"2013-2015 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың ауданының мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 9-1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2013 жылғы 11 қыркүйектегі N 15-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 қыркүйекте N 2362 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 10 наурыздағы N 5.2.1-13/45 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 10.03.2015 N 5.2.1-13/45 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың ауданының мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 11 қаңтарда № 2055 тіркелген, 2013 жылғы 31 қаңтардағы "Аққайың" газетінде, 2013 жылғы 31 қаңтардағы "Колос" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті 12, және 3-қосымшаларға келісті сәйкесінше бекітілсін, соның ішінде 2013 жылға мына көлемде:
1) кірістер - 1 810 387 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 243 042 мың теңге,
салықтық емес түсімдер - 4 334 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 25 200 мың теңге;
трансферттердің түсімі - 1 537 811 мың теңге;
2) шығындар - 1 825 833,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 28 771 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 31 158 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2 387 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 4 980 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 4 980 мың теңге,
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -49 197,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 49 197,3 мың теңге.";
6-тармақта:
1-абзац келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2013 жылына арналған аудан бюджетіне нысаналы трансферттер жалпы сомасы 121917 мың теңге ескерілсін, соның ішінде:";
11) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Аккайынского района от 20 декабря 2012 года N 9-1 "О бюджете Аккайынского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11 сентября 2013 года N 15-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 сентября 2013 года N 2362. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10 марта 2015 года N 5.2.1-13/45)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10.03.2015 N 5.2.1-13/45).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Аккайынского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района "О бюджете Аккайынского района на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № 9-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2055 от 11 января 2013 года, опубликовано 31 января 2013 года в газете "Аккайын", 31 января 2013 года в газете "Колос"), следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайынского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 1 810 387 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 243 042 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям - 4 334 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 25 200 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1 537 811 тысяч тенге;
2) затраты - 1 825 833,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 28 771 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 31 158 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов - 2 387 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 4 980 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 4 980 тысяч тенге,
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -49 197,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита - 49 197,3 тысяч тенге.";
в пункте 6:
абзац 1 изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в районном бюджете на 2013 год целевые трансферты в общей сумме 121917 тысяч тенге, в том числе:";
подпункт 11) изложить в новой редакции:

"11) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 862 Қаулысымен бекітілген "Өңірлерді дамыту" Бағдарлама шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруда ауылдық округтерін жайластыру мәселелерін шешу үшін 17179 мың теңге";
келесі мазмұндағы 17) тармақшамен толықтырылсын:
"17) жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға 5720 мың теңге.";
шешімнің 7-тармағы мемлекеттік тілде жаңа редакцияда баяндалсын, орыс тілінде өзгеріссіз қалсын:
"7. Ауылдық елді мекендерінің әлеуметтік саласындағы мамандарын әлеуметтік қолдау іс–шараларын іске асыру үшін 2013 жылы аудан бюджетінде республикалық бюджетінен 31158 мың теңге бюджеттік кредиттер есепке алынсын.";
шешімнің 10-тармағы мемлекеттік тілде жаңа редакцияда баяндалсын, орыс тілінде өзгеріссіз қалсын:
"10. 456-қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға арналған ауылдық округ әкімдерінің аппараттары бойынша аудан бюджет шығындары қаржыландыру көлемі қарастырылғаны есепке алынсын.";
осы шешімнің 12-қосымшаларына келісілді көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары жаңа редакцияда жариялансын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған ХV сессия
төрағасы
Аққайың ауданының
мәслихатының хатшысы
міндеттерін атқарушы
С. Семенюк
"КЕЛІСІЛДІ":
"Аққайың аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
2013 жылғы 11 қыркүйек
Е. Гонтарь
Аққайың ауданының мәслихатының 2013 жылғы 11 қыркүйектегі № 15-1 шешіміне
1-қосымша
Аққайың ауданының мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-1 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған Аққайың ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

"11) 17179 тысячи тенге на решение вопросов обустройства сельских округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов", утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан № 862 от 26 июля 2011 года";
дополнить подпунктом 17) следующего содержания:
"17) 5720 тысяч тенге на увеличение штатной численности местных исполнительных органов";
пункт 7 решения на государственном языке изложить в новой редакции, на русском языке оставить без изменений;
пункт 10 решения на государственном языке изложить в новой редакции, на русском языке оставить без изменений;
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
XV сессии V созыва
Исполняющий обязанности
секретаря маслихата
Аккайынского района
С. Семенюк
"СОГЛАСОВАНО":
Руководитель
государственного учреждения
"Аккайынский районный отдел
экономики и финансов"
Е. Гонтарь
Приложение 1 к решению маслихата Аккайынского района от 11 сентября 2013 года № 15-1
Приложение 1 к решению маслихата Аккайынского района от 20 декабря 2012 года № 9-1
Бюджет Аккайынского района на 2013 год
Ка-
те-
го-
рия
Кл.
Под-
класс
Наименование
Сумма (тыс. тенге)