"2013-2015 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың ауданының мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 9-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2013 жылғы 16 қазандағы N 16-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 қазанда N 2384 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 10 наурыздағы N 5.2.1-13/45 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 10.03.2015 N 5.2.1-13/45 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына, 109-бабының 15-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың ауданының мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 11 қаңтарда № 2055 тіркелген, 2013 жылғы 31 қаңтардағы "Аққайың" газетінде, 2013 жылғы 31 қаңтардағы "Колос" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті 12, 3-қосымшаларға келісті сәйкесінше бекітілсін, соның ішінде 2013 жылға мына көлемде:
1) кірістер -1 811 578 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 243 654 мың теңге,
салықтық емес түсімдер - 3 227 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 25 695 мың теңге;
трансферттердің түсімі-1 539 002 мың теңге;
2) шығындар - 1 827 024,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 28 770,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 31 158 мың теңге,
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2 387, 2 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 4 980 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 4 980 мың теңге,
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -49 197,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 49 197,1 мың теңге.";
6-тармақта:
1-абзац келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2013 жылына арналған аудан бюджетіне нысаналы трансферттер жалпы сомасы 123108 мың теңге ескерілсін, соның ішінде:";
келесі мазмұндағы 18) тармақшамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Аккайынского района от 20 декабря 2012 года N 9-1 "О бюджете Аккайынского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 16 октября 2013 года N 16-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 октября 2013 года N 2384. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10 марта 2015 года N 5.2.1-13/45)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10.03.2015 N 5.2.1-13/45).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктами 15статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Аккайынского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района "О бюджете Аккайынского района на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № 9-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2055 от 11 января 2013 года, опубликовано 31 января 2013 года в газете "Аккайын", 31 января 2013 года в газете "Колос"), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайынского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 1 811 578 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 243 654 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 3 227 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 25 695 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1 539 002 тысяч тенге;
2) затраты - 1 827 024,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 28 770,8 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 31 158 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2 387,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 4 980 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 4 980 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -49 197,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита - 49 197,1 тысяч тенге.";
в пункте 6:
абзац 1 изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в районном бюджете на 2013 год целевые трансферты в общей сумме 123108 тысяч тенге, в том числе:";
дополнить подпунктом 18) следующего содержания:

"18) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы "Жұмыспен қамту 2020 жол картасын бекіту туралы" № 636 қаулысымен бекітілген, Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша Смирново ауылында аудандық мәдениет үйін күрделі жөндеу өткізуіне 1191 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 12-тармақ 4) тармақшасымен толықтырылсын:
"4) тіс протездеу құнының мөлшерінде (қымбат металдар, металлокерамикалық протездеуден басқа) тіс протездеуге лицензиясы бар медициналық ұйыммен жүзеге асырылатын Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және де жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша оларға теңестірілген тұлғаларға, Ұлы отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерге тіс протездеуге әлеуметтік көмек Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне және оларға теңдестірілген қатысушыларына женілдікпен және кепілдік бойынша жасанды тіс салу.";
көрсетілген шешімнің 123456-қосымшалары осы шешімнің 123456-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған ХVI сессия
төрағасы
З. Нағметова
Аққайың ауданының
мәслихатының хатшысы
Қ. Құрманбаев
"КЕЛІСІЛДІ":
"Аққайың аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
2013 жылғы 16 қазан
Е. Гонтарь

"18) 1191 тысяч тенге на проведение капитального ремонта районного дома культуры в селе Смирново по Дорожной карте занятости 2020, утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан № 636 от 19 июня 2013 года "Об утверждении Дорожной карты занятости 2020".";
пункт 12 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) социальную помощь на зубопротезирование участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, которое осуществляется медицинской организацией, имеющей лицензию на зубопротезирование, в размере стоимости зубопротезирования (кроме драгоценных металлов и протезов из металлопластики, металлокерамики и металлоакрила).";
приложения 123456 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123456 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
ХVI сессии V созыва
З. Нагметова
Секретарь маслихата
Аккайынского района
К. Курманбаев
"СОГЛАСОВАНО":
Руководитель
государственного учреждения
"Аккайынский районный
отдел экономики и финансов"
Е. Гонтарь