"2013-2015 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы N 10/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2013 жылғы 19 наурыздағы N 13/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 сәуірде N 2228 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2014 жылғы 9 қаңтардағы N 2.1-11/03 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2014 жылғы 9 қаңтардағы N 2.1-11/03 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, 108-баптарына, 111-бабының 1-тармағына «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың V шақырылымы оныншы сессиясының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 2043 тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы № 5 (21378) «Солтүстік Қазақстан» газетінде, 2013 жылғы 12 қаңтардағы № 5 (24076) «Северный Казахстан» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 91 711 636,8 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 11 637 638 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 549 919,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен – 0 тысяч тенге;
трансферттер түсімі – 79 524 079,6 мың теңге;
2) шығындар – 92 592 940 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 560 114 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 914 390 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 354 276 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсім – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 2 441 417,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 441 417,2 мың теңге.»;
7-тармақта 29), 30) тармақшасылар алынып тасталынсын;
«10-1. 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджет қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары және республикалық және облыстық бюджеттерден берілген нысаналы трансферттерді қайтару есебінен шығыстар көзделсін.»;
11-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 10/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 19 марта 2013 года N 13/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 апреля 2013 года N 2228. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 9 января 2014 года N 2.1-11/03)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 9 января 2014 года N 2.1-11/03)
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106, статьей 108, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата десятой сессии V созыва «Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы» от 7 декабря 2012 года № 10/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2043 04 января 2013 года, опубликовано 12 января 2013 года в газете «Солтүстік Қазақстан» № 5 (21378), 12 января 2013 года в газете «Северный Казахстан» № 5 (24076)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 91 711 636,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 637 638 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 549 919,2 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79 524 079,6 тысячи тенге;
2) затраты – 92 592 940 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 560 114 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты – 1 914 390 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 354 276 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -2 441 417,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2 441 417,2 тысячи тенге.»;
в пункте 7 подпункты 29), 30) исключить;
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
«10-1. Предусмотреть расходы областного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2012 году, согласно приложению 5.»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:

1 150 970
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
51 833
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18 229
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
494 823
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
128 482
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
130 414
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 215
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
14 928
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 077 679
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 396 679
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
193 551
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 950
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
425 669
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
196 656
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
127 695
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
191 794
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
9 688
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
98 883
271
Облыстың құрылыс басқармасы
231 159
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер

1 150 970
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
51 833
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
18 229
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
494 823
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
128 482
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
130 414
013
Капитальные расходы государственного органа
1 215
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
14 928
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 077 679
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 396 679
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
193 551
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
5 950
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
425 669
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
196 656
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
127 695
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
191 794
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
9 688
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
98 883
271
Управление строительства области
231 159
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования

157 811
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
73 348
5
Денсаулық сақтау
23 351 947,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19 399 344
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 700
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
399 636
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
136 798
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
91 543
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
47 828
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 699 479
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
2 578 334
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
506 017
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
56 652
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
432 676
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
13 000
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 026
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
32 784
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
309 115
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
469 721
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
189 730
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
295 346
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
305 089
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
569 925
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
47 147
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
14 499
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары

157 811
037
Строительство и реконструкция объектов образования
73 348
5
Здравоохранение
23 351 947,4
253
Управление здравоохранения области
19 399 344
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
95 700
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
399 636
006
Услуги по охране материнства и детства
136 798
007
Пропаганда здорового образа жизни
91 543
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
47 828
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 699 479
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
2 578 334
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
506 017
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
56 652
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
432 676
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
13 000
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 026
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
32 784
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
309 115
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
469 721
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
189 730
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
295 346
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
305 089
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
569 925
029
Областные базы спецмедснабжения
47 147
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
14 499
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения

1 229 397
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
28 097
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
397 254
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 502 670
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
6 949 881
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 952 603,4
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
3 952 603,4
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 774 227
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 985 592
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90 199
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
387 843
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
163 617
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 853
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
44 418
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
940 027
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
32 734
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
195 358
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
55 589
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4 224
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
66 730
261
Облыстың білім басқармасы
788 635
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
752 717
037
Әлеуметтік сауықтандыру
35 918
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 122 664
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 688 765
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері

1 229 397
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
28 097
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
397 254
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 502 670
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
6 949 881
271
Управление строительства области
3 952 603,4
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
3 952 603,4
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 774 227
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 985 592
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
90 199
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
387 843
003
Социальная поддержка инвалидов
163 617
007
Капитальные расходы государственного органа
4 853
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
44 418
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
940 027
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
32 734
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
195 358
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
55 589
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
4 224
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
66 730
261
Управление образования области
788 635
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
752 717
037
Социальная реабилитация
35 918
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 122 664
271
Управление строительства области
5 688 765
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

1 912
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
220 536
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
65 423
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарың, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
741 241
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
86 130
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 221 143
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 221 143
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
104 922
271
Облыстың құрылыс басқармасы
51 779
001
Жергілікті деңгейде құрлыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 424
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 355
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
53 143
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 795
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
32 348
12
Көлiк және коммуникация
4 572 054
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 572 054
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 443
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 318 562
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 078 443
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын демеуқаржыландыру
24 000
008
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық және елді-мекендердің көшелерін маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
112 178
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
94
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
990 334
13
Басқалар
1 188 185,5
257
Облыстың қаржы басқармасы
140 568
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
140 568
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы

1 912
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
220 536
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
65 423
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
741 241
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
86 130
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 221 143
032
Субсидировние стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 221 143
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
104 922
271
Управление строительства области
51 779
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
50 424
005
Капитальные расходы государственного органа
1 355
272
Управление архитектуры и градостроительства области
53 143
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
20 795
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
32 348
12
Транспорт и коммуникации
4 572 054
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 572 054
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
48 443
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 318 562
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2 078 443
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
24 000
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
112 178
011
Капитальные расходы государственного органа
94
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
990 334
13
Прочие
1 188 185,5
257
Управление финансов области
140 568
012
Резерв местного исполнительного органа области
140 568
258
Управление экономики и бюджетного планирования области