Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 2/225 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 31 мамырдағы N 2/463 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 маусымда N 982 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңдарына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің «Алматы қаласында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы» 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 2/225 қаулысына (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Реестрінде № 888 тіркелген, «Алматы ақшамы» және «Вечерний Алматы» газеттерінде 2011 жылдың 7 мамырда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Алматы қаласында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы»
1 тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1) қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға;».
Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Ю. Ильинге жүктелсін.
3. Алматы қалалық Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы (бұдан әрі - Басқарма) осы қаулыны Алматы қаласы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                     А. Есімов
Енгізуші:
Алматы қалалық Жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасының басшысы                            Ә. Құлмаханов
Келісілді:
Алматы қаласы
әкімінің орынбасары                              Ю. Ильин
Алматы қаласы әкімі аппаратының
заң бөлімінің басшысы                            А. Қасымова

О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 13 апреля 2011 года № 2/225 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в городе Алматы"
Постановление Акимата города Алматы от 31 мая 2013 года N 2/463. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 27 июня 2013 года за N 982
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 13 апреля 2011 года № 2/225 «Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в городе Алматы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 888, опубликовано 7 мая 2011 года в газетах «Алматы ақшамы» и «Вечерний Алматы») следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в городе Алматы»;
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«1) лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы;»:
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Ю. Ильина.
3. Управлению занятости и социальных программ города Алматы (далее - Управление) обеспечить размещение настоящего постановления на официальном интернет-ресурсе акимата города Алматы.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы               А. Есимов
Вносит:
Руководитель Управления занятости и
социальных программ города Алматы     А. Кульмаханов
Согласовано:
заместитель акима города Алматы       Ю. Ильин
Руководитель юридического отдела
аппарата акима города Алматы          А. Касымова