"2013-2015 жылдарңға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы N 10/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 26 қарашадағы N 22/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 желтоқсанда N 2419 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2014 жылғы 9 қаңтардағы N 2.1-11/03 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2014 жылғы 9 қаңтардағы N 2.1-11/03 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 108-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 қарашадағы № 1206 қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 4 қаңтарда № 2043 тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы «Солтүстік Қазақстан» газетінде, 2013 жылғы 12 қаңтардағы «Северный Казахстан» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 12 және сәйкесінше 3-қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға, соның ішінде 2013 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 95 600 001,7 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 11 437 877 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 750 398,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 996 мың теңге;
трансферттер түсімі – 83 409 729,9 мың теңге;
2) шығындар – 96 481 304,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 581 338,3 мың теңге,
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 914 390 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 333 051,7 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсім – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2 462 641,5 мың теңге;

О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 10/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 26 ноября 2013 года N 22/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 декабря N 2419. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 9 января 2014 года N 2.1-11/03)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 9 января 2014 года N 2.1-11/03)
В соответствии со статьями 106 и 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2013 года № 1206 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы», Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10/1 «Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2043 4 января 2013 года, опубликовано 12 января 2013 года в газете «Солтүстік Қазақстан», 12 января 2013 года в газете «Северный Казахстан» следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 95 600 001,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 437 877 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 750 398,8 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 996 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 83 409 729,9 тысяч тенге;
2) затраты – 96 481 304,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 581 338,3 тысячи тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты – 1 914 390 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 333 051,7 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -2 462 641,5 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 462 641,5 мың теңге.»;
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан                       Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаты                        облыстық мәслихатының
XXII сессиясының төрағасы                 хатшысы
С. Тимофеев                               Қ. Едіресов
Облыс мәслихаты

6) финансирование дефицита бюджета – 2 462 641,5 тысячи тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель XXII сессии                        Секретарь
Северо-Казахстанского                    Северо-Казахстанского
областного маслихата                     областного маслихата
С. Тимофеев                                    К. Едресов
Приложение
к решению областного маслихата

65 245
4
Бiлiм беру
9 254 610,0
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
51 036
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
51 036
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
122 539
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
1 841
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
71 323
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
49 375
261
Облыстың білім басқармасы
7 719 626
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88 189
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 150 970
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
51 833
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19 129
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
494 823
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
152 653
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
130 414
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 215
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 921 077
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 446 105
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
167 692
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 950
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
407 062
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

65 245
4
Образование
9 254 610,0
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
51 036
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
51 036
253
Управление здравоохранения области
122 539
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
1 841
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
71 323
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
49 375
261
Управление образования области
7 719 626
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
88 189
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 150 970
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
51 833
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
19 129
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
494 823
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
152 653
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
130 414
013
Капитальные расходы государственного органа
1 215
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 921 077
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 446 105
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
167 692
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
5 950
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
407 062
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования

196 656
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
127 695
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
218 564
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
9 688
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
129 911
271
Облыстың құрылыс басқармасы
285 295,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
150 377,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
134 918
276
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
8 713
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 627
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
86
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 067 401
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
871 577
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
195 824
5
Денсаулық сақтау
23 291 806,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19 396 392
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94 581
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
399 636
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
136 798
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
90 860
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
32 491
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 703 409
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
2 477 424
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
506 017
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
56 652
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
436 924
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету

196 656
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
127 695
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
218 564
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
9 688
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
129 911
271
Управление строительства области
285 295,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
150 377,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
134 918
276
Управление по защите прав детей области
8 713
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
8 627
003
Капитальные расходы государственного органа
86
285
Управление физической культуры и спорта области
1 067 401
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
871 577
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
195 824
5
Здравоохранение
23 291 806,4
253
Управление здравоохранения области
19 396 392
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
94 581
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
399 636
006
Услуги по охране материнства и детства
136 798
007
Пропаганда здорового образа жизни
90 860
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
32 491
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 703 409
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
2 477 424
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
506 017
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
56 652
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
436 924
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение

4 850
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
32 784
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
289 804
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
449 869
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
201 900
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
296 994
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
305 376
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
567 550
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
47 147
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
14 499
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 333 049
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
40 459
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
464 770
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 456 981
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
6 955 568
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 895 414,4
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
3 895 414,4
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 787 758
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 971 690
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 922
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
387 843
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
147 992
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 853
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
44 418
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

4 850
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
32 784
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
289 804
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
449 869
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
201 900
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
296 994
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
305 376
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
567 550
029
Областные базы спецмедснабжения
47 147
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
14 499
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 333 049
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
40 459
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
464 770
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 456 981
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
6 955 568
271
Управление строительства области
3 895 414,4
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
3 895 414,4
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 787 758
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 971 690
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
91 922
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
387 843
003
Социальная поддержка инвалидов
147 992
007
Капитальные расходы государственного органа
4 853
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
44 418
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

935 392
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
32 734
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
189 921
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
55 589
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4 224
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
772
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
76 030
261
Облыстың білім басқармасы
799 459
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
764 841
037
Әлеуметтік сауықтандыру
34 618
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
16 609
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
14 122
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 487
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 967 369,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 378
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
10 378
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 332
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6 332
261
Облыстың білім басқармасы
50 246
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47 197
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3 049
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
35 610
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35 610
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 270 625,2
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 826 957
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері

935 392
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
32 734
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
189 921
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
55 589
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
4 224
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
772
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
76 030
261
Управление образования области
799 459
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
764 841
037
Социальная реабилитация
34 618
298
Управление государственной инспекции труда области
16 609
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
14 122
003
Капитальные расходы государственного органа
2 487
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 967 369,5
253
Управление здравоохранения области
10 378
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10 378
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 332
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6 332
261
Управление образования области
50 246
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
47 197
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3 049
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
35 610
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
35 610
271
Управление строительства области
6 270 625,2
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 826 957
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

1 878 507,2
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 542 456
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
22 705
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
6 241
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 956
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 285
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
582 910,3
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 213
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
302 534
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
29 226
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
147 554,8
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
62 382,5
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
5 027
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 027
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
2 280 978
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
430 664
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90 905
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
278
007
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
339 481
264
Облыстың тілдерді дамыту басқармасы
77 256
001
Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 124
002
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халықтарының басқа да тiлдерін дамыту
46 132
271
Облыстың құрылыс басқармасы
44 946
017
Cпорт және туризм объектілерін дамыту
44 946
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
1 025 752
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және мұрағат ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 415
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

1 878 507,2
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2 542 456
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
22 705
273
Управление культуры, архивов и документации области
6 241
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
4 956
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
1 285
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
582 910,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в жилищно-коммунального хозяйства
41 213
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
302 534
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
29 226
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
147 554,8
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
62 382,5
285
Управление физической культуры и спорта области
5 027
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 027
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2 280 978
263
Управление внутренней политики области
430 664
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
90 905
005
Капитальные расходы государственного органа
278
007
Услуги по проведению государственной информационной политики
339 481
264
Управление по развитию языков области
77 256
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков
31 124
002
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
46 132
271
Управление строительства области
44 946
017
Развитие объектов спорта и туризма
44 946
273
Управление культуры, архивов и документации области
1 025 752
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом
52 415
003
Капитальные расходы государственного органа

010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
694 451
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
1 001 337
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 708 186
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 000
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
3 246 420
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
515 740
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
1 912
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
59 394
036
Гербицидтердің экономикалық қолжетімділігін арттыру
2 364 982
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкерлердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
756 015
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
86 130
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 221 143
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 221 143
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
160 814
271
Облыстың құрылыс басқармасы
107 671
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 670
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 355
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
54 646
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
53 143
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 795
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
32 348
12
Көлiк және коммуникация
4 562 750,3
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 562 750
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 443
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту

010
Государственная поддержка племенного животноводства
694 451
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
1 001 337
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 708 186
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 000
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
3 246 420
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
515 740
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 912
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
59 394
036
Повышение экономической доступности гербицидов
2 364 982
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
756 015
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
86 130
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 221 143
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 221 143
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
160 814
271
Управление строительства области
107 671
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
51 670
005
Капитальные расходы государственного органа
1 355
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
54 646
272
Управление архитектуры и градостроительства области
53 143
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
20 795
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
32 348
12
Транспорт и коммуникации
4 562 750,3
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 562 750,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
48 443
002
Развитие транспортной инфраструктуры

1 314 863,6
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 431 689,1
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын демеуқаржыландыру
24 000
008
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық және елді-мекендердің көшелерін маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
111 750,2
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 394
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 625 610,4
13
Басқалар
2 298 245,3
257
Облыстың қаржы басқармасы
106 895,5
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
106 895,5
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
353 303
020
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
269 897
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
83 406
269
Облыстың дін істері басқармасы
7 692
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 630
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 062
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 010 198,3
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
501 261,5
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
508 936,8
280
Облыстың индустриялық-инновациялық даму басқармасы
11 581,5
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 866
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
90
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
2 625,5
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
808 575
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 630
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 918
005
Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
7 500
006
Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
673 257,8
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
11 527
015
Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру

1 314 863,6
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 431 689,1
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
24 000
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
111 750,2
011
Капитальные расходы государственного органа
6 394
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 625 610,4
13
Прочие
2 298 245,3
257
Управление финансов области
106 895,5
012
Резерв местного исполнительного органа области
106 895,5
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
353 303
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
269 897
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов
83 406
269
Управление по делам религий области
7 692
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
6 630
003
Капитальные расходы государственного органа
1 062
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 010 198,3
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса-2020»
501 261,5
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
508 936,8
280
Управление индустриально-инновационного развития области
11 581,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
8 866
003
Капитальные расходы государственного органа
90
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
2 625,5
289
Управление предпринимательства и туризма области
808 575
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
55 630
003
Капитальные расходы государственного органа
5 918
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса-2020
7 500
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса-2020»
673 257,8
008
Поддержка предпринимательской деятельности
11 527
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса-2020»