Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Черкас ауылдық округінің Добровольское ауылы көшелеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Черкас селолық округі әкімінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 ақпанда N 2174 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбында және барлық мәтін бойынша "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Черкасское ауылдық округі әкімінің 11.07.2018 № 05 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Добровольское ауылы тұрғындардың пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Черкас ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Черкас ауылдық округінің Добровольское ауылы көшелеріне атау берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі М. Жұманғаринов
КЕЛІСІЛДІ:
"Аққайың ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы О. Плищенко
14 қаңтар 2013 жыл
"Аққайың ауданының құрылыс бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы А. Шабаев
14 қаңтар 2013 жыл
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Черкас ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы № 3 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысының Аққайың ауданы Черкас ауылдық округінің Добровольское ауылы көшелерінің атауы
Бірінші көше – Московская көшесі;
Екінші көше – Центральная көшесі;
Үшінші көше – Украинская көшесі.

О присвоении наименований улицам в селе Добровольское Черкасского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Черкасского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14 января 2013 года N 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 февраля 2013 года N 2174.
Сноска. В текст на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется, решением акима Черкасского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11.07.2018 № 05 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Добровольское, аким Черкасского сельского округа Аккайынского района Северо- Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам в селе Добровольское Черкасского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа М. Жумангаринов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Аккайынский районный отдел
культуры и развития языков" О. Плищенко
14 января 2013 года
Начальник
государственного учреждения
"Аккайынский районный
отдел строительства" А. Шабаев
14 января 2013 года
Приложение к решению акима Черкасского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14 января 2013 года № 3
Наименования улиц села Добровольское Черкасского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Первая улица – улица Московская;
Вторая улица – улица Центральная;
Третья улица – улица Украинская.