Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 56/18 "Шарбақты ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 маусымдағы N 81/26 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 04 шілдеде N 3561 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қаңтардағы N 109/37 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 15.01.2014 N 109/37 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабының 2–тармағының 4) тармақшасы және 109–бабы 5–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 56/18 "Шарбақты ауданының 2013 – 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3313 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінің N 2, 2013 жылғы 17 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінің N 3, 2013 жылғы 10 қаңтардағы ауданның "Трибуна" газетінің N 2, 2013 жылғы 17 қаңтардағы ауданның "Трибуна" газетінің N 3 жарияланған) шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2397914" деген сандар "2405204" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2044637" деген сандар "2051927" деген сандарымен ауыстырылысын;
2) тармақшада "2412924" деген сандар "2415745" деген сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"нөлге тең" деген сөздері "13800 мың теңге" деген сандары және сөздерімен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы келесі абзацпен толықтырылсын:
"13800 мың теңге қаржылық активтерді сатып алу;";
5) тармақшада "-43737" деген сандар "-53068" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "43737" деген сандар "53068" деген сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақта:
"2559" деген сандар "2049" деген сандарымен ауыстырылсын;
"20000" деген сандар "14000" деген сандарымен ауыстырылсын;
4–тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 13800 мың теңге";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Щербактинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 56/18 "О бюджете Щербактинского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 24 июня 2013 года N 81/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 июля 2013 года N 3561. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 15 января 2014 года N 109/37
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 15.01.2014 N 109/37.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 56/18 "О бюджете Щербактинского района на 2013 – 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3313, опубликованное 10 января 2013 года в районной газете "Маралды" N 2, 17 января 2013 года районной газете "Маралды" N 3, 10 января 2013 года в районной газете "Трибуна"  N 2, 17 января 2013 года в районной газете "Трибуна" N 3) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2397914" заменить цифрами "2405204";
цифры "2044637" заменить цифрами "2051927";
в подпункте 2) цифры "2412924" заменить цифрами "2415745";
в подпункте 4):|
слова "равно нулю" заменить цифрами и словами "13800 тысяч тенге";
дополнить абзацем следующего содержания:
"приобретение финансовых активов 13800 тысяч тенге;";
в подпункте 5) цифры "-43737" заменить цифрами "-53068";
в подпункте 6) цифры "43737" заменить цифрами "53068";
в пункте 3:
цифры "2559" заменить цифрами "2049";
цифры "20000" заменить цифрами "14000";
пункт 4 дополнить абзацем следующего содержания:
"13800 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.