аты, байланыс деректерi.
11. Стандарттың 16-тармағына сәйкес талап етiлетiн барлық құжаттар ұсынылмаған жағдайда мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартылады.
12. Ақпараттық қауіпсіздіктің талаптары: алушының құжаттарын сақтау туралы ақпаратты сақтау, қорғау және құпиясын қамтамасыз ету.

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Выдача дубликатов документов об образовании".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется в соответствии с Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется организациями основного среднего, общего среднего образования Щербактинского района (далее – организации образования), пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
5. Результатом оказываемой государственной услуги являются дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан, лицам без гражданства, постоянно проживающим в Республике Казахстан, и лицам казахской национальности, не являющимся гражданами Республики Казахстан (далее – получатель).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта, – не более 20 минут;
2) с момента обращения для получения государственной услуги – не более 10-ти календарных дней.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
2. Порядок оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги получатель предоставляет документы, определенные в пункте 11 стандарта.
10. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержатся:
1) номер и дата приема запроса;
2) вид запрашиваемой государственной услуги;
3) количество названий и приложенных документов;
4) дата (время) и место выдачи документов;
5) фамилия, имя, отчество представителя организации образования, принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилия, имя, отчество получателя государственной услуги, его (ее) контактные данные.
11. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренных пунктом 16 стандарта.
12. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов получателя.

13. Алушының білім беру ұйымдарына өтініш білдіргенде мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінде келесі құрылымдық - қызметтік бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатысады:
1) білім беру ұйымының маманы;
2) білім беру ұйымының бастығы.
14. Әр бірлік әкімшілік іс-әрекеттің (рәсімі) реті, мәтіндік кестелік сипаттамасы, әр әкімшілік әрекетті (рәсімін) орындаудың мерзімі осы регламеттің 2-қосымшасына сәйкес келтірілген.
15. Іс-әрекетінің және бірліктің логикалық реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламеттің 3-қосымшасында келтірілген.

13. В процессе оказания государственной услуги при непосредственном обращении получателя в организации образования задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
1) специалист организации образования;
2) руководитель организации образования.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) единиц с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.

3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
16. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген тәртіпте жауапқа тартылады.
"Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын
беру" мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
Шарбақты ауданының орта білім беру ұйымдарының тізбесі
N р/р Орта оқу орындарының атауы Заңды мекенжайы Телефон Сайттың мекен-жайы
1
"Шарбақты ауданының Александровка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Александровка ауылы 50 Октябрь көшесі

3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача дубликатов документов
об образовании"
Перечень организаций среднего образования Щербактинского района
N п/п Наименование организаций среднего образования Юридический адрес Телефон Адрес сайта
1
Государственное учреждение "Александровская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Александровка улица 50 Октября

8(7182)
78-71-54
2
"Шарбақты ауданының Алексеевка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Алексеевка ауылы
8(71836)
27-3-39
http://she-alekseevka.uko
3
"Шарбақты ауданының Арбиген жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Арбиген ауылы
8(71836)
33-2-69
4
"Шарбақты ауданының Галкино жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Галкино ауылы
8(71836)
33-3-35
5
"Шарбақты ауданының Есілбай жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Есілбай ауылы
8(71836)
4-08-06
6
"Шарбақты ауданының  Жана-ауыл жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Жана-ауыл ауылы
8(71836)
4-05-24
7
"Шарбақты ауданының Красиловка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Красиловка ауылы
8(71836)
28-1-46
8
"Шарбақты ауданының  Малиновка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Малиновка ауылы
8(71836)
4-02-54
http://malinovka.ucor.kz/admin/
9
"Шарбақты ауданының Орловка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Орловка ауылы Школьная көшесі, 1
8(71836)
29-7-34
10
"Шарбақты ауданының Сосновка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Сосновка ауылы Зоя Космодемьянская көшесі, 1
8(71836)
28-3-33
sksosnovka.fo.kz
11
"Шарбақты ауданының Хмельницкий жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Хмельницкий ауылы
8(71836)
26-3-92
khmelnickiy.ucor.kz
12
"Шарбақты ауданының Шігірін орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Шігірін ауылы
8(71836)
28-7-92
http://sherboo-chigir.taba.ru
13
"Шарбақты ауданының Шалдай жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Шалдай ауылы
8(71836)
2-13-58
14
"Шарбақты ауданының Абай Құнанбаевтың жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Шарбақты ауылы В.Е. Чайко көшесі, 39
8(71836)
2-26-52
abaya.ucor.kz
15
"Шарбақты ауданының гимназия сыныптары бар орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Шарбақты ауылы Советтер көшесі, 46
8(71836)
2-16-30
sherbscool.ucor.kz
16
"Шарбақты ауданының N 3 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Шарбақты ауылы Южная көшесі, 71
8(71836)
2-14-83
"Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын
беру" мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Әкімшілік іс-әрекет ретінің сипаттамасы
1 Іс-әрекеттің N (барысы, жұмысы ағыны) 1 2 3
2
Бірліктің атауы
Білім беру ұйымының маманы
Білім беру ұйымының бастығы
Білім беру ұйымының маманы
3
Іс-әрекеттің (үдеріс, операциялар рәсімі) атауы және олардың сипаттамасы
Алушы ұсынған құжаттарды қабылдау. Білім туралы телнұсқаны немесе ұсынылған қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауабын дайындау
Келіп түскен құжаттарды қарастыру, білім туралы құжаттың телнұсқасы немесе ұсынылған қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауабқа қол қояды
Білім туралы құжаттардың телнұсқасын немесе ұсынылған мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауабын беру
4
Аяқталу түрі (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушы лық-өкімдік шешімі)
Тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхат
білім туралы құжаттың телнұсқасы немесе ұсынған мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауап
білім туралы құжаттың телнұсқасы, не ұсынған мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
20 минуттан артық емес
10 күнтiзбелiк күн iшiнде
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
"Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын
беру" мемлекеттік қызмет регламентіне
3 қосымша
Іс-әрекет пен бірлік ретінің өзара логикалық байланыс кестесі
Шарбақты аудандық әкімдігінің
2013 жылғы 21 қаңтардағы
N 45/1 қаулысымен
бекітілген
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына
денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын
балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін
құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті

8(7182)
78-71-54
2
Государственное учреждение "Алексеевская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Алексеевка
8(71836) 27-3-39
http://she-alekseevka.uko
3
Государственное учреждение "Арбигенская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Арбигень
8(71836) 33-2-69
4
Государственное учреждение "Галкинская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Галкино
8(71836) 33-3-35
5
Государственное учреждение "Есильбайская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Есильбай
8(71836) 4-08-06
6
Государственное учреждение "Жана-аульская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Жана-Аул
8(71836) 4-05-24
7
Государственное учреждение "Красиловская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Красиловка
8(71836) 28-1-46
8
Государственное учреждение "Малиновская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Малиновка
8(71836) 4-02-54
http://malinovka.ucoz.kz/admin/
9
Государственное учреждение "Орловская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Орловка улица Школьная, 1
8(71836) 29-7-34
10
Государственное учреждение "Сосновская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Сосновка улица Зои Космодемьянской, 1
8(71836) 28-3-33
sksosnovka. fo.kz
11
Государственное учреждение "Хмельницкая средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Хмельницкое
8(71836) 26-3-92
khmelnickiy. ucoz.kz
12
Государственное учреждение "Чигириновская средняя школа Щербактинского района"
село Чигириновка
8(71842) 28-7-92
http://sherboo-chigir.taba.ru
13
Государственное учреждение "Шалдайская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Шалдай
8(71836) 2-13-58
14
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Абая Кунанбаева Щербактинского района"
село Шарбакты улица Чайко В.Е., 39
8(71836) 2-26-52
abaya.ucoz.kz
15
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа с гимназическими классами Щербактинского района"
село Шарбакты улица Советова, 46
8(71836) 2-16-30
sherbscooIl.ucoz.kz
16
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа N 3 Щербактинского района"
село Шарбакты улица Южная, 71
8(71836) 2-14-83
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача дубликатов документов
об образовании"
Описание последовательности действий
структурно-функциональных единиц
Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование единиц
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием предоставленных получателем документов. Подготовка дубликата об образовании либо  мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассматривает поступившие документы, подписывает дубликат об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдача дубликата об образовании либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме соответствующих документов
Дубликат об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Дубликат об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 20 минут
Не более 10 календарных дней
6
Номер следующего действия
2
3
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача дубликатов документов
об образовании"
Схема взаимосвязи логической
последовательности действий и единиц
Утверждено
постановлением акимата
Щербактинского района
от 21 января 2013 год N 45/1
Регламент государственной услуги "Прием документов для
организации индивидуального бесплатного обучения на дому
детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного
времени не могут посещать организации начального,
основного среднего, общего среднего образования"

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" N 1119 қаулысына сәйкес көрсетіледі (бұдан әрі- стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайы бойынша Шарбақты ауданының орта білім ұйымдарымен (бұдан әрі – білім беру ұйымы), аптасына 5 күн, демалыс және мерекелік күндерін қоспағанда, 13-00-ден 14-30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 9-00-ден 18-30-ға дейін көрсетіледі.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз кезек тәртібінде жүзеге асырылады.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесі білім беру ұйымының бұйрығы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет денсаулық жағдайына байланысты уақытша немесе үнемі білім беру ұйымдарына бару мүмкіндігі жоқ жеке тұлғаларға (бұдан әрі - алушы) ұсынылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
алушы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 3 жұмыс күні.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушыға стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттар тізімін ұсыну қажет.
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға құжаттарды қабылдаған күні белгіленген тізім беріледі.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін жеткізу тәсілі - мемлекеттік қызметті алушының заңды өкілі жеке қабылдауға келуі тиіс.
12. Білім беру ұйымы стандарттың 11-тармағында қарастырылған құжаттар пакеті толық ұсынылмаған жағдайда мемлекеттік қызметті алушыға себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тартылғаны туралы хабарлайды.
13. Ақпараттық қауіпсіздік талаптары: сақталуын қамтамасыз ету, мемлекеттік қызмет алушы құжаттардың қорғалуы мен құпиялылығы.
14. Мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымдарына жүгінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық–қызметтік бірліктер (бұдан әрі - бірліктер):

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется в соответствии с Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется организациями среднего образования Щербактинского района (далее – организации образования), адреса которых указаны в приложении 1 настоящего регламента, пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов.
Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
5. Формой завершения государственной услуги являются приказ организации образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга предоставляется физическим лицам, не имеющим возможности посещения организации образования, временно или постоянно, по состоянию здоровья (далее – получатель).
7. Сроки оказания государственной услуги:
с момента сдачи получателем необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта – 3 рабочих дня.
8. Государственная услуга оказывается на безвозмездной основе.
2. Порядок оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги получателю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
10. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается опись с отметкой о дне получения.
11. Способ доставки результата оказания услуги – посредством личного посещения законных представителей получателя.
12. Организации образования при представлении неполного пакета документов, предусмотренного пунктом 11 стандарта, извещают получателя об отказе с указанием причин.
13. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов получателя государственной услуги.
14. В процессе оказания государственной услуги при непосредственном обращении получателя в организации образования задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):

9. Осы мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызмет алушы ағымдағы оқу жылдың 1 желтоқсанынан кешіктірмей білім беру ұйымы басшысының атына өтінішті еркін үлгіде өтініш береді.
Экстернат түрде оқу мемлекеттік қызмет алушының өтініші оқу ұйымның заңды тұлғамен тіркеу журналында тіркеленеді.
Осы мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш беруші стандарттың 11-тармағында белгіленген тиісті құжаттарды тапсыру қажет.
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық тиісті құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызмет алушыға алатын күні туралы белгісімен тізім беріледі.
11. Оқу мекеме мемлекеттік қызмет көрсетуден, стандарттың 16-тармағында көрсетілген сәттерде, бас тартылады.
12. Ақпараттық қауіпсіздіктің талаптары: мемлекеттік қызмет алушының құжаттарын сақтау туралы ақпаратты сақтау, қорғау және құпиясын қамтамасыз ету.
13. Оқу мекемесіне өтініш білдіргенде мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық-қызметтік бірліктер (бұдан әрі – бірліктер):
1) Білім беру ұйымының маманы;
2) Білім беру ұйымының бастығы.
14. Бірліктің іс-әрекетінің реті осы регламеттің 2-қосымшасына сәйкес келтірілген.
15. Іс-әрекетінің және бірліктің логикалық реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламеттің 3-қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
17. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген тәртіпте жауапқа тартылады.
"Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
Шарбақты ауданының орта білім беру ұйымдарының тізбесі
N р/р Орта оқу орындарының атауы Заңды мекенжайы Телефон Сайттың мекен-жайы
1
"Шарбақты ауданының Александровка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Александровка ауылы 50 Октябрь көшесі

9. Для получения данной государственной услуги получатель подает заявление в произвольной форме на имя руководителя организации образования не позднее 1 декабря текущего учебного года.
Заявление получателя на обучение в форме экстерната регистрируется юридическим лицом организации образования в журнале регистрации.
Для получения данной государственной услуги получателю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
10. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается опись с отметкой о дне получения.
11. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, указанных в пункте 16 стандарта.
12. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов получателя.
13. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в организацию образования:
1) специалист организации образования;
2) руководитель организации образования.
14. Последовательность действий единиц приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача разрешений на обучение в
форме экстерната в организациях
основного среднего, общего
среднего образования"
Перечень организаций среднего образования Щербактинского района
N п/п Наименование организаций среднего образования Юридический адрес Телефон Адрес сайта
1
Государственное учреждение "Александровская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Александровка улица 50 Октября

8(7182)
78-71-54
2
"Шарбақты ауданының Алексеевка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Алексеевка ауылы
8(71836)
27-3-39
http://she-alekseevka.uko
3
"Шарбақты ауданының Арбиген жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Арбиген ауылы
8(71836)
33-2-69
4
"Шарбақты ауданының Галкино жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Галкино ауылы
8(71836)
33-3-35
5
"Шарбақты ауданының Есілбай жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Есілбай ауылы
8(71836)
4-08-06
6
"Шарбақты ауданының Жана-ауыл жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Жана-ауыл ауылы
8(71836)
4-05-24
7
"Шарбақты ауданының Красиловка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Красиловка ауылы
8(71836)
28-1-46
8
"Шарбақты ауданының Малиновка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Малиновка ауылы
8(71836)
4-02-54
http://malinovka.ucor.kz/admin/
9
"Шарбақты ауданының Орловка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Орловка ауылы Школьная көшесі, 1
8(71836)
29-7-34
10
"Шарбақты ауданының Сосновка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Сосновка ауылы Зоя Космодемьянская көшесі, 1
8(71836)
28-3-33
sksosnovka.fo.kz
11
"Шарбақты ауданының Хмельницкий жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Хмельницкий ауылы
8(71836)
26-3-92
khmelnickiy.ucor.kz
12
"Шарбақты ауданының Шігірін орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Шігірін ауылы
8(71836)
28-7-92
http://sherboo-chigir.taba.ru
13
"Шарбақты ауданының Шалдай жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Шалдай ауылы
8(71836)
2-13-58
14
"Шарбақты ауданының Абай Құнанбаевтың жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Шарбақты ауылы В.Е. Чайко көшесі, 39
8(71836)
2-26-52
abaya.ucor.kz
15
"Шарбақты ауданының гимназия сыныптары бар орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Шарбақты ауылы Советтер көшесі, 46
8(71836)
2-16-30
sherbscool.ucor.kz
16
"Шарбақты ауданының N 3 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Шарбақты ауылы Южная көшесі, 71
8(71836)
2-14-83
"Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктің әрекеттерін сипаттау
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыс барысы, ағыны)
1
Іс-әрекеттің N (барысы, жұмысы ағыны)
1
2
3
2
Бірліктің атауы
Білім беру ұйымының маманы
Білім беру ұйымының бастығы
Білім беру ұйымының маманы
3
Іс-әрекеттің (үрдіс, операцияның рәсімі) атауы және олардың сипаттамасы
Алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау. Экстернат нысанында оқытуға рұқсатқа немесе көрсетілген қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауабын дайындайды
Келіп түскен құжаттарды қарастырады, экстернат нысанында оқытуға рұқсатқа немесе көрсетілген қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауабын қол қояды
Журналда тіркеу, экстернат нысанында оқытуға рұқсат немесе көрсетілетін мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауап береді
4
Аяқталу формасы (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушы лық-өкімдік шешімі)
Алған күні туралы белгісімен тізім
Экстернат нысанында оқытуға рұқсат немесе көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауап
Экстернат нысанында оқытуға рұқсат немесе көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауап береді
5
Орындау мерзімі
15 жұмыс күн
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
"Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3 қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну сызбасы
Шарбақты аудандық әкімдігінің
2013 жылғы 21 қаңтардағы
N 45/1 қаулысымен
бекітілген
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы
білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін
ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламенті

8(7182)
78-71-54
2
Государственное учреждение "Алексеевская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Алексеевка
8(71836) 27-3-39
http://she-alekseevka.uko
3
Государственное учреждение "Арбигенская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Арбигень
8(71836) 33-2-69
4
Государственное учреждение "Галкинская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Галкино
8(71836) 33-3-35
5
Государственное учреждение "Есильбайская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Есильбай
8(71836) 4-08-06
6
Государственное учреждение "Жана-аульская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Жана-Аул
8(71836) 4-05-24
7
Государственное учреждение "Красиловская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Красиловка
8(71836) 28-1-46
8
Государственное учреждение "Малиновская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Малиновка
8(71836) 4-02-54
http://malinovka.ucoz.kz/admin/
9
Государственное учреждение "Орловская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Орловка улица Школьная, 1
8(71836) 29-7-34
10
Государственное учреждение "Сосновская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Сосновка улица Зои Космодемьянской, 1
8(71836) 28-3-33
sksosnovka. fo.kz
11
Государственное учреждение "Хмельницкая средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Хмельницкое
8(71836) 26-3-92
khmelnickiy. ucoz.kz
12
Государственное учреждение "Чигириновская средняя школа Щербактинского района"
село Чигириновка
8(71842) 28-7-92
http://sherboo-chigir.taba.ru
13
Государственное учреждение "Шалдайская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Шалдай
8(71836) 2-13-58
14
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Абая Кунанбаева Щербактинского района"
село Шарбакты улица Чайко В.Е., 39
8(71836) 2-26-52
abaya.ucoz.kz
15
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа с гимназическими классами Щербактинского района"
село Шарбакты улица Советова, 46
8(71836) 2-16-30
sherbscooIl.ucoz.kz
16
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа N 3 Щербактинского района"
село Шарбакты улица Южная, 71
8(71836) 2-14-83
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача разрешений на обучение в
форме экстерната в организациях
основного среднего, общего
среднего образования"
Описание последовательности действий
структурно–функциональных единиц
Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование единиц
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием предоставленных получателем документов. Подготовка разрешения на обучение в форме экстерната либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассматривает поступившие документы, подписывает разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале, выдает разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Опись с отметкой о дне получения
Разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача разрешения на обучение в форме экстерната либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
15 рабочих дней
6
Номер следующего действия
2
3
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача разрешений на обучение в
форме экстерната в организациях
основного среднего, общего
среднего образования"
Схема взаимосвязи логической
последовательности действий и единиц
Утверждено
постановлением акимата
Щербактинского района
от 21 января 2013 год N 45/1
Регламент государственной услуги "Прием документов и
зачисление в организации образования независимо от
ведомственной подчиненности для обучения по
общеобразовательным программам начального,
основного среднего, общего среднего образования"

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы "Бастауыш, негізгі, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына оқытуға құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" N 1119 Қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша Шарбақты ауданының білім беру мекемелерімен (бұдан әрі – уәкілетті орган), демалыс және мерекелік күндерді қоспағанда, аптасына бес күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскi үзiлiспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн ұсынылады.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз кезек бойынша жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттiк қызметтi алушыға берiлетiн мемлекеттiк қызметтiң аяқталу нысаны бiлiм беру ұйымдарының жалпы орта бiлiм беретiн ұйымдарға оқуға қабылдау туралы жалпы бұйрығы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Аталған қызмет Қазақстан Республикасының 7-18 жастағы азаматтарына (бұдан әрi – алушы) көрсетiледi.
7. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң мерзiмi мемлекеттiк қызметтi алушылар қажеттi құжаттарды тапсырған уақыттан бастап бiр жұмыс күнiн құрайды:
өтiнiш берiлген күнi (тiркеу кезiнде) сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiнгi күту уақыты – 30 минут;
өтiнiш берiлген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсету уақыты – 30 минуттан аспауы керек.
Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң соңғы нәтижесiн (бiлiм беру ұйымдарына оқуға қабылдау туралы бұйрық) алу мерзiмi – 3 айдан аспауы керек, себебi оқуға қабылдау туралы бұйрық барлық бiлiм алушылар үшiн ортақ болып табылады. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің соңғы нәтижесін (білім беру ұйымдарына оқытуға қабылдау туралы бұйрық) алу мерзімі – 3 айдан аспауы керек, себебі оқуға қабылдау туралы бұйрық барлық білім алушылар үшін ортақ болып табылады.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсынады.
Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық құжатты тапсырған кезде алушыға қолхат беріледі, өтінішті қабылдау нөмірі және уақыты, құжаттардың саны мен атауы, құжаттарды қабылдаушы жауапты тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты көрсетіледі.

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется учреждениями образования Щербактинского района (далее – уполномоченный орган), пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
5. Формой завершения государственной услуги являются общий приказ организации образования о зачислении в организацию образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан в возрасте 7-18 лет (далее – получатель).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов составляет 1 рабочий день:
максимальное время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения (при регистрации), – не более 30 минут;
максимальное время обслуживания получателя, оказываемой на месте в день обращения,- не более 30 минут.
Срок получения конечного результата оказываемой государственной услуги (приказ о зачислении в организацию образования) – не более 3 месяцев, так как приказ о зачислении является общим для всех обучающихся.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
2. Порядок оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги получатель предоставляет документы, определенные в пункте 11 стандарта.
После сдачи всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается расписка о приеме необходимых документов с указанием номера и даты приема заявления, количества и названия приложенных документов, фамилии, имени, отчества ответственного лица, принявшего документы.

10. Уәкілетті орган, стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуы мүмкін.
11. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талаптар: мемлекеттік қызметті пайдаланушы құжаттарының қорғалуы және ақпараттың құпия сақталуын қамтамасыз ету.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне қатысатын құрылымдық-қызметтік бірліктер (бұдан әрі – бірліктер):
Уәкілетті органға жүгінген кезде:
1) уәкілетті органның маманы;
2) уәкілетті органның бастығы.
13. Бірліктер іс-әрекетінің реті осы регламеттің 2-қосымшасында келтірілген.
14. Іс-әрекетінің және бірліктің логикалық реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламеттің 3-қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген тәртіпте жауапқа тартылады.
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім берудің жалпы білім беретін
бағдарламалары бойынша оқыту үшін
ведомстволық бағыныстылығына қарамастан
білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
Шарбақты ауданындағы орта білім беру мекемелерінің тізімі
N р/с Орта білім беру мекемелерінің атауы Заңды мекенжайы Телефон Сайт атауы
1
"Шарбақты ауданының Александровка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Александровка ауылы 50 лет Октября көшесі

10. Уполномоченным органом  в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренным в пункте 16 стандарта.
11. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов получателя.
12. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в уполномоченный орган:
1) специалист уполномоченного органа;
2) руководитель уполномоченного органа.
13. Последовательность действий единиц приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведены в приложении 3 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации образования независимо
от ведомственной подчиненности для
обучения по общеобразовательным
программам начального, основного
среднего, общего среднего образования"
Перечень организаций среднего образования Щербактинского района
N п/п Наименование организаций среднего образования Юридический адрес Телефон Адрес сайта
1
Государственное учреждение "Александровская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Александровка улица 50 Октября

8(7182)
78-71-54
2
"Шарбақты ауданының Алексеевка жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Алексеевка ауылы
8(71836) 27-3-39
http://she-alekseevka.uko
3
"Шарбақты ауданының Арбиген жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Арбиген ауылы
8(71836)
33-2-69
4
"Шарбақты ауданының Галкин жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Галкин ауылы
8(71836)
33-3-35
5
"Шарбақты ауданының Есілбай жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Есілбай ауылы
8(71836)
4-08-06
6
"Шарбақты ауданының Жаңа-ауыл жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Жаңа-ауыл ауылы
8(71836)
4-05-24
7
"Шарбақты ауданының Красиловка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Красиловка ауылы
8(71836)
28-1-46
8
"Шарбақты ауданының Малиновка жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Малиновка ауылы
8(71836)
4-02-54
http://malinovka.ucoz.kz/admin/
9
"Шарбақты ауданының Орловка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Орловка ауылы Школьная көшесі 1
8(71836)
29-7-34
10
"Шарбақты ауданының Сосновка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Сосновка ауылы Зои Космодемьян көшесі 1
8(71836)
28-3-33
Sksosnovka.fo.kz
11
"Шарбақты ауданының Хмельницкий жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Хмельницкий ауылы
8(71836)
26-3-92
Khmelnickiy.ucoz.kz
12
"Шарбақты ауданының Шегірен орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шегірен ауылы
8(71836)
28-7-92
http://sherboo-chigir.taba.ru
13
"Шарбақты ауданының Шалдай жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шалдай ауылы
8(71836)
2-13-58
14
"Шарбақты ауданының Абай Құнанбаев атындағы орта жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шарбақты ауылы В.Е.Чайко көшесі, 39
8(71836)
2-26-52
abaya.ucoz.kz
15
"Шарбақты ауданының гимназиялық сыныптары бар жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шарбақты ауылы Советтер көшесі, 46
8(71836)
2-16-30
sherbscooll.ucoz.kz
16
"Шарбақты ауданының N 3 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шарбақты ауылы Южный көшесі, 71
8(71836)
2-14-83
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім берудің жалпы білім беретін
бағдарламалары бойынша оқыту үшін
ведомстволық бағыныстылығына қарамастан
білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Құрылымдық-қызметтік бірліктер іс-әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
N п/п
іс-әрекеттің N (жұмыстың барысы, ағымы)
1
2
3
1
Бірліктің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның маманы
2
іс-әрекеттің (үрдістің, операция рәсімдерінің) аталуы және олардың сипаттамасы
Алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдайды, білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрықты не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды
Келіп түскен құжаттарды қарайды, білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрыққа не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрықты немесе ұсынылған қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
3
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Тиісті құжаттарды қабылдап алғаны туралы қолхат
Бұйрықты немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты қол қоюға жіберу
қабылдау туралы бұйрық немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
4
Орындалу мерзімі
30 минуттан артық емес
30 минуттан артық емес
1 жұмыс күн
Соңғы нәтижесі (білім беру ұйымдарына оқуға қабылдау туралы бұйрық) алу мерзімі – 3 айдан аспауы керек, себебі оқуға қабылдау туралы бұйрық барлық білім алушылар үшін ортақ болып табылады
5
Келесі іс-әрекеттің N
2
3
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім берудің жалпы білім беретін
бағдарламалары бойынша оқыту үшін
ведомстволық бағыныстылығына қарамастан
білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3 қосымша
Іс-әрекеттер мен бірліктердің логикалық
бірізділігімен өзара байланыс сызбасы
Шарбақты аудандық әкімдігінің
2013 жылғы 21 қаңтардағы
N 45/1 қаулысымен
бекітілген
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламенті

8(7182)
78-71-54
2
Государственное учреждение "Алексеевская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Алексеевка
8(71836)27-3-39
http://she-alekseevka.uko
3
Государственное учреждение "Арбигенская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Арбигень
8(71836)33-2-69
4
Государственное учреждение "Галкинская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Галкино
8(71836)33-3-35
5
Государственное учреждение "Есильбайская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Есильбай
8(71836)4-08-06
6
Государственное учреждение "Жана-аульская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Жана-Аул
8(71836)4-05-24
7
Государственное учреждение "Красиловская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Красиловка
8(71836)28-1-46
8
Государственное учреждение "Малиновская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Малиновка
8(71836)4-02-54
http://malinovka.ucoz.kz/admin/
9
Государственное учреждение "Орловская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Орловка улица Школьная, 1
8(71836)29-7-34
10
Государственное учреждение "Сосновская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Сосновка улица Зои Космодемьянской, 1
8(71836)28-3-33
sksosnovka. fo.kz
11
Государственное учреждение "Хмельницкая средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Хмельницкое
8(71836)26-3-92
khmelnickiy. ucoz.kz
12
Государственное учреждение "Чигириновская средняя школа Щербактинского района"
село Чигириновка
8(71842)28-7-92
http://sherboo-chigir.taba.ru
13
Государственное учреждение "Шалдайская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Шалдай
8(71836)2-13-58
14
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Абая Кунанбаева Щербактинского района"
село Шарбакты улица Чайко В.Е., 39
8(71836)2-26-52
abaya.ucoz.kz
15
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа с гимназическими классами Щербактинского района"
село Шарбакты улица Советова, 46
8(71836)2-16-30
sherbscooIl.ucoz.kz
16
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа N 3 Щербактинского района"
село Шарбакты улица Южная, 71
8(71836)2-14-83
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации образования независимо
от ведомственной подчиненности для
обучения по общеобразовательным
программам начального, основного
среднего, общего среднего образования"
Описание последовательности действий
структурно-функциональных единиц
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
1
Наименование единицы
Специалист уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов, выдача расписки о приеме соответствующих документов, готовит приказ о зачислении либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписывает приказ о зачислении либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдача приказа о зачислении либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме соответствующих документов
Приказ либо мотивированный  ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Приказ о зачислении либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Сроки исполнения
Не более 30 минут
Не более 30 минут
1 рабочий день
конечного результат (приказ о зачислении в организацию образования) - не более 3 месяцев, так как приказ о зачислении является общим для всех обучающихся
5
Номер следующего действия
2
3
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации образования независимо
от ведомственной подчиненности для
обучения по общеобразовательным
программам начального, основного
среднего, общего среднего образования"
Схема взаимосвязи логической
последовательности действий и единиц
Утверждено
постановлением акимата
Щербактинского района
от 21 января 2013 год N 45/1
Регламент государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования"

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" N 1119 Қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет осы регламенттінің 1-қосымшасында көрсетілген мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарында (бұдан әрі - мектепке дейінгі ұйымдар) көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет қөрсетуді аяқтау нысаны мектепке дейінгі ұйымдары мен заңды өкілдер арасында жасалатын шарты немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауабы болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет мектепке дейінгі жастағы балалардың заңды өкілдеріне (бұдан әрі - алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет мектепке дейінгі ұйымдарға өтініш жасаған жағдайда мектепке дейінгі ұйымдар басшысы белгілеген заңды өкілдерді қабылдау кестесіне сәйкес екі жұмыс күні ішінде көрсетіледі.
Мемлекетті қызметті көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында айқындалған құжаттарды мектепке дейінгі ұйымдарға тапсыру және басшылардан қажетті кеңес алу сәтінен бастап – кемінде 30 минут уақытты құрайды;
2) мемлекеттік қызметті алушының өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан артық емес;
3) өтініш берген күні сол жерде алушыға көрсетілетін мемлекеттік қызметтің рұқсат берілген ең көп уақыты – кемінде 30 минутты құрайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
9. Мемлекеттік қызметі алу үшін алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуден стандарттың 11 тармағына сәйкес талап етілген барлық құжаттар ұсынбаған жағдайда бас тартылады.
11. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылған талаптар: алушының құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуы мен құпиялығын қамтамасыз ету.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер):
1) мектепке дейінгі ұйымның маманы;

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется на основании Постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется государственными казенными предприятиями (далее - дошкольные организации) указанными в  приложении 1 к настоящему регламенту.
5. Формой завершения государственной услуги являются договор, заключаемый между дошкольной организацией и законными представителями либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Государственная услуга оказывается законным представителям детей дошкольного возраста (далее – получатель).
7. Государственная услуга при обращении в дошкольные организации предоставляется в течении двух рабочих дней, в соответствии с установленным графиком приема законных представителей, утвержденного руководителем дошкольной организации.
Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) сдачи получателем документов в дошкольные организации, определенных в пункте 11 стандарта и получения необходимой консультации со стороны руководителя составляют - не менее 30 минут;
2) максимально допустимое время ожидания получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, составляет - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя, оказываемой на месте в день обращения, составляет - не менее 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Порядок оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги предоставляет необходимые документы, определенные в пункте 11 стандарта.
10. В предоставлении государственной услуги отказывается в случае, если не представлены все документы, требуемые в соответствии с пунктом 11 стандарта.
11. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов получателя.
12. В процессе оказания государственной услуги при непосредственном обращении получателя в дошкольные организации задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
1) специалист дошкольной организации;

2) мектепке дейінгі ұйымның басшысы.
13. Әр бірлік әкімшілік іс-әрекеттің (рәсімі) реті, мәтіндік кестелік сипаты, әкімшілік әрекетті (рәсімін) орындаудың мерзімі осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес келтірілген.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік әрекеттер мен логикалық бірізділігін көрсететін сызба осы регламеттің 3-қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлға Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген тәртіпте жауапқа тартылады.
"Мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Шарбақты ауданының мектепке дейінгі ұйымдарының тізбесі
N Мектепке дейінгі ұйымның атауы Мектепке дейінгі ұйымның мекен-жайы
1.
Шарбақты ауданы оқу бөлімінің "Балапан" бала-бақшасы" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Александровка селосы, 50 жыл Октября көшесі, 1 телефон/факс 8(7182) 787152
2.
Шарбақты ауданы оқу бөлімінің "Айголек" бала-бақшасы" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шарбақты селосы, Победа көшесі, 80 телефон/факс 8(71836) 21519
3.
Шарбақты ауданы оқу бөлімінің "Ақбота" бала-бақшасы" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Орловка селосы, 1 мамыр көшесі, 4/1 телефон/факс 8(71836) 28910
4
Шарбақты ауданы оқу бөлімінің "Балбөбек" бала-бақшасы" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Алексеевка селосы, Молодежная көшесі, 23 телефон/факс 8(71836) 40475
5
Шарбақты ауданы оқу бөлімінің "Бүлдіршін" бала-бақшасы" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шалдай селосы, 1 мамыр көшесі, 4/1 телефон/факс 8(7182) 787757
"Мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Функционалдық-құрылымдық бірліктердің әрекетін сипаттау
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жұмыстың ағымы, барысы)
N
Істің N (жұмыстың ағымы, барысы)
1
2
3
1
Бірліктің атауы
Мектепке дейінгі ұйымның маманы
Мектепке дейінгі ұйымның бастығы
Мектепке дейінгі ұйымның маманы
2
Іс-шараның аталуы (үдеріс, операция процедурасы) және оның сипатамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау. Шартты не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Келіп түскен құжаттарды қарастырады, шартқа немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Шартты немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
3
Аяқтау түрі (мәлімет, құжаттар, ұйымдастырушылық-басқарушылық шешімдер)
Тиісті құжаттарды қабылдап алғаны туралы қолхат
Шарт немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Шарт немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
4
Мерзімі:

2) руководитель дошкольной организации.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) единиц с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц, приведена в приложении 3 к регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность в порядке, установленном действующими законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования"
Перечень государственных казенных
предприятий Щербактинского района
N п\п Наименование дошкольной организации Адрес дошкольной организации
1
Государственное казенное предприятие Ясли-сад "Балапан" отдела образования Щербактинского района
село Александровка, улица 50 лет Октября, 1 телефон/факс 8(7182) 787152
2
Государственное казенное предприятие Ясли-сад "Айголек" отдела образования Щербактинского района
село Шарбакты, улица Победа, 80 телефон/факс 8(71836) 21519
3
Государственное казенное предприятие Ясли-сад "Акбота" отдела образования Щербактинского района
село Орловка, улица 1 мая, 4/1 телефон/факс 8(71836) 28910
4
Государственное казенное предприятие Ясли-сад "Балбөбек" отдела образования Щербактинского района
село Алексеевка, улица Молодежная, 23 телефон/факс 8(71836) 40475
5
Государственное казенное предприятие Ясли-сад "Бүлдіршін" отдела образования Щербактинского района
село Шалдай, улица 1 мая, 4/1 телефон/факс 8(7182) 787757
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования"
Описание последовательности действий
структурно-функциональных единиц
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
1
Наименование единиц
Специалист дошкольной организации
Руководитель дошкольной организации
Специалист дошкольной организации
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием предоставленных получателем документов. Подготовка договора либо  мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассматривает поступившие документы, подписывает договор либо мотивированный ответ об отказе  в предоставлении услуги
Выдача договора либо мотивированного ответа об отказе  в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме соответствующих документов
Договор  либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Договор либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Сроки исполнения

1) мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында айқындалған құжаттарды мектепке дейінгі ұйымдарға тапсыру және басшылардан қажетті кеңес алу сәтінен бастап – кемінде 30 минут уақытты құрайды;
2) мемлекеттік қызметті алушының өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан артық емес;
3) өтініш берген күні сол жерде алушыға көрсетілетін мемлекеттік қызметтің рұқсат берілген ең көп уақыты – кемінде 30 минутты құрайды.
5
Келесі істердің N
2
3
"Мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Әрекеттер мен бірліктердің логикалық
бірізділігінің өзара байланысының сызбасы
Шарбақты аудандық әкімдігінің
2013 жылғы 21 қаңтардағы
N 45/1 қаулысымен
бекітілген
"Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім
беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы "Балаларға білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 наурыздағы "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" N 1119 Қаулысы негізінде іске асырылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет:
1) "Радуга" мектептен тыс орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнымен, аптасына бес күн бойы, демалыс күндері мен мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30–ға дейін Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, Чайко көшесі, 47 мекенжайы бойынша орналасқан, "Шарбақты ауданы әкімдігінің, Шарбақты ауданының оқу бөлімімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі, телефондары: 8 (71836) 21039, электрондық мекенжайы: sherbаkti.raduga@mail.ru;
2) "Шарбақты ауданы әкімдігінің, Шарбақты ауданының оқу бөлімінің балалар музыка мектебі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнымен (бұдан әрі – уәкілетті орган), аптасына 5 күн бойы, демалыс күндері мен мереке күндерін қоспағанда, 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 08.30-дан бастап 18.30–ға дейін көрсетіледі, Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, Чайко көшесі, 45 үй мекенжайы бойынша орналасқан, телефондары: 8(71836)21480, электрондық мекенжайы: sherbmuzsholal@mail.ru.
Қабылдау алдын-ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібінде жүзеге асырылады.

1) с момента сдачи получателем документов в дошкольные организации, определенных в пункте 11 стандарта и получения необходимой консультации со стороны руководителя составляют - не менее 30 минут;
2) максимально допустимое время ожидания получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, составляет - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя, оказываемой на месте в день обращения, составляет - не менее 30 минут.
5
Номер следующего действия
2
3
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования"
Схема взаимосвязи логической
последовательности действий и единиц
Утверждено
постановлением акимата
Щербактинского района
от 21 января 2013 год N 45/1
Регламент государственной услуги "Прием документов и
зачисление в организации дополнительного образования для
детей по предоставлению им дополнительного образования"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется на основании Постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) Государственным казенным коммунальным предприятием: "Центр внешкольной работы "Радуга" отдела образования Щербактинского района, акимата Щербактинского района" (далее – уполномоченный орган), расположенное по адресу: Павлодарская область, Щербактинский район, село Шарбакты улица Чайко, дом 47, телефон: 8(71836)21039, пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов, адрес электронной почты sherbаkti.raduga@mail.ru;
2) Государственным казенным коммунальным предприятием: "Детская музыкальная школа отдела образования Щербактинского района, акимата Щербактинского района" (далее – уполномоченный орган), расположенное по адресу: Павлодарская область, Щербактинский район, село Шарбакты улица Чайко, дом 45, телефон: 8(71836)21480, пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 8.30 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед с 12.00 часов до 14.00 часов, адрес электронной почты: sherbmuzsholal@mail.ru.
Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі қосымша білім беру ұйымына баланың заңды өкілі мен балаларға қосымша білім беру ұйымдарының арасында жасалған шарт негізінде қабылданғаны туралы бұйрық немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет 3 жастан 18 жасқа дейінгі жеке тұлғаларға (бұдан әрі – алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішті қарастыру 3 жұмыс күнін құрайды (балалардың музыкалық, көркемөнер, шығармашылық және спорт мектептері үшін 15 жұмыс күні);
2) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызметті алу үшін күту (тіркелу кезінде) уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес;
3) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызмет көрсету уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
8. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы стандарттың 11 тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсырады.
Барлық тиісті құжаттарды тапсырғаннан кейін, алушыға қызмет алған күні көрсетілген, қолхатты беруші жауапты тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты, өтініштің нөмірі және қабылдау күні көрсетілген қажетті құжаттарды алғандығы туралы қолхат беріледі.
9. Уәкілетті орган стандарттың 11 тармағында көрсетілген алушымен құжаттың толық пакеті ұсынылмаған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуы мүмкін.
10. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талаптар: тұтынушының құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуы мен құпиялығын қамтамасыз ету.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-қызметтік бірліктер (бұдан әрі - бірліктер):
1) уәкілетті органның маманы;
2) уәкілетті органның басшысы.
12. Бірліктер іс-әрекетінің реті осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
13. Іс-әрекеттің және бірліктің логикалық реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламеттің 2-қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
14. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген тәртіпте жауапқа тартылады.
"Балаларға қосымша білім беру бойынша
қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар
қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктерінің
іс-әрекетінің бірізділігінің сипаты
N п/п іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N 1 2 3
1
Бірліктің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
2
іс-әрекеттің (үрдістің, операцияның рәсімі) аталуы және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдайды, білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрықты не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды
Келіп түскен құжаттарды қарайды, білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрыққа не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Қосымша білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрықты немесе ұсынылған қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
3
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Тиісті құжаттарды қабылдап алғаны туралы қолхат
Қосымша білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Қосымша білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
4
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
30 минуттан аспайды

5. Результатом оказываемой государственной услуги является приказ о зачислении, изданный на основании договора, заключенного между законными представителями детей и организацией дополнительного образования детей либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам в возрасте от 3 до 18 лет (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
с момента обращения для получения государственной услуги составляют 3 рабочих дня (15 дней для детских музыкальных, художественных школ, школ искусств и спортивных школ);
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации) – не более 30 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя, оказываемой на месте в день обращения заявителя - не более 30 минут.
2. Порядок оказания государственной услуги
8. Для получения государственной услуги получатель предоставляет документы, определенные в пункте 11 стандарта.
После сдачи всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается расписка о приеме необходимых документов с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества ответственного лица, выдавшего расписку с указанием даты получения услуги.
9. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит представление получателем неполного пакета документов, указанных в пункте 11 стандарта с письменным обоснованием причин отказа.
10. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов получателя государственной услуги.
11. В процессе оказания государственной услуги при непосредственном обращении получателя в уполномоченный орган задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
1) специалист уполномоченного органа;
2) руководитель уполномоченного органа.
12. Последовательность действий единиц приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации дополнительного
образования для детей по предоставлению
им дополнительного образования"
Описание последовательности действий
структурно–функциональных единиц
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
1
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием предоставленных получателем документов. Подготовка приказа о зачислении либо  мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассматривает поступившие документы, подписывает приказ о зачислении либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдача приказа о зачислении либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме соответствующих документов
Приказ о зачислении либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Приказ о зачислении либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Сроки исполнения
Не более 30 минут
Не более 30 минут

Мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішті қарастыру 3 жұмыс күні құрайды (балалардың музыкалық, көркемөнер, шығармашылық және спорт мектептері үшін 15 жұмыс күні)
5
Келесі іс-әрекеттің N
2
3
"Балаларға қосымша білім беру бойынша
қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар
қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Іс-әрекеттер мен бірліктердің логикалық
бірізіділігімен өзара байланыс сызбасы
Шарбақты аудандық әкімдігінің
2013 жылғы 21 қаңтардағы
N 45/1 қаулысымен
бекітілген
"Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен
тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы "Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттарды қабылдау".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" N 1119 Қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, Советов көшесі, 53 мекенжайы бойынша орналасқан, факс: 8(71836) 21701 "Шарбақты ауданының оқу бөлімі" мемлекеттік мекемесімен және осы регламентінің 1-қосымшасында көрсетілген мемлекеттік мекемелерімен көрсетіледі (бұдан әрі – уәкілетті орган).
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі жалпы білім беретін мектепте тегін тамақпен қамтамасыз етілгені туралы анықтаманы қағаз түрінде бере отырып, жалпы білім беретін мектептерде оқушылар мен тәрбиеленушілердің жеке санаттарына тегін тамақ беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік мекемелердегі білім алушылар мен тәрбиеленушілерге (бұдан әрі - алушы) көрсетіледі:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға құқығы бар отбасындағы балаларға;
2) жан басына шаққандағы орташа табысы ең төменгі өмір сүру деңгейінен төмен, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алмайтын отбасындағы балаларға;
3) отбасыларда тұратын жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға;
4) төтенше жағдайлардың нәтижесінде шұғыл көмекті қажет ететін отбасындағы шыққан балаларға;
5) білім беру ұйымдарын басқарудың алқалық органдары айқындайтын өзге де санаттағы балаларға көрсетіледі.

С момента обращения для получения государственной услуги составляют 3 рабочих дня (15 дней для детских музыкальных, художественных школ, школ искусств и спортивных школ)
5
Номер следующего действия
2
3
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации дополнительного
образования для детей по предоставлению
им дополнительного образования"
Схема взаимосвязи логической
последовательности действий и единиц
Утверждено
постановлением акимата
Щербактинского района
от 21 января 2013 год N 45/1
Регламент государственной услуги "Прием документов для
предоставления бесплатного питания отдельным категориям
обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется на основании Постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением "Отдел образования Щербактинского района по адресу: Павлодарская область Щербактинский район село Шарбакты, улица Советов, 53 телефон, факс: 8(71836)21701 и государственными учреждениями образования, указанными в приложении 1 к настоящему регламенту (далее – уполномоченный орган).
5. Результатом оказания государственной услуги является  предоставление бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах с выдачей справки о предоставлении бесплатного питания в общеобразовательной школе либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга оказывается обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования (далее – получатель):
1) детям из семей, имеющих право на получение государственной адресной социальной помощи;
2) детям из семей, не получающих государственную адресную социальную помощь, в которых среднедушевой доход ниже величины прожиточного минимума;
3) детям-сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, проживающим в семьях;
4) детям из семей, требующих экстренной помощи в результате чрезвычайных ситуаций;
5) иным категориям обучающихся и воспитанников, определяемым коллегиальным органом управления организации образования.

7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берген сәттен бастап бес жұмыс күнін құрайды.
Өтініш берілген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін күту уақыты (тіркелу кезінде) – 30 минуттан аспайды.
Өтініш берілген күні сол жерде көрсетілетін алушыға қызмет көрсету уақыты – 30 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет оқу жылында:
Жұмыс күндері демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiн түскi үзiлiспен белгiленген жұмыс кестесiне сәйкес сағат 09.00-ден 18.30-ге дейiн көрсетіледі.
Алдын-ала жазылу және қызметті жеделдетіп рәсімдеу қарастырылмаған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
10. Мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсынуы қажет.
Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық құжатты тапсырған кезде алушыға қолхат беріледі, өтінішті қабылдау нөмірі және уақыты, құжаттардың саны мен атауы, құжаттарды қабылдаушы жауапты тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты көрсетіледі.
11. Стандарттың 16-тармағында көрсетілген негіздеріне уәкілетті органмен мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуы мүмкін.
12. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талаптар: мемлекеттік қызметті пайдаланушы құжаттарының қорғалуы және ақпараттың құпия сақталуын қамтамасыз етіледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне қатысатын құрылымдық-қызметтік бірліктер (бұдан әрі – бірліктер):
1) уәкілетті органның маманы;
2) уәкілетті органның бастығы;
3) селолық округ әкімдігінің учаскелік комиссиясы.
14. Әр бірліктер әкімшілік  іс-әрекеттің (рәсімнің) реті, мәтіндік кестелік сипаттамасы, әр әкімшілік әрекетті (рәсімін) орындаудың мерзімі осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес келтірілген.
15. Іс-әрекетінің және бірліктің логикалық реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
16. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген тәртіпте жауапқа тартылады.
"Жалпы білім беретін мектептерде білім
алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген
санаттарына тегін тамақтандыруды
ұсыну үшін құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
Шарбақты ауданы орта білім беру ұйымдарының тізбесі
N р/р Орта оқу орындарының атауы Заңды мекенжайы Телефон Сайттың мекен-жайы
1
"Шарбақты ауданының Александровка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекеме
Александровка ауылы 50 Октябрь көшесі

7. Сроки оказания государственной услуги с момента обращения для получения государственной услуги составляют 5 рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации) – не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя, оказываемой на месте в день обращения заявителя - не более 30 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
9. Государственная услуга предоставляется в течение учебного года:
в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней.
Предварительная запись и ускоренное оформление услуги не предусмотрены.
2. Порядок оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель предоставляет документы, определенные в пункте 11 стандарта.
После сдачи всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается расписка в получении необходимых документов, с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества ответственного работника общеобразовательной школы, выдавшего расписку с указанием даты получения услуги.
11. Уполномоченным органом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренным в пункте 16 стандарта.
12. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов получателя государственной услуги.
13. В процессе оказания государственной услуги при непосредственном обращении получателя в уполномоченный орган задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
1) специалист уполномоченного органа;
2) руководитель уполномоченного органа;
3) участковая комиссия акимата сельского округа.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) единиц с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к регламенту.
15. Схема, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц, приведена в приложении 3 к регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным
категориям обучающихся и воспитанников
в общеобразовательных школах"
Перечень организаций среднего образования Щербактинского района
N п/п Наименование организаций среднего образования Юридический адрес Телефон Адрес сайта
1
Государственное учреждение "Александровская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Александровка улица 50 Октября

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет көрсетудің атауы "Аз қамтамасыз етілген отбасындағы балаларға қала сыртында және мектеп жанындағы лагерьлерде демалу үшін құжаттарды қабылдау".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" N 1119 Қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет көрсету Шарбақты ауданының орта білім беру ұйымдарымен (бұдан әрі - білім беру ұйымдары) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес тізім бойынша ұсынылады.
5. Мемлекеттік қызметті аяқтау нәтижесі аз қамтамасыз етілген отбасындағы балаларға қала сыртында және мектеп жанындағы лагерьлерде демалу үшін жолдама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет білім беру ұйымдарындағы күн көрісі төмен отбасылардан шыққан білім алушылар мен тәрбиеленушілерге (бұдан әрі – алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі мемлекеттік қызметті алуға өтініш берген сәттен бастап 10 күнтізбелік күнін құрайды.
Мемлекеттік қызметті алушының өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін, күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты - 30 минуттан артық емес.
Өтініш берген күні сол жерде мемлекеттік қызметті алушыға көрсетілетін мемлекеттік қызметтің рұқсат берілген ең көп уақыты - 30 минуттан аспауы керек.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет оқу жылы бойы демалыс және мереке күндерін қоспағанда, бекітілген жұмыс кестесіне сәйкес жұмыс күндері сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 09.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
Алдын-ала жазылу және қызметті жедел рәсімдеу қарастырылмаған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды жалпы білім беру ұйымдарына тапсыру тиіс.
11. Мемлекеттік қызмет алу үшін қажетті құжаттар тізімі және өтініш үлгісі жалпы білім беру ұйымдарының фойесінде орналастырылады, сондай-ақ осы қызметті көрсету білім беру ұйымының маманында да болады.
12. Осы қызметті көрсету үшін стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттар білім беру ұйымы маманының кабинетіне тапсырылады.

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается в соответствии с Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется организациями среднего образования Щербактинского района (далее – организации образования) по перечню согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
5. Результатом завершения государственной услуги являются выдача направления в загородные и пришкольные лагеря либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга оказывается обучающимся и воспитанникам организации образования из малообеспеченных семей (далее – получатель).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента:
обращения для получения государственной услуги составляют десять календарных дней со дня подачи заявления;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации) - не более 30 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно за счет местного бюджета.
9. Государственная услуга предоставляется в течение календарного года, в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней.
Государственная услуга предоставляется в течение календарного года в соответствии с установленным графиком работы уполномоченного органа и организации образования без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2. Порядок оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получателю необходимо представить в организации образования документы, указанные в пункте 11 стандарта.
11. Образец заявления и перечень необходимых документов для получения государственной услуги размещается в фойе организации образования, также находятся у ответственного лица организации образования.
12. Документы, указанные в пункте 11 стандарта сдаются ответственному организации образования.

13. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық құжаттарды тапсырған кезде, мемлекеттік қызмет алушыға қызмет алған күні көрсетілген және білім беру ұйымы маманның тегі, аты, әкесінің аты, өтініштің нөмірі мен қабылдау күні көрсетілген қажетті құжаттарды алғандығы туралы қолхат беріледі.
14. Мемлекеттік қызмет алушы немесе оның өкілі жеке өтініш түсірген кезде (ресми расталған құжатқа сәйкес болған кезде) іске асырылады.
15. Стандарттың 11 тармағында көрсетілген мемлекеттік қызмет алушымен ұсынылған құжаттар пакетінің толық болмауы мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға негіз болады.
16. Білім беру ұйымына жүгінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-қызметтік бірліктер (бұдан әрі – бірліктер):
1) білім беру ұйымының маманы;
2) білім беру ұйымының басшысы.
17. Бірлік іс-әрекетінің реті осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
18. Әрекеттің және бірліктердің логикалық бірізділігі арасындағы өзара байланысын көрсететін сызба осы регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
19. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген тәртіпте жауапқа тартылады.
"Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
Шарбақты ауданы орта білім беру ұйымдарының тізімі
N р/с Орта білім беру мекемелерінің атауы Заңды мекен-жайы Телефон Сайттың мекен-жайы
1
"Шарбақты ауданының Александровка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Александровка ауылы 50 Октября көшесі

13. При сдаче всех документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка в получении необходимых документов с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества специалиста организации образования, выдавшего расписку с указанием даты получения услуги.
14. Государственная услуга осуществляется при личном обращении получателя государственной услуги или его представителя (при наличии официально заверенного соответствующего документа).
15. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит представление получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 11 стандарта.
16. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в организацию образования:
1) специалист организации образования;
2) руководитель организации образования.
17. Последовательность действий единиц приведена в приложении 2 к регламенту.
18. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 3 к регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
19. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность в порядке, установленном действующими законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных
семей в загородных и
пришкольных лагерях"
Перечень организаций образования Щербактинского района
N п/п Наименование организаций среднего образования Юридический адрес Телефон Адрес сайта
1
Государственное учреждение "Александровская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Александровка улица 50 Октября

8(7182)
78-71-54
2
"Шарбақты ауданының Алексеевка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Алексеевка ауылы
8(71836)
27-3-39
http://she-alekseevka.uko
3
"Шарбақты ауданының Арбиген жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Арбиген ауылы
8(71836)
33-2-69
4
"Шарбақты ауданының Галкино жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Галкино ауылы
8(71836)
33-3-35
5
"Шарбақты ауданының Есілбай жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Есілбай ауылы
8(71836)
4-08-06
6
"Шарбақты ауданының Жаңа-ауыл жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Жаңа-ауыл ауылы
8(71836)
4-05-24
7
"Шарбақты ауданының Красиловка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Красиловка ауылы
8(71836)
28-1-46
8
"Шарбақты ауданының Малиновка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Малиновка ауылы
8(71836)
4-02-54
http://malinovka.ucoz.kz/admin/
9
"Шарбақты ауданының Орловка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Орловка ауылы Школьная көшесі, 1
8(71836)
29-7-34
10
"Шарбақты ауданының Сосновка жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Сосновка ауылы, Зоя Космодемьянская көшесі, 1
8(71836)
28-3-33
sksosnovka. fo.kz
11
"Шарбақты ауданының Хмельницкий жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Хмельницкий ауылы
8(71836)
26-3-92
khmelnickiy. ucoz.kz
12
"Шарбақты ауданының Шегірен орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шегірен ауылы
8(71842)
28-7-92
http://sherboo-chigir.taba.ru
13
"Шарбақты ауданының Шалдай жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шалдай ауылы
8(71836)
2-13-58
14
"Шарбақты ауданының Абай Құнанбаев атындағы жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шарбақты ауылы Чайко В.Е көшесі, 39
8(71836)
2-26-52
abaya.ucoz.kz
15
"Шарбақты ауданының гимназия сыныптары бар жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шарбақты ауылы, Советтер көшесі, 46
8(71836)
2-16-30
sherbscooIl.ucoz.kz
16
"Шарбақты ауданының N 3 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шарбақты ауылы, Южная көшесі, 71
8(71836)
2-14-83
"Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Құрылымдық-қызметтік бірлік іс-әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
1
Іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
2
Бірліктің атауы
Білім беру ұйымының маманы
Білім беру ұйымының басшысы
Білім беру ұйымының маманы
3
іс-әрекеттің (үрдістің, операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау, жолдаманы немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Келіп түскен құжаттарды қарастыру, жолдамаға немесе ұсынылған қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Алушыға жолдаманы немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру
4
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Жолдама немесе  мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
қол қою
Жолдама немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан артық емес
8 жұмыс күні
30 минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
"Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3 қосымша
Іс-әрекет пен бірлік ретінің өзара логикалық байланыс кестесі
Шарбақты аудандық әкімдігінің
2013 жылғы 21 қаңтардағы
N 45/1 қаулысымен
бекітілген
"Шалғайдағы ауылдық елдi мекендерде тұратын балаларды жалпы
бiлiм беру ұйымдарына және үйлерiне керi тегiн тасымалдауды
ұсыну үшiн құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті

8(7182)
78-71-54
2
Государственное учреждение "Алексеевская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Алексеевка
8(71836)
27-3-39
http://she-alekseevka.uko
3
Государственное учреждение "Арбигенская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Арбигень
8(71836)33-2-69
4
Государственное учреждение "Галкинская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Галкино
8(71836)33-3-35
5
Государственное учреждение "Есильбайская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Есильбай
8(71836) 4-08-06
6
Государственное учреждение "Жана-аульская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Жана-Аул
8(71836)4-05-24
7
Государственное учреждение "Красиловская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Красиловка
8(71836)28-1-46
8
Государственное учреждение "Малиновская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Малиновка
8(71836)4-02-54
http://malinovka.ucoz.kz/admin/
9
Государственное учреждение "Орловская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Орловка улица Школьная, 1
8(71836)29-7-34
10
Государственное учреждение "Сосновская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Сосновка улица Зои Космодемьянской, 1
8(71836)28-3-33
sksosnovka. fo.kz
11
Государственное учреждение "Хмельницкая средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Хмельницкое
8(71836)26-3-92
khmelnickiy. ucoz.kz
12
Государственное учреждение "Чигириновская средняя школа Щербактинского района"
село Чигириновка
8(71842)28-7-92
http://sherboo-chigir.taba.ru
13
Государственное учреждение "Шалдайская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
село Шалдай
8(71836)2-13-58
14
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Абая Кунанбаева Щербактинского района"
село Шарбакты улица Чайко В.Е., 39
8(71836)2-26-52
abaya.ucoz.kz
15
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа с гимназическими классами Щербактинского района"
село Шарбакты улица Советова, 46
8(71836)2-16-30
sherbscooIl.ucoz.kz
16
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа N 3 Щербактинского района"
село Шарбакты улица Южная, 71
8(71836)2-14-83
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных
семей в загородных и
пришкольных лагерях"
Описание последовательности действий
структурно-функциональных единиц
Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование единиц
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием предоставленных получателем документов, подготовка направления либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Рассмотрение поступивших документов, подписание направление либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача направления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Подпись
Направление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
8 календарных дней
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2
3
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных
семей в загородных и
пришкольных лагерях"
Схема взаимосвязи логической
последовательности действий и единиц
Утверждено
постановлением акимата
Щербактинского района
от 21 января 2013 год N 45/1
Регламент государственной услуги "Прием документов для
предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям, проживающим в
отдаленных сельских пунктах"

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы "Шалғайдағы ауылдық елдi мекендерде тұратын балаларды жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйлерiне керi тегiн тасымалдауды ұсыну үшiн құжаттар қабылдау".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" N 1119 Қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес, Шарбақты ауданы ауылдық округі әкімі аппаратымен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметті аяқтау нәтижесі жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйлерiне керi тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету бойынша қағаз түрінде анықтама беру немесе қызмет көрсетуді ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі - алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін жүгіну 5 жұмыс күнін құрайды;
2) өтiнiш берушi жүгiнген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты (тiркеу кезiнде) – 30 минуттан аспайды;
3) өтiнiш берушi жүгiнген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты уақыты 30 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет оқу жылы бойы көрсетіледі:
1) белгiленген жұмыс кестесiне сәйкес демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскi үзiлiспен, сағат 09.00-ден 18.30-ға дейiн;
2) қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетiп қызмет көрсетусiз кезек күту тәртiбiмен жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсынады.
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық құжатты тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға қажетті құжаттарды алғандығы туралы қолхат беріледі.
12. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның маманымен жүргізіледі.
13. Орталық алушы стандарттың 11-тармағында көрсетiлген құжаттар пакетiн толық ұсынбаған жағдайда құжаттарды қабылдаудан бас тартады.

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах".
2.Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается в соответствии с Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – стандарт).
4. Государственная услуга оказывается аппаратом акима сельского округа Щербактинского района (далее – уполномоченный орган), согласно  приложению 1 к настоящему регламенту.
5. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются выдача справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляют 5 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации) – не более 30 минут;
3) максимальное допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 30 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
9. Государственная услуга предоставляется в течение учебного года:
1) в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 09.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней;
2) прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2. Порядок оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель предоставляет документы, указанные в пункте 11 стандарта.
11. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается расписка в получении необходимых документов.
12. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется специалистом уполномоченного органа.
13. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит предоставление получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 11 стандарта.

14. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне қатысатын құрылымдық-қызметтік бірліктер (бұдан әрі – бірліктер):
1) уәкілетті органның маманы;
2) ауылдық округтың әкімі.
15. Әр бірлік әкімшілік іс-әрекеттің (рәсім) реті, мәтіндік кестелік сипаттамасы, әр әкімшілік іс-әрекетті (рәсімін) орындаудың мерзімі осы регламеттің 2-қосымшасына сәйкес келтірілген.
16. Іс-әрекетінің және бірліктің логикалық реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламеттің 3-қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
17. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген тәртіпте жауапқа тартылады.
"Шалғайдағы ауылдық елдi мекендерде
тұратын балаларды жалпы бiлiм беру
ұйымдарына және үйлерiне керi тегiн
тасымалдауды ұсыну үшiн құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
Шарбақты ауданының ауылдық округі әкім аппаратының тізімі
Р/с N Әкiмдiктiң толық атауы Елдi мекен атауы Байланыс телефоны Заңды мекенжайы Сайттың мекен-жайы

14. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
1) специалист уполномоченного органа;
2) аким сельского округа.
15. Последовательность действий единиц приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
16. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
17. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к
общеобразовательным организациям и
обратно домой детям, проживающим в
отдаленных сельских пунктах"
Перечень аппаратов акимов сельских
округов Щербактинского района
N п/п Полное наименование акимата Наименование населенного пункта Контактный телефон Юридический адрес Адрес сайта

1 2 3 4 5 6
1
"Шарбақты ауданы Шалдай ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Садықащы а. Ближний бозулань а. Первомай а. Шошқалы а. Сүгүр а.
8(718)
36 32242
141113 Шалдай а.
жоқ
2
"Шарбақты ауданы Галкин ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Ботабас а.
Құлат а.
8(718)
36 33223
141104 Галкин а.
жоқ
3
"Шарбақты ауданы Қарабидай ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Марьяновка а. Қарабидай а.
8(718)
36 22079
141108 Қарабидай а.
жоқ
4
"Шарбақты ауданы Жылыбұлақ ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Қосқұдық а. Жылыбұлақ а.
2-15-18
141100 Жылыбұлақ а.
жоқ
5
"Шарбақты ауданы Ильич ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Аникин а. Богодаров а.
8 (718)
36 21749
141103 Богодаров а.
жоқ
6
"Шарбақты ауданы Назаровка ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Каховка а. Назаров а.
8(718)
36 21310
141106 Назаров а.
жоқ
7
"Шарбақты ауданы Алексеевка ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Степное а. Николаев а.
8(718)
36 21537
141102 Алексеев а.
жоқ
8
"Шарбақты ауданы Сосновка ауылдық округi әкiмiнiң" ММ
Стретенка а. Софиевка а. Заборовка а.
8(718)
36 21687
141110 Сосновка а.
жоқ
9
"Шарбақты ауданы Татьяновка ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Татьяновка а.
8 (718)
36 21512
141111 Малиновка а.
жоқ
10
"Шарбақты ауданы Хмельницкое ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Алға а. Маралды а.
8(718)
36 26400
141112 Хмельницкое а.
жоқ
"Шалғайдағы ауылдық елдi мекендерде
тұратын балаларды жалпы бiлiм беру
ұйымдарына және үйлерiне керi тегiн
тасымалдауды ұсыну үшiн құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Құрылым-іс-әрекетінің бірлік сипаттамасы
1 Іс-әрекеттің N (жұмыстың барысы, ағымы) 1 2 3
2
Бірліктердің атауы
уәкілетті органның маманы
Ауылдық округтің әкімі
уәкілетті органның маманы
3
Іс-әрекеттің (үрдістің, операция процедураларының) аталуы және олардың сипаттамасы
алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау, анықтаманы немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Келіп түскен құжаттарды қарастыру, анықтамаға немесе ұсынылған қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Алушыға анықтама немесе мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқталу түрі (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Анықтама немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
қол қою
Анықтама немесе  мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан артық емес
3 жұмыс күні
30 минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің N
2
3
"Шалғайдағы ауылдық елдi мекендерде
тұратын балаларды жалпы бiлiм беру
ұйымдарына және үйлерiне керi тегiн
тасымалдауды ұсыну үшiн құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3 қосымша
Іс-әрекет пен бірлік ретінің өзара логикалық байланыс кестесі

1 2 3 4 5 6
1
ГУ "Акимат Шалдайского сельского округа Щербактинского района"
с. Садыкащи, с. Ближний Бузулань, с. Первомайка, с. Чушкалы, с. Сугур
8(71836) 32242
141113
с. Шалдай
нет
2
ГУ "Акимат Галкинского сельского округа Щербактинского района"
с. Ботабас,
с. Кулат
8(71836) 33223
141104 с. Галкино
нет
3
ГУ "Акимат Карабидайского сельского округа Щербактинского района"
с. Марьяновка,
с. Карабидай
8(71836) 22079
141108 с. Карабидай
нет
4
ГУ "Акимат Жылыбулакского сельского округа Щербактинского района"
с. Коскудук,
с. Жылыбулак
2-15-18
141100 с. Жылыбулак
нет
5
ГУ "Акимат Ильичевского сельского округа Щербактинского района"
с. Аникино,
с. Богодаровка
8(71836) 21749
141103 с. Богодаровка
нет
6
ГУ "Акимат Назаровского сельского округа Щербактинского района "
с. Каховка,
с. Назаровка
8(71836) 21310
141106 с. Назаровка
7
ГУ "Акимат Алексеевского сельского округа Щербактинского района "
с. Степное,
с. Николаевка
8(71836) 21537
141102 с. Алексеевка
нет
8
ГУ "Акимат Сосновского сельского округа Щербактинского района"
с. Стретенка, с. Софиевка,
с. Заборовка
8(71836) 21687
141110 с. Сосновка
нет
9
ГУ "Акимат Татьяновского сельского округа Щербактинского района"
с. Татьяновка
8(71836) 21512
141111 с. Малиновка
нет
10
ГУ "Акимат Хмельницкого сельского округа Щербактинского района"
с. Алга,
с. Маралды
8(71836) 26400
141112 с. Хмельницкое
нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к
общеобразовательным организациям и
обратно домой детям, проживающим в
отдаленных сельских пунктах"
Описание последовательности действий
структурно–функциональных единиц
Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Аким сельского округа
Специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием предоставленных получателем документов, подготовка справки либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Рассмотрение поступивших документов, подписание справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача получателю справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Подпись
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
3 рабочих дня
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2
3
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к
общеобразовательным организациям и
обратно домой детям, проживающим в
отдаленных сельских пунктах"
Схема взаимосвязи логической
последовательности действий и единиц