Қоғамдық жұмысқа тартуға сотты болған азаматтар тартылатын қоғамдық жұмыстардың турлерін анықтау
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 12 ақпандағы N 61/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 наурызда N 3479 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 09 қазандағы N 350/9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 09.10.2013 N 350/9 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi Қылмыстық кодексiнiң 42-бабының 1-тармағы, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық-атқару кодексiнiң 30-бабының 1-тармағы, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағы негiзiнде, Шарбақты ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерi белгiленсiн: елдi мекендер аумақтарын көрiктендiру және тазалау.
2. Қоғамдық жұмысқа тарту түрiнде жазаға сотталғандармен жазаны өтеу орны: Шарбақты ауданы әкімдігінің "Қайнар" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны, Шарбақты ауданы әкімдігінің "Ланта" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
3. Ауыл округтерінің әкiмдерi Шарбақты аудандық қылмыстық-атқару инспекциясының келiсiмiмен қоғамдық жұмысқа тарту түрiнде жазаны өтеуге арналған объектiлердiң тiзiмдерiн соттарға тоқсан сайын ұсынсын.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкiмiнiң орынбасары Бақтылы Қайырбекқызы Қалыбаеваға жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                Е. Асқаров

Об определении видов общественных работ осужденным гражданам для привлечения к общественным работам
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 12 февраля 2013 года N 61/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 марта 2013 года N 3479. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 09 октября 2013 года N 350/9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 09.10.2013 N 350/9.
На основании пункта 1 статьи 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, пункта 1 статьи 30 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для осужденных, привлеченных к общественным работам в виде наказания: благоустройство и уборка территорий населенных пунктов.
2. Место для отбывания осужденными наказания в виде привлечения к общественным работам: Государственное коммунальное предприятие "Кайнар" и Товарищество с ограниченной ответственностью акимата Щербактинского района "Ланта".
3. Акимам сельских округов, по согласованию с уголовно-исполнительной инспекцией Щербактинского района, ежеквартально представлять в суды списки объектов для отбывания осужденными наказания в виде привлечения к общественным работам.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Калыбаеву Бахтылы Каирбековну.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                      Е. Аскаров