V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XI сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХХІІ сессиясының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы N 185 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 желтоқсанда N 1015 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 1 тармағына, 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасының 2013-2015 жылдарына арналған Республикалық бюджет заңына өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 29 қарашадағы № 146-V, Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2013 жылғы 30 қарашадағы № 1295 "2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысына сәйкес, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы XI сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 959 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 157 санында және 2012 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 160-161 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XIII сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XI сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 15 ақпандағы № 92 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 970 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 14 наурыздағы "Алматы ақшамы" газетінің № 34 санында және 2013 жылғы 14 наурыздағы "Вечерний Алматы" газетінің № 35 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XVI сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XI сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 22 мамырдағы № 106 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 980 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 15 маусымдағы "Алматы ақшамы" газетінің № 74-75 санында және 2013 жылғы 15 маусымдағы "Вечерний Алматы" газетінің № 75-76 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XVII сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XI сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 27 маусымдағы № 135 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 986 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 18 шілдедегі "Алматы ақшамы" газетінің № 87 санында және 2013 жылғы 18 шілдедегі "Вечерний Алматы" газетінің № 89 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XIX сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XI сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 28 тамыздағы № 152 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 996 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 21 қыркүйектегі "Алматы ақшамы" газетінің № 115 санында және 2013 жылғы 21 қыркүйектегі "Вечерний Алматы" газетінің № 119 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XX сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XI сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 22 қазандағы № 179 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1010 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 9 "Алматы ақшамы" газетінің № 135 санында және 2013 жылғы 9 қарашадағы "Вечерний Алматы" газетінің № 139 санында жарияланған), шешімдерімен келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

О внесении изменений в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013-2015 годы"
Решение внеочередной ХХII сессии маслихата города Алматы V созыва от 9 декабря 2013 года N 185. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 12 декабря 2013 года за N 1015. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013–2015 годы" от 29 ноября 2013 года № 146-V, постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2013 года № 1295 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013–2015 годы", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 959, опубликовано 29 декабря 2012 года в газете "Алматы ақшамы" № 157 и 29 декабря 2012 года в газете "Вечерний Алматы" № 160-161), с изменениями, внесенными решениями XIII-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 15 февраля 2013 года № 92 "О внесении изменений в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 970, опубликовано 14 марта 2013 года в газете "Алматы ақшамы" № 34 и 14 марта 2013 года в газете "Вечерний Алматы" № 35), XVI-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 22 мая 2013 года № 106 "О внесении изменений в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 980, опубликовано 15 июня 2013 года в газете "Алматы ақшамы" № 74-75 и 15 июня 2013 года в газете "Вечерний Алматы" № 75-76), XVII-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 27 июня 2013 года № 135 "О внесении изменений в решение XI-й сессии маслихат города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 986, опубликовано 18 июля 2013 года в газете "Алматы ақшамы" № 87 и 18 июля 2013 года в газете "Вечерний Алматы" № 89), XIX-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 28 августа 2013 года № 152 "О внесении изменений и дополнения в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 996, опубликовано 21 сентября 2013 года в газете "Алматы ақшамы" № 115 и 21 сентября 2013 года в газете "Вечерний Алматы" № 119), внеочередной XX-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 22 октября 2013 года № 179 "О внесении изменений в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1010, опубликовано 9 ноября 2013 года в газете "Алматы ақшамы" № 135 и 9 ноября 2013 года в газете "Вечерний Алматы" № 139), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

"335 395 905,3" сандары "333 457 585,3" сандарымен ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" деген жол бойынша "98 475 887" сандары "96 740 214" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"346 352 168,4" сандары "343 806 393,4" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" деген жол бойынша "11 444 269" сандары "12 051 724" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жол бойынша "11 516 989" сандары "12 124 444" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "5 239 799" сандары "5 204 499" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "15 180 019" сандары "14 565 671" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "60 195 870,2" сандары "60 128 150,2" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "40 401 602" сандары "39 721 870" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "8 644 510" сандары "8 647 597" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "39 441 423,1" сандары "38 761 994,1" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "20 059 807" сандары "20 075 852" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "15 792 682" сандары "15 730 008" сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "7 209 041" сандары "7 202 039" сандарымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы "5 347 234" сандары "5 347 606" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "25 451 791,8" сандары "25 640 021,8" сандарымен ауыстырылсын;
19-тармақтағы "2 015 229,5" сандары "2 015 380,5" сандарымен ауыстырылсын;
20-тармақтағы "5 000 000" сандары "5 113 000" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Құдышевқа жүктелсін (келісім бойынша).
4. Алматы қаласы мәслихатының хатшысы Т. Мұқашевқа нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізу жүктелсін.
5. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және оның қолданысқа енгізілуіне дейін, туындаған қатынастарға қолданылады.
V сайланған Алматы қаласы
мәслихаты кезектен тыс XXII
сессиясының төрағасы
И. Ли
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Т. Мұқашев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XXII сессиясының
2013 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 185 шешіміне
1 қосымша
АЛМАТЫ ҚАЛАСЫНЫҢ 2013 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН БЮДЖЕТІ
Санаты
Сыныбы Атауы
Iшкi сыныбы
Специфика
Барлығы
(мың теңге)
1
2
3
І. КІРІСТЕР

цифры " 335 395 905,3" заменить цифрами "333 457 585,3";
в строке "поступления трансфертов" цифры "98 475 887" заменить цифрами "96 740 214";
в подпункте 2):
цифры " 346 352 168,4" заменить цифрами "343 806 393,4";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "11 444 269" заменить цифрами "12 051 724";
в строке "приобретение финансовых активов" цифры " 11 516 989" заменить цифрами "12 124 444";
в пункте 6 цифры "5 239 799" заменить цифрами "5 204 499";
в пункте 8 цифры "15 180 019" заменить цифрами "14 565 671";
в пункте 9 цифры "60 195 870,2" заменить цифрами "60 128 150,2";
в пункте 10 цифры "40 401 602" заменить цифрами "39 721 870";
в пункте 11 цифры "8 644 510" заменить цифрами "8 647 597";
в пункте 12 цифры "39 441 423,1" заменить цифрами "38 761 994,1";
в пункте 13 цифры "20 059 807" заменить цифрами "20 075 852";
в пункте 14 цифры "15 792 682" заменить цифрами "15 730 008";
в пункте 15 цифры "7 209 041" заменить цифрами "7 202 039";
в пункте 16 цифры "5 347 234" заменить цифрами "5 347 606";
в пункте 18 цифры "25 451 791,8" заменить цифрами "25 640 021,8";
в пункте 19 цифры "2 015 229,5" заменить цифрами "2 015 380,5";
в пункте 20 цифры "5 000 000" заменить цифрами "5 113 000".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы С. Козлова и заместителя акима города Алматы М. Кудышева (по согласованию).
4. Секретарю маслихата города Алматы Т. Мукашеву произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года и распространяется на отношения, возникшие до введения его в действие.
Председатель внеочередной
XXII сессии маслихата
города Алматы V-го созыва
И. Ли
Секретарь маслихата
города Алматы V-го созыва
Т. Мукашев
Приложение 1
к решению внеочередной XXII-й сессии
маслихата города Алматы V-го созыва
от 9 декабря 2013 года № 185
БЮДЖЕТ ГОРОДА АЛМАТЫ НА 2013 ГОД
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
I. ДОХОДЫ